0(212) 520 87 11
trende
trende

ÇADIR

Çadır Çeşitleri

Çadır Modellerimiz Otopark branda yapılar bilindiği üzre araçlarımız’da vazgeçilmez bir etken oynamaktadır gelişen lüks yaşam tarzları için üretilen bir üründür.

Çadır imalatı, Tente imalatı, Branda imalatı ve satışı yapan firmamız İstanbul Zeyrek mah. İtfaiye Cad. Kovacılar Sk. No:3/5
Shell Petrol Karşısı
Kadınlar pazarı / Fatih / İstanbul mağazamızda hizmet vermektedir.

Başlıca Ürünlerimiz:

Başlıca Hizmetlerimiz:

Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgiyi üst menüyü kullanarak bulabilirsiniz.

Yada iletişime geçerek ürün fiyat ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.

Rüzgara karşı dayanıklı ve kurulumu zahmetli çadır lardır, çadırın ayakta durabilmesi için 8 noktadan sabitlenmesi gerekir. Genellikle Kışın bahar ya da yaz aylarında kullanılırlar. Her ne kadar rüzgara dayanıksız olarak kabul edilseler de, girişin rüzgarın ters yönüne bakacak şekilde kurulması, kazıkların uygun şekilde çakılması ve gergi iplerinin yeterince gerilmesiyle oldukça sert rüzgarlara da dayanabilirler.

çadır çeşitleri yapabilmek için öncelikle demir, boru, ya da çubuklar kullanılabilir. Bunları birbirine paralel yerleştirince üzerine ister kalın ister ince bir örtü atılır ve bu çubuklara bağlanır. İstenildiği zaman yerini değiştirme ya da taşınması kolaydır. Önemli olan malzemenin ne olduğunu dikkatlice kontrol etmektir. Misal; Pamuktan yapılmış olanlar suya karşı dayanıklı olsalar da ıslandıkları zaman ağırlaşırlar. Naylon-polyester malzeme de suya karşı dayanıklı olmasına rağmen güneş ışığı sebebiyle zamanla zarar görebilirler. Ve son olarak dikiş ve fermuar yerlerine dikkat etmekte fayda vardır. İstenmeyen misafirlerin gelmemesi açısından. Fakat şimdilerde goktasbranda.com bu konuda çıtayı o kadar yükseltmiş, yelpazeyi o kadar geniş tutmuş ki, balkon, tır, havuz gibi açık olan yerleri brandayla kaplayıp istediğimiz desen ve renklerle bu süsü vermektedir. Konaklama yeri olarak cazip bir yerdir.

Depolama Çadırı

Depolama Çadırı

Çadır. Doğal hayatta sığınak olarak kullanılan kamp malzemesi.

Merhabalar  çadır ile ilgili bildiğimizi elimizin yazdığı kadarıyla anlatmaya çalışalım. Özellikle çocukların oyun alanı olarak da düşünülebildiği gibi ramazanlar da mahallerde kurulan çadırlar gibi seçenekleri çoktur. Çeşitli, herkese hitap edecek şekilde tasarlayan Göktaş Branda da muhakkak size de uygun olan da vardır. Tır-kamyon, havuz kamelyalar gibi birçok yerde itina ile çeşitli renk ve desenlerle hizmet sunmaktadır.

çadır

çadır

Çadırlar üretildikleri malzemeye ve tasarımlarına göre farklı hava şartlarında kullanılmaya elverişli şekilleri vardır.

Herkesinde bildiği üzere eski Türk tarihinde konaklama alanı olarak kullanılıp kurulumu basittir. Fakat günümüzde sadece gezgincilerin değil herkesinde kullanabileceği küçüklü büyüklü bir kişiden başlayıp birden fazla kişiyi alabilecek bir barınaktır. Mesela çocuklar için oyun alanı olabilir. Özellikle yaz akşamlarında çocuklar için vazgeçilmez eğlence alanı oluşturulabilir. Ayrıca dağcılar, macera arayanlar kaplumbağa misali evlerini sırtlarında taşırlar. Bahçesi ya da geniş alana sahip olanlar Göktaşbranda.com dan bir çadır elde edip evinin etrafında ailesiyle keyifli vakitler geçirebilir.

çadır çeşitleri

çadır çeşitleri

Tıkla Şimdi Ara