0(212) 520 87 11
trende
trende

Pergola Motorlu Tente

Pergola Motorlu Tente

Pergola Motorlu Tente

Türkiye’nin lider Branda markası Göktaş Branda, Hazine ve Maliye Bakanı tarafından açıklanan Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı kapsamında tüketiciyi destekliyor.

Mimari modeller farklı montaj ve taşıyıcı şekilleriyle her isteğe uygun çözüm sağlar.

Dış mekanlarınızı en etkili kullanmanın yanı sıra çokça şık bir yoludur.

Pergola Motorlu Tente

Pergola Motorlu Tente

Modern hatlara sahip tasarımlarıyla fonksiyonel bir yaşam alanı kazandırırken yağmur, kar, güneş ve rüzgardan etkilenmeden kullanıcının maksimum fayda sağlayacağı, blackkaut kumaş aydınlatma seçeneğiyle ve tahliye kanallarıyla mekanlara değer katan raylı tente sistemidir

Bir elektrik motoru yardımıyla tentenin açılıp kapanmasını sağlayan sistemlerdir. Aslında tüm otomatik tente sistemleri aynı zamanda motorlu olmak zorundadır. Motorlu veya otomatik tente olarak ayırmamızın nedeni; halk arasında iki söylemle de biliniyor olmasıdır.

Motorlu Pergole Tente

Güneş durumu alanın aldığı rüzgar şiddeti mevsimlerin etkisi(kış veya yaz )aylarının çetin geçmesi gibi faktörler pergola tente alırken düşünmeniz gereken bir kaç faktörden biridir.

Pergole Tente

Raylı Katlamalı Kumandalı Motorlu Pergole Tente

kalite kalite gruplandırılır. Bunu anlamanın yolu brandanın metrekare gram ağırlığı dokunan ipin kalitesi alev yürütmez sıcak soğuk geçirmeyen ısı yalıtımlı branda türleri tente brandaları Çadırlar için kullanılan brandalar blackout branda Pergola tente sistemlerinde kullanılan brandalar gibi bol ürün çeşitliliğine sahiptir.

Pergola Motorlu Tente Sistemleri

Motorlu tente için kullanılan motorun kalitesi, sistemin ömrü için doğrudan etkili bir seçim olacaktır. Motorun kalitesi kadar doğru montaj ve işçilikte tentenin ömrünü uzatacaktır.

Fakat unutulmamalıdır ki! Tentenizin ömrünü birinci dereceden kullanılan tente kumaşının türü belirler. Kullanılan tente kumaşı ne kadar kaliteli ise tentenizin ömrü de o kadar uzun olacaktır.

Yine son olarak, sabit yani dekoratif tenteler hariç tüm tente modellerinde motorlu sistemler uygulanabilir.

Motorlu Tente

Pergola Tente

Pergole Özellikler
Yüksek mukametli alimunyum alışımlı yapılmış elektros statik toz boya ile boyalı iskelet
Her türlü hava koşuluna dayanıklı su geçirmeme özelliğine sahip Pvc bloklardan oluşan yüzey Malzemesi 850 gram alev yürütmeme özelliğine sahip blockout branda
120 * 80 mm ölçülerinde taşıyıcılar
150*70 mm ray Sistemleri
Uzaktan kumandalı Alman Becker motor desteği
Gergi için özel olarak üretilmiş Alman Triger kayış sistemi
İtalyan rulman makara sistemi
Özel estetik görünümlü alimunyum yağmur ve dere inişleri ile su taşıyıcı giderleri
Ürünlerimiz 5 yıl garantili
Saygılarımızla

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Tıkla Şimdi Ara