0(212) 520 87 11
trende
trende

Çift Açılır Tente

Çift Açılır Tente

Çift Açılır Tente

Çift Açılımlı Tente modelimiz İhtiyaca göre birbirinden farklı renk seçenekleri bir tarafını açık olarak kullanabilirsiniz.2 Adet mafsallı tente ile oluşan bu sistemimiz aynı açılma özeliklerine sahiptir.

Toplam kalite anlayışına sadık kalarak ve konusunda sürekli araştırma, geliştirme, kalite standartlarına uyarak sektöründe seçkin bir isme sahip olmuştur.

Tente ayakları yere sabitlenebilir yada tekerlekli sistem yapılarak kapatılarak bir yere kaldırılabilir.. İki tente arası açık kalan kısım üstten alüminyum çatı sabitlenerek yağmur suyunun alt kısıma geçişini durdurur.İsteğe göre motorlu olarak  Kasetli Tente modelinden de uygulama yapılabilir.

ÜRÜN DETAYLARI:

■ Bu alandaki tekerlekli çift açılır tente uzun alyan demir çubuk ile çevrilerek açılıp kapanır.
■ Üründe kullanılan ana gövde çelik olup elektrostatik toz bozya ile boyanmıştır, ısıl işlemle 4 mevsim hava koşullarına uygun halde fırınlanıp fiksaj edilmiştir.
■ Docril marka 320gr/m2 ithal akrilik kullanılmıştır, üretici firma 10 yıl solmazlık ve çürümezlik garantisi vermektedir, ısı ve yağmur suyunu geçirmez.
■ Sipariş halinde takribi üretim süresi yoğunluğumuza göre TAKRİBİ 7 İŞ GÜNÜDE üretilip teslimatı yapılır.

Çift Açılabilen Tente Sisteminin Teknik Bilgileri

  • Cephe Uzunluğu                      : Minimum 2.00 cm / Maksimum 7.00 cm
  • İleri Doğru Açılımı                  : 3.00 cm/4.00 cm/5.00 cm/6.00 cm/7.00 cm
  • Eğim Açısı                                 : 0 – 45
  • Kontrol                                      : Manüel Elle Çevirme kolu Yardımıyla Açıp Kapatabilirsiniz

Uzaktan kumanda veya Duvar Tipi Buton Anahtar sistemi ile Açıp-Kapatabilirsiniz

  • Otomasyon : Uzaktan Kumandalı Motor , Rüzgar Gülü ve Güneş sensörü , Hareketli Saçak Sistemi , Eğim Ayarı Mekanizması Seçenekleri Bulunmaktadır

Duvar montaj imkanının olmadığı açık alanlarda iki yöne açılarak büyük gölge alanı isteğinize çözüm sunan tente modelidir. İki tentenin aynı anda açık olması zorunlu değildir.

İstanbul Çift Açılır Tenteci , İstanbul’da tente arayan müşterilerimizin taleplerini hızlı bir şekilde karşılamak için Göktaş Branda ofisimizde sizleri bekliyoruz.

TENTE NASIL SİPARİŞ EDİLİR?

■ Yukarıdaki 8 farklı ölçüden birini ”Ürün seçenekleri” modülden tercih ettikten sonra sağ yukarıdaki ”Renk seçenekleri” modülden renk seçip seçimini yaptığınız ürünü sepete ekleyip satın alabilirsiniz.

■ Arzu ettiğiniz ölçüdeki ürünü ”Ürün seçenekleri” modülünde seçtiğinizde ürün fiyatı fiyat etiketinde KDV DAHİL görülecektir.

Çift Açılımlı Mafsallı Tente Kullanım Alanları

Çift açılımlı mafsallı tente, daha çok kafe, restoran gibi halka açık ticari alanlarda  kullanılmaktadır. Çift açılır tenteler genelde büyük alana sahip mekanlar için tercih edilmektedir.  Çift taraflı mafsallı tente, adını eklem anlamına gelen “mafsal” kelimesinden almıştır. Her iki yana  kolaylıkla açılabilen mafsallı tente, bulunduğu alanda byük bir bölümü kötü hava şartlarından koruyabilmektedir. Standart boyutlarda  bir hesaplama yapılacak olunursa, 3 metre  öne açılım, 3 metre arkada açılım ve 6 metre de uzunlamasına tente boyu hesaplandığında 36 metre kare gibi bir alanın koruması tek bir çift açılır mafsallı tente sayesinde  sağlanmaktadır.

1.197 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Tıkla Şimdi Ara