Su Geçirmez Branda Çeşitleri

Su Geçirmez Branda Çeşitleri

Su Geçirmez Branda Çeşitleri

Su geçirmez Branda nedir?su geçirmez çadır bireysel veya kurumsal olarak,  genellikle güneşten ve yağmurdan korunma amacıyla kullanılan ürünlerdir. Su geçirmez yapıda üretmiş olduğumuz branda ve çadırlar, son derece dayanıklı materyaller kullanılarak ergonomik olarak tasarlanmıştır. Yaz ayalarında güneşten koruyan serin tutan yapısı ile tercih sebebidir. Su geçirmez tente hoteller, havuz kenarları, plajlar, teraslar, bahçeler, restoranlar, çay bahçeleri, pastane ve kafeteryalar için tarafımızca özel olarak üretilmiştir.

Su Geçirmez Branda Kumaşı Özellikleri: Su geçirmeyen branda kumaşı -25 °C soğuğa, +70 °C sıcağa dayanıklıdır. Branda Çadır kumaşı 4 mevsim kullanılabilir.

Su Geçirmez Branda Çeşitleri

Su Geçirmez Branda Çeşitleri

Su geçirmez branda nasıl kurulur? Su geçirmez brandaların kurulumu son derece kolaydır. Ürünlerimizin üretiminde özel alüminyum profiller kullanmaktayız. Titiz ve özgün tasarımlara sahip çadırlarda, bizzat geliştirmiş olduğumuz özel dişli bir mekanizma kullanmaktayız. Bu mekanizma tamamen kolayca açılıp kapanma için özel olarak düşünülmüştür. Kol çevrilme sistemi ile saniyeler içinde açılır ve kapanır. İstenilen her alanda kullanılabilen branda da, devrilmeyi önleyici 4 adet kolon yer alır. Toplamda 25 kilo ağırlığına sahip kolonlar için, dilerseniz tekerlek sistemleri ile taşıma rahatlığı sağlamanız mümkün. Ürünlerimizi kusursuz bir işçilik ve dayanıklı malzeme kullanarak değerli müşterilerimize özel olarak üretmekteyiz.

Su Geçirmez Branda Çeşitleri

Su Geçirmez Branda Çeşitleri

Su geçirmez branda, mekanların veya  kişilerin  memnuniyetini sağlama amaçlı yağmur ve güneşten korucu açık alanlarında kullandıkları üründür. Göktaş Branda olarak kaliteli ürün yelpazemizle bizler plaj şemsiyelerini üreten firmayız.

Su geçirmez branda ürünlerimiz 450 denye tentelik branda kumaşı ve Tırlık branda kumaşlarımız en yüksek kalitede ürünlerdir.

Kesinlikle suya karşı oldukça dayanıklı olan ürünlerimiz hazır ebatlı branda olarak da bulunmaktadır.

Ebatlı branda ürünlerinde:

  • Belirli aralıklarla kuş gözü vardır.
  • Etrafında dayanıklı kolon çekilmiştir.
  • Çin Malı Değildir.

Göktaş Branda hakkında

Göktaş Branda olarak çadır ve tente sektöründe her zaman yeniliklere imza atıyoruz. Sizin istekleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz çadır ve branda modellerini tasarlıyoruz. Sunduğumuz tüm hizmetlerde üretimden müşteri memnuniyetine kadar bütün aşamalarda global standartları uygulayarak bir dünya markası yaratmak ve branda sektörünün lideri olarak gelecektede de müşteri ihtiyaçlarını yüksek hizmet kalitesinde karşılamaktır.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

4 yorum “Su Geçirmez Branda Çeşitleri