Göktaş Branda | Çadır | Tente | İSTANBUL

Şeffaf Kamelya

Şeffaf Kamelya imalatı yapan firmamız branda ve çadır konusun da müşterilerine bir çok değişik alanda hizmetini sürdürmektedir.

Kaliteli kumaşları ve deneyimli işçiliği ile müşterilerine sağladığı hesaplı branda fiyatları ile sektöründe öncü konumda bulunmaktadır.

Şeffaf Gölge Kamelya Branda Modelleri

Şeffaf Kamelya

Şeffaf Kapama Mika Branda Modelleri

kamelya çadırı

Kamelya şeffaf branda fiyatları ürünlerinin ısı yalıtım branda özelliği mevcuttur.

Kamelya Şeffaf Branda Fiyatları

Fermuarlı Kamelya Brandası Hizmeti

Şeffaf mika branda en uygun fiyatlarla göktaş Branda sistemlerinde hizmetinizde. Kamelya ve kış bahçelerini şeffaf fermuarlı sistem yada cırt cırtlı sistem kapama ve otomatik kamelya branda ürünleri imalatı yapmaktayız. Bizimle iletişime geçerek fiyat alabilir ve keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Aşağıdaki görsellerde şeffaf mika branda kullanarak imal ettiğimiz kamelyalar bulunmaktadır.

Kamelya Branda Bizim İşimiz

Kamelya Çadır  branda modellerimize her geçen gün yeni ürünler ekleyen kale branda otomatik kamelya modelleri ile de hizmetinizde Pergola Tente sistemi olarak adlandırılan ürünümüz etrafı ve tavan kısmı otomatik açılıp kapanarak siz müşterilerimize hizmet veriyor.

En Uygun Kamelya branda fiyatlarımız için iletişime geçiniz.

Göktaş Çadır olarak branda ve tente sektöründe her zaman yeniliklere imza atıyoruz. Sizin istekleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz tente ve branda modellerini tasarlıyoruz. Sunduğumuz tüm hizmetlerde üretimden müşteri memnuniyetine kadar bütün aşamalarda global standartları uygulayarak bir dünya markası yaratmak ve tente sektörünün lideri olarak gelecektede de müşteri ihtiyaçlarını yüksek hizmet kalitesinde karşılamaktır.

 

İLETİŞİM bilğilerimiz

Telefon

TEL: 0(212) 520 87 11
TEL: 0(212) 514 01 74
TEL: 0(212) 531 39 44
TEL: 0(535) 920 08 95
TEL: 0(535) 627 98 93