Promosyon Çadırı

Promosyon Çadır

Promosyon Çadırı

Promosyon çadırı nedir? Promosyon çadırları diğer çadır fiyatlarını baz alacak olursanız oldukça uygun fiyatlıdır. Bu çadır sistemlerinde, hafif konstrüksiyon ve hafif brandaları kullanarak üretimini gerçekleştirmekteyiz. Promosyon çadırlarımız, tamamen kendi imalatımız olmakla beraber memnuniyetinizi sağlayacak özelliklerle tasarlanmıştır. Pratik Kurulum ve Sökülebilir sistem mekanizması ile sizlere en iyi fiyatlar ile sunulmaktadır. Genellikle yaz ve kış mevsimim ayların kullanım olanağı sağlayan ürünlerdir. Promosyon Çadırıları bazen küçük bazen ise onlarca kişinin konaklama amaçlı yatabileceği kadar büyük olması talep edilir.

Promosyon Çadırı
Promosyon Çadırı

Bu Çadır Tiplerinde kendi imalatımız olan bazı ürünler kiralık olarak da sunulmaktadır. Bazen Halk dilinde Bu Çadırlara verilen isim Pazar Çadırı diye Söylenir

Promosyon Çadırı
Promosyon Çadırı

 

Portatif Promosyon Tente
Portatif Promosyon Tente

Promasyon çadırı genelde açık havalarda kullanılmaktadır. Kış aylarında ise fuarlarda ve kapalı alanlarda yapılan etkinliklerde de kullanılabilmektedir. Genelde sektör alanlarının tanıtımlarında kullanılmaktadır. Aynı zamanda ürün tanıtımı, kermes, küçük satışlar içinde kullanıldığı görülmektedir. Bu çadırlar satış yaptığınız yerin havasını hemen değiştirmektedir. Ürünlerinizin ve standınızın hemen ilgi çekmesini sağlayacaktır. Böylece satışlarınız yolunda gidecektir.

Promosyon Çadırları
Promosyon Çadırları

 

Promosyon Çadır
Promosyon Çadır

Promasyon çadırı imalatı ise fabrikalarda yapılmaktadır. Özel malzeme özel makineler sayesinde fabrikalarda üretilmektedir. Bu üretim tamamlandıktan sonra malzemeler satıcılar ile buluşmaktadır. Satıcılar malzemeleri alarak dükkânlarına götürüp müşterinin beğenisine sunmaktadır. Müşterilerde aldıkları malzemelerden çadırlar üreterek sizlere satmaktadırlar. Bu döngü hep böyle devam etmektedir. Sizler çadır boyutlarınıza karar vererek işe başlayabilirsiniz. Daha sonra yetkili bir firma ile görüşerek hangi boyutlarda çadır istediğinizi belirterek siparişinizi verebilirsiniz. Kısa bir sürede çadırınız elinizde olacaktır. Kurulumu çok basit olduğundan kendiniz kurabilirsiniz. İşiniz bittiğinde ise yine kolayca katlanabilir özelliği mümkün olacaktır. Yazın bu çadırlar sayesinde gölgede satış yapabilmeniz mümkün olmaktadır. Artık bol kazançlı satışlarınız ve sevimli bir standınız olacak!

Tıkla Şimdi Ara
Yol Tarifi Al

Brandacı

Branda Fiyatları

Branda Çeşitleri

Su Geçirmez, Yanmaz, Alev Yürütmez