0(212) 520 87 11
trende
trende

Promosyon Çadırı

Promosyon Çadırı

Promosyon Çadırı

Promosyon çadırı nedir? Promosyon çadırları diğer çadır fiyatlarını baz alacak olursanız oldukça uygun fiyatlıdır. Bu çadır sistemlerinde, hafif konstrüksiyon ve hafif brandaları kullanarak üretimini gerçekleştirmekteyiz. Promosyon çadırlarımız, tamamen kendi imalatımız olmakla beraber memnuniyetinizi sağlayacak özelliklerle tasarlanmıştır. Pratik Kurulum ve Sökülebilir sistem mekanizması ile sizlere en iyi fiyatlar ile sunulmaktadır. Genellikle yaz ve kış mevsimim ayların kullanım olanağı sağlayan ürünlerdir. Promosyon Çadırıları bazen küçük bazen ise onlarca kişinin konaklama amaçlı yatabileceği kadar büyük olması talep edilir.

Promosyon Çadırı

Promosyon Çadırı

Bu Çadır Tiplerinde kendi imalatımız olan bazı ürünler kiralık olarak da sunulmaktadır. Bazen Halk dilinde Bu Çadırlara verilen isim Pazar Çadırı diye Söylenir

Promosyon Çadırı

Promosyon Çadırı

 

Portatif Promosyon Tente

Portatif Promosyon Tente

Promasyon çadırı genelde açık havalarda kullanılmaktadır. Kış aylarında ise fuarlarda ve kapalı alanlarda yapılan etkinliklerde de kullanılabilmektedir. Genelde sektör alanlarının tanıtımlarında kullanılmaktadır. Aynı zamanda ürün tanıtımı, kermes, küçük satışlar içinde kullanıldığı görülmektedir. Bu çadırlar satış yaptığınız yerin havasını hemen değiştirmektedir. Ürünlerinizin ve standınızın hemen ilgi çekmesini sağlayacaktır. Böylece satışlarınız yolunda gidecektir.

Promosyon Çadırları

Promosyon Çadırları

 

Promosyon Çadır

Promosyon Çadır

Promasyon çadırı imalatı ise fabrikalarda yapılmaktadır. Özel malzeme özel makineler sayesinde fabrikalarda üretilmektedir. Bu üretim tamamlandıktan sonra malzemeler satıcılar ile buluşmaktadır. Satıcılar malzemeleri alarak dükkânlarına götürüp müşterinin beğenisine sunmaktadır. Müşterilerde aldıkları malzemelerden çadırlar üreterek sizlere satmaktadırlar. Bu döngü hep böyle devam etmektedir. Sizler çadır boyutlarınıza karar vererek işe başlayabilirsiniz. Daha sonra yetkili bir firma ile görüşerek hangi boyutlarda çadır istediğinizi belirterek siparişinizi verebilirsiniz. Kısa bir sürede çadırınız elinizde olacaktır. Kurulumu çok basit olduğundan kendiniz kurabilirsiniz. İşiniz bittiğinde ise yine kolayca katlanabilir özelliği mümkün olacaktır. Yazın bu çadırlar sayesinde gölgede satış yapabilmeniz mümkün olmaktadır. Artık bol kazançlı satışlarınız ve sevimli bir standınız olacak!

1.354 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

 1. nasrullah dedi ki:

  Merhaba
  Promosyon çadırı fiyatı ögrenmek istiyorum..
  Kullanılan malzeme ve ağırlığı.
  3*3 ve 2*2

  1. Göktaş Branda dedi ki:

   1500 tl + KDV Fiyatımız

  2. Turan Göktaş dedi ki:

   fiyatımız belirtilen yönetici tarafından yanıtlanmış

BİR YORUM YAZIN

Tıkla Şimdi Ara