0(212) 520 87 11
trende
trende

TENTE

Tente Ürünlerimiz

Güzelim Ülkemizde özellikle işyeri yani restoran, cafe, lokanta, çay bahçesi ve benzeri alanlarda kullanılın katlamalı tente çeşitleri, her türlü işyeri mekanları tarafından yakından takip edilmektedir. İş yerlerine sağladığı ekstra alanlardan dolayı daha fazla müşteri kabulü için bu tip iş yerlerinde tercih edilen pergole tente sistemlerini bizim firmamız olan Göktaş branda olarak en iyi  ve en sağlam şekilde üretimini yapmaktayız. Firmamız  41 yılı aşkındır bu alanda hizmet vermekte ve devamlı olarak ütün kalitesini arttırmaya çalışmaktadır. Uzun yıllarım verdiği tecrübe ile bu alanda söz sahibi olan firmamız branda ve tente sektöründe birçok ilk’e de imza atmıştır. Sürekli olarak kaliteli iş anlayışı ile hizmet Veren firmamız isteğiniz doğrultusun da her türlü branda ve tente lerinizi son teknoloji makineleri ve uzman ekip kadrosu ile yapmaktadır.

Firmamız pergula tente sistemleri alanında kendisini daima ileri taşımayı başarmıştır. Değişik kategorilerdeki başarılarımız dilden dile yayılmayı başarmıştır. İşçilik ve kaliteli malzeme kullanımına oldukça önem vermekte ve ürünlerimiz sizlerin memnuniyeti için tasarlanmaktadır. Bu yazımızda sizlere pergola market tente hakkında bilmek istediğiniz bir takım bilgileri aktaracağız.

Pergola tenteyi tanıyalım

Branda Nedir? Hakkında çok kısa bilgi vermek daha sonra brandanın bir çeşidi olan pergola hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağım. Branda tente kelimesine oldukça uzak olmasına rağmen aynı olduğu ve aynı olarak değerlendiriliyor. Brandalar daha kötü kış şartlarından korunmak amacıyla polyester kumaştan yapılan ürünlere verilen bir isimdir. Asla su geçirmeme özelliği taşımaktadır. Genellikle kafeler de bahçelerde tercih edilmektedir. Pergola tente ise her türlü hava şartlarına uygun mukavemetli alüminyum yapısı ve farklı bir özelliği ile sizlere farklı deneyimler yaşattırmaktadır. Pergula tenteci sistemleri nedir her türlü iklim şartlarına uyumlu kaliteli kumaşları teknolojik PVC yapıları ile her türlü hava şartlarına dayanıklıdır. Asla paslanmaz ve aşınmaz özelliktedir. Dayanıklı olma özelliği ile dikkat çekmektedir.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

  • 150*70 yay sistemi genel olarak kullanılmaktadır.
  • 5 yıl boyunca garanti kapsamında yer alır
  • İtalyan marka sistemi destek olarak kullanılır.
  • Uzaktan kumandalı motor ile desteklenmektedir.
  • Kumandasında ileri ve aynı zamanda geri kontrol sistemi bulunmaktadır.
  • Yağmura karşı su taşıyıcı gider sistemi kullanılır.
Tıkla Şimdi Ara