Mülteci Çadırı

mülteci yaşan çadırı

Mülteci Çadırı

Zorlu koşulların ve dış etmenlerin bir ürünü olan mülteci çadırı tasarımı, yapısı gereğince konaklamak için düşünülmüş, özellikle uzun vadeli ihtimaller göz önünde bulundurularak üretilmiştir.

Türkiye şartlarında en çok ihtiyaç duyulan Çadır profili, Afet  İskan Çadırlarıdır. Çünkü ülkemiz birinci dereceden deprem kuşağı etkisi altındadır, bu sebep ile acil bir durumda felakete maruz kalan vatandaşlarımızın, belli bir süreliğine bu Çadırlarda konaklarlar. Çadırların yaşantısı zorluklarla doludur. Ancak, dışarıda kalmaktan nispeten daha iyidir. Türkiye de Kızılay ve Afad aracılığı ile  belli bir miktarda afet iskan Yaşam Çadırı stoklanmıştır, herhangi bir kaza anında bu Çadırlar kazazedeleri dışarıda kalmaktan kurtarır. Kızılay ve Afad ile koordineli çalışan sektörde, Afet İskan Çadırları imalatı belli aralıklarla yapılmaktadır. Mülteci Çadırları 

ısı yalıtımlı branda üretildikleri malzemeye ve tasarımlarına göre farklı hava şartlarında kullanılmaya elverişli şekilleri vardır.

mülteci çadırı
mülteci çadırı

 

Doğal hayatta sığınak olarak kullanılan kamp malzemesi. ısı yalıtımlı branda üretildikleri malzemeye ve tasarımlarına göre farklı hava şartlarında kullanılmaya elverişli şekilleri vardır. Şekillerine göre çadırlar üç şekilde gruplanır. Ayrıca her grupta çadırdan yararlanacak kişi sayısına, çadırların kurulacak bölgenin iklimine ve etkinliğin süresine göre farklı tasarım ve malzemelerle üretilen modeller vardır. 
afet deprem mülteci
Tıkla Şimdi Ara
Yol Tarifi Al

Brandacı

Branda Fiyatları

Branda Çeşitleri

Su Geçirmez, Yanmaz, Alev Yürütmez