BLACKOUT BRANDA

BLACKOUT BRANDA

BLACKOUT BRANDA Dikkat Edilecek Unsurlar

Güneş durumu alanın aldığı rüzgar şiddeti mevsimlerin etkisi(kış veya yaz )aylarının çetin geçmesi gibi faktörler branda alırken düşünmeniz gereken bir kaç faktörden biridir.

Brandalar kalite kalite gruplandırılır. Bunu anlamanın yolu brandanın metrekare gram ağırlığı dokunan ipin kalitesi alev yürütmez sıcak soğuk geçirmeyen ısı yalıtımlı branda türleri tente brandaları Çadırlar için kullanılan brandalar blackout branda Pergola tente sistemlerinde kullanılan brandalar gibi bol ürün çeşitliliğine sahiptir.

 

Blackout Tente Kumaşı

Arasında karbon bulunduğu için ışığı ve ısıyı diğer tente kumaşlarına oranla daha fazla tutar böylece daha serin bir ortam sağlar, ayrıca alev yürümez özelliğine sahiptir.

% 65 POLYESTER % 33 PAMUKLU ( COTTON ) Blackout kumaşlar genelde karartma perdesi olarak oteller de, hastaneler de, gösteri salonların da, kullanılır. Karartma perdenin amacı odayı zifiri karanlık yapmak ikincisi ise güneşe karşı odayı soğuk tutmaktır. Bu nedenle tente kumaşı olarak tercih edilmesinin nedeni; tentenin güneşi ışıklarını maksimum derecede kesmesi ve tente altında kalan yaşam mahalini oldukça serin tutması olarak gösterilebilir. Kumaş kendiliğinden üç boyutlu bir desene sahip olması ve sıkı dokunuşlu oluşundan diğer kumaşlardan ayrılmaktadır. Özellikle raylı tente imalarında kullanılan bir kumaştır. Çok fazla renk seçimi sunmaz, fakat uzun ömürlüdür. Güneş ve yağmur geçirmez, Koku yapmaz, yosunlanmaz. Elbette fiyat olarak diğer türlere göre oldukça pahalıdır.

Toptan Branda Ürünleri

Toptan branda olarak şeffaf branda,İthal branda,Pilsa branda,1100 denye branda olarak gruplandırma yapabiliriz.Branda Kullanılacak alana göre alınmalıdır. kaliteli estetik göz alıcı yaşam çadırı imalatı yapılmaktadır

Göktaş Branda Sunduğu Ürünlerinde Kalite ve Estetik Tasarımı Garanti eder.
firmamız göktaş Branda uzman kadrosu ile çadır, tente, şemsiye, minder, kumaş, branda sektörüne yenilikler katarak geniş müşteri kitlesine ulaşmıştır. Siz saygıdeğer müşterilerimize daima kaliteli ve ciddi iş anlayışı sunarak bu sektöründe yoluna devam etmektedir.

BLACKOUT BRANDA Çeşitleri

Şeffaf Branda Kış Bahçesi Alan Kapama

Raylı Katlamalı Kumandalı Motorlu Pergole Tente

Motorlu Pergole Tente

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.