0(212) 520 87 11
trende
trende

Halı Saha Çadırı

Halı Saha Çadırı

Halı Saha Çadırı imalatı yapan firmamız halı saha Brandası gibi açık alanları kapatarak daha kullanışlı ve korunaklı bir alan haline getirmektedir.

Halı saha brandası ve halı saha branda değişimi hizmetleri veren firma halı saha çadırı ve tentelerinin üretimi ve satışını yapmaktadır.

Spor Salonu Branda Kapatma

Halı Saha Kapatma Gibi belli başlı bir çok alanda kullanıma uygundur spor salonları branda ile kapatılmasında büyük tasarruf sağlamaktadır bu sağladığınız tasarruf avantaj olarak karşınıza çıkmaktadır kullanılan ürünler izoleli veya izolesiz branda aksanlarından oluşmaktadır.

Bu Tür Büyük Projelerin Mimari Tarz Çadırlar Firmamız Tarafından Yapılmaktadır Aşağıda Yapmış olduğumuz Referanslarımız olan Projelerimize Bakabilirsiniz

Spor salonları başlıca oyun alanları olarak bilindiği üzere bir çok sektöre hizmet vermektedir bu sistemlerin yapısı oyun ve turnuva müsabakalarına müsait zemin hazırlamaktadır belli başlı spor salonlarının kullanım alanlarını sıralayacak olursak

Branda hizmeti veren firmamız aracılığı birçok açık halı sahayı kapatarak müşterilerimizin kafasının daha rahat olmasını sağladık. Uygun Cazip branda fiyatı ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Halı Saha Çadırı Modelleri

Halı Saha Çadırı

Halı Saha Çadırı

halı saha branda fiyatları

halı saha branda fiyatları

kapalı halı saha brandası

kapalı halı saha brandası

Halı Saha Çadırı Montajı

Halı Saha Çadırı Montajı

Kapalı halı saha projelerimiz

Kapalı halı saha projelerimiz

Konstrüksiyon üzeri branda

Konstrüksiyon üzeri branda

Halı Saha Çadırı

Halı Saha Çadırı

Bu ürünümüz uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler Çadır ve Branda kategorisinde yer alan ürünlerden bir tanesidir.

halı saha çadırı fiyatları

halı saha çadırı fiyatları

 

Halı Saha Brandası Özellikleri

 • Halı saha çadır imalatı ve onarımı yapan firmamız alanında uzman ekibiyle halı saha üst ,yan komple kaplama gibi hizmetlere ve çözümleri sunuyor.
 • Halı saha çadırı ile sizlerde sahanızı dış etkilerden korur.Kötü hava şartlarının olduğu günlerde bile hiç etkilenmemiş gibi sahanızı kullanmaya devam edebilirsiniz.
 • Sizlerde form branda arayarak Halı saha çadırınızı yaptırın ve her zaman aynı keyifli halı sahanızın tadını çıkartmaya devam edin.

Halı Saha Kapama Maliyeti

 • Halı saha çadırı ve brandası imalatı yapan firmamız halı saha branda onarımı ve kumaş değişimi işlerini uygun fiyatları ile yapmaktadır.
 • Halı saha kapama m2 fiyatları için iletişime geçiniz.
 • Halı saha kenarı şeffaf kapama işlemi hizmeti vermekteyiz.

Bellirli bir ölçüm olmadığı gibi alanınızın ölçüsüne uygun şekilde tasarlama bilmekte bu alanın eni ve boyu malzeme yapısı açısından büyük önem taşımaktadır branda sahamızın yapılacak olan bölümü ölçülere göre değişkenlik sağladığı gibi bu değişkenlik malzeme yede sağlaya bilir örnek verecek olursak küçük sahalarda 650 gram bir malzeme kullanıldığı varsayılırsa büyük olan sahalarda 800 veya 900 gramlar kadar çıka bilmektedir metal aksam tarafımızca yapılması büyük önem arz etmektedir bu metal aksamaların yapısının kar yükü baskısı basınç tonu tarafımızca hesaplanır ve buna göre garanti verilebilmektedir bu alanların örneklerini resimlerden göre bilir bizlerle iletişime geçip metal ve branda aksamı hakkında detaylı bilgi alıp spor salonu brandanız hakkında keşif isteye bilirsiniz.

720 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

 1. I love the sound of combining these flavours together. By the way, my mother never baked until all dairy products were at room tepueratmre too. This is a rule I've stuck to with all baking. (even when not required). Hope you're enjoying your holidays and spending time with your family 🙂

  1. Ertuğrul YAYCI dedi ki:

   30 * 45 kapalı halısa çadiri için fiyat alabilirmiyim

BİR YORUM YAZIN

Tıkla Şimdi Ara