0(212) 520 87 11
trende
trende
Karpuz Tente

Karpuz tente

Karpuz tente, görünüm itibari ile karpuzu andırdığı için bu adı almış bir tente modelidir.

Karpuz tente daha çok cafe, restaurant gibi alanlarda  kullanılsa da, evlerin pencereleri için vazgeçilmez dekorlardan birisidir.

Karpuz tenteler genellikle dekor amaçlı kullanıldığı gibi, koruma bakımından da oldukça faydalı tente modeli olarak bilinir.  Mekanlara uyumluluğu ve görselliğe hitap ettiği için çok fazla tercih edilmektedir.

Karpuz Tente Kurulumu

İstanbul Karpuz tente kurulumu öncesinde mekanda ölçümler yapılmaktadır. Ölçümler sonrasında malzeme seçimleri de müşteri tarafına bilgilendirme doğrultusunda belirlenir. Aynı zamanda karpuz tentelerin renk seçenekleri de bulunmaktadır ve müşteri tarafından belirlenmektedir. Tüm bu adımlardan sonra karpuz tente montaj aşamasına  alınır ve tentenin adetlerine bağlı olarak 1,2 iş günü içerisinde  gerçekleştirilir.

Küçük işletmeler için daha fazla tercih edilesi modellerden bir tanesi olan karpuz tente, enine ya da boyuna demirler ile tutturulmuş olan ve duvara monte edilen bir modeldir. Oval yapısı ise dikkatleri üzerine çeker ve modern yapılanmalardan bir tanesidir.

Diğer tente modellerine göre daha görsel ir ifadeye sahip olan bu modelin en büyük avantajı ise her mevsimde rahat kullanım sunuyor olmasıdır.

Boyut olarak küçük olduğu için temizlik ve bakım işlemlerinde de sizleri çok fazla zahmete sokmayacak olan çeşitlerin bir tanesidir.

Yarım karpuza benzeyen bir görüntüsü vardır ve bu görüntünün altında kusursuz bir kullanım yatmaktadır. Dış etkenleri en iyi şekilde absorbe edebilecek şekilde dizayn edilmiştir.

Yağmur suyu tente üzerine düştüğünde direkt olarak yere akar ve aynı şekilde güneş ışınlarını da ters yansıtarak mekanlarınız en iyi şekilde güneş ışınlarının uzaklaştırır.

Göktaş Branda Ürünlerimizden onlarca tente kategorilerine bakabilirsiniz İstediğinize göre Balkon Tente ModellerimiSABİT TENTE, Raylı Tente sistemleri, MAFSALLI TENTE,KASETLİ TENTE ,KÖRÜKLÜ TENTE,ÇİFT AÇILIR TENTE, Market tentesi ürünlerimize bizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Karpuz tente nedir; cam üstleri, kapı girişleri, otel ve restoran gibi mekanlarda güneş ışınları, yağmur, toz gibi dış etkenlerden koruma sağlaması ile dış görünüşü itibari ile de şık, dekoratif bir görünüm sağlamak amaçlı tercih edilen tente türüdür.

Karpuz Tente Modelleri

Karpuz tente modelleri, tente çeşitleri arasında   en popüler ürünler  arasında  yer almaktadır. Hemen hemen birçok mekanda  kullanıldığına  şahit olduğumuz bu tente  modeli, mekanlarınıza sağladığı uyum sayesinde ayrı bir hava katacaktır.

Karpuz tenteler akrilik kumaşa sahip tentelerdir ve kullanılan branda kumaşı güneş gibi hava şartlarında  renk solmazlık bakımında  dayanıklı kumaşlardır. Karpuzlu tenteler elektrostatik toz boya sayesinde  hemen hemen her renkte  üretilmektedir.

karpu tente

karpu tente

karpuz tente modelleri

karpuz tentelerin modelleri

karpuz tente çeşitleri

karpuz tentelerin çeşitleri

Karpuz Tente Fiyatları

Karpuz tentelerin fiyatları, kullanılan kumaşa ve özelliklerine göre  değişim göstermektedir. Karpuz tentelerin fiyatları, ürünün boyutuna göre de  belirlendiği için  burada karpuz tente  fiyatlarını  belirtmemiz doğru olmayacaktır.

Bunun yerine  bizimle iletişime geçerek, güncel fiyatları öğrenebilir ve hayalinizdeki karpuz tentelerin modelinin tahmini fiyatını öğrenebilirsiniz.

Karpuz tenteler nasıl yapılır: Özel olarak kutu profillerden imal olup ölçüler çıkınca pres makinesinden büküm yapılarak elektrostatik toz fırın boya ile kaplanıp pvc veya akrilik kumaş giydirilerek üretilir.

İstenilen boy ve genişlikte üretilebilen Karpuzlu tente istenilen renk seçenekleri ve kumaş özellikleri ile şık ve dekoratif amaçlı olarak tercih edilmektedir. Yine isteğe uygun olarak tente üzerine işletme logosu bastırabilmektedir.

Tentelerin kumaş seçimi genellikle güneşe karşı solmaz özellikli ve su iticilik özelliğine sahip akrilik kumaşlardan olmaktadır.

Tenteler tek açılır tente ve körüklü tente olabilmektedir.

Tek Açılır Tente

Tek açılır tente sisteminde, tentenin duvara veya tavana monte edilemediği ortamlarda iki direk üzerine montaj yapılarak sistem kurulur. Bu sayede güneş ışınlarının ortama girme açısı ayarlanabilir.

Karpuz tenteci çok şık ve her mekâna ayak uydurabilecek bir tente çeşidi olmaktadır. Genelde dükkân sahipleri ya da mekân sahipleri bu tente çeşidini tercih etmektedirler.

Sektör alanlarında bu karpuz tenteyi görmek oldukça mümkün olmaktadır. Tenteler mekânı koruyabildikleri gibi hoş bir görüntüde oluşturabilmektedirler.

Karpuz tente nasıl üretimi konusunda sizlere bilgi vermek isteriz. Bu tenteler diğer tente çeşitlerine göre daha zor imal edilmektedir. Ama fiyatları diğer tente fiyatlarına oranla oldukça uygun olmaktadır. Bu sizin kesinlikle güveninizi sarsmamalıdır.

Kullanılan malzeme oldukça kalitelidir ve işçilikte eklenince ortaya uygun bir fiyat çıkmaktadır. Yağmur ve güneşten sizi mümkün olduğunca korumaktadır. Özel malzemesi sayesinde su geçirmezliği bulunmaktadır.

Bu tenteler sayesinde artık mekânınız hem korunacak hem de çok şık görünecek. Bu işi mutlaka uzmanlarına yaptırmanız gerekmektedir.

Çok dikkat ve tecrübe gerektiren bir iş olduğunu bilmenizi isteriz. Sizi mağdur edebilecek insanlardan uzak durmanız sizin için yarar sağlayacaktır. Her türlü tente üretimi ve uygulaması oldukça zor olmaktadır. Her zaman işin uzmanına danışmak ve yardım almak en doğrusu olacaktır. Mekânınızı mutlaka emin ellere teslim etmelisiniz.

1.179 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

  1. Purşah dedi ki:

    1.5 mt x 1.5 mt 3 ADET karpuz tente ihtiyacımız var fiyat alabilirmiym

    1. Nejdet dedi ki:

      Fiyat alabilirmiyim 3 metreye karpuz tente

BİR YORUM YAZIN

Tıkla Şimdi Ara