0(212) 520 87 11
trende
trende

Membran Çadır

Membran Çadır

Membran Çadır

Göktaş Branda Firmamız uzun yıllardır membran çadır üretimini gerçekleştirmektedir. Üretimlerini gerçekleştirirken dünya Avrupa standartlarına göre üretim yapmakta ve üretimin gerekli kurallarını yerine getirmekte olan nadir firmalar arasında yer almaktadır. Genel olarak sizlerin ihtiyaçlarına göre üretim yapmakta ve hizmet sunmaktadır. Firmamız yapmış olduğu işin farkında görev ve sorumluluklarının ise daima bilincindedir. Tecrübeli ekibimiz ile sizlere sınırsız hizmet sunmakta, müşteri memnuniyetine özen göstermektedir. Daima yeni projelerle üretimlerinin üzerine yenilerini eklemeye çalışmaktadır.

Membran Çadır

Membran Çadır

Membran Çadırları Kullanım alanları

Membran çadır nedir? Çelik konstrüksiyon çadır sistemleri olarak optimum mukavemet yerinde anında zaman kaybetmeden kurulumu kolay sökülebilme imkanı kolay taşınabilir özelliği uzun kullanım prensipleri taşımaktadır. Pazar yerleri, stadyumlar, stadyumların tribün üstü kaplamaları, alışveriş merkezlerinde yer alan ara açıklıklarının kapatılması, havuz kenarlıkları, araçların kullanmış olduğu otopark alanları, site girişlerinin kapatılması, amfi tiyatrolar, restoran iç veya dış mekanları ve son olarak da kullanılmakta olan yürüyüş yolları gibi alanlarda tercih edilmektedir. Her türlü hava koşullarında kullanılabilme özelliğine sahiptir.

Membran Çadır

Membran Çadır

Membran çadır nasıl yapılır? Konusundaki meraklarınızı şimdi hep birlikte gidereceğiz. Membran çadırların dört adet birleşme şekli bulunmaktadır. Bunlardan ilki mekanik birleşimdir. Tüm malzemeler brandanın uygulanmakta olduğu alana götürülerek montaj işlemleri yapılır. Bir diğeri ısı kaynaklı birleşimdir.  Bu birleşimde ise membran çadırına ısı uygulaması yapılır ve birleştirme işlemi gerçekleşmiş olur. Ancak burada dikkat edilmesi gereken bir husus ise üretici firmadan membran çadırının erime ısısını öğrenilmesi gerektiğidir. Başarılı bir birleşme olması için ısının bu değerin kat be kat üstünde olması gerekir. Bir diğeri yüksek frekanslı birleşimdir. Bu birleşimde ise membran çadırı malzemeleri kaynak işleminden geçerek malzeme içerisinde ki moleküllerin birbirine temas işlemi uygulanır. Son olarak dikişli birleşim yapılır. En çok tercih edilen dikişli birleşimdir.

Membran Çadır Yapılar

Membran Çadır Yapılar

Membran branda fiyatları ürün kalite ve yapılan sonsuz sınırdaki hizmet ile beraber oldukça uygun olarak sadece göktaş çadır firmasında bulabilirsiniz. Taşıma ve kurulum aşamalarında destek olan firma çalışanları ile aldığınız üründen memnun kalacak ve sıfır maliyet ile uzun yıllar kullanımını sağlayacaksınızdır. Genelde fiyat belirleme kurulum alanına ve tercih edilen modele göre değişmektedir.

Membran Çadır Yapılar

Membran Çadır Yapılar

Göktaş Çadır Firmamız gelişmekte olan teknolojiye ayak uydurmakta ve takip ederek her yeniliği bünyesine alarak gelişmekte ve büyümektedir. Membran branda üretimi ile de bu sektörde ender firmalardan biri haline gelmiş durumdadır. Pazar çadırı, yarasa çadırı, Kızılay çadırı gibi pek çok çadır çeşidi bulunmakta olup aynı zamanda kamyon, araba ve tekne brandaları, sabit, körüklü ve akardiyon tente çeşitleri ile de 150 den fazla ürün yelpazesine sahip dev bir firmadır. Mimari özelliği ile ayrı bir teknik konu gerektiren membran branda için bu konuda uzman ve tecrübeli çalışan kadrosu ile çalışmaktadır. Yapılan hizmet ve çizimler ile hizmette sınır tanımayan firmada olumlu geri dönüşümler olmaktadır.

977 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Tıkla Şimdi Ara