0(212) 520 87 11
trende
trende

Fuar Çadırı

Fuar Çadırı

Fuar Çadırı imalatımız ile artık sizler de kendinize ait güzel bir ortamda fuar, toplantı, organizasyon gibi aktivitelerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Fuar Çadırı Uygun Fiyat üstün kalite malzeme kullanarak imalatını yaptığımız ürünlerden biridir.

Fuar Çadırlarımız müşteri isteği ve talebi doğrultusunda istenilen renk ve ebatlarda imal edilmektedir. özel tasarım çalışmaları uygulamaktayız. Otomotiv Fuar çadırı, Reklam amaçlı tüm fuar standı Çadırı gibi büyük veya küçük alan fuar çadırı modellerimizi sipariş etmek için iletişime geçiniz. Fuar Ve Reklam amaçlı kullanılmak üzere mimari çadır tasarımı yapmaktayız asma germe olarak adlandırdığımız yarasa çadırlar da dikkatinizi çekebilir.Yarasa Çadır Modellerimiz için tıklayınız.

Fuar Çadırı

Fuar Çadırı Fiyatları

 • Kaliteli işçiliği ve kaliteli kumaşlarımız ile oldukça cazip fiyatlara hizmet vermekteyiz.
 • Siz değerli müşterilerimize özel kampanyalarımız devam etmektedir.
 • m2 ve adet fiyatı için bizimle iletişime geçiniz.

Toplantı Çadırları

 • Toplantı gibi durumlar da kolaylıkla faydalanabilirsiniz.
 • Bu çadırlar toplantı alanlarında ürün satışı ve ofis şeklinde rahatlıkla kullanılabilir.
 • Demonte olan sistem kolaylıkla başka bir yere taşınabilir ve tekrar dakikalar içinde kurulabilir.

Organizasyon Çadırları

 • Her türlü organizasyonlar için uygundur.
 • İstediğiniz boyutta imalatını yapmaktayız.
 • Kubbeli şekilde brandası ile yağmur ve rüzgara dayanıklıdır.
 • Reklam amaçlı çadır olarak da kullanılabilir.
 • Sizler de organizasyon çadırınızı yaptırmak için form branda aracılığı ile hizmet alabilirsiniz.

Fuar Alanlarında kullanılmak üzere imal ettiğimiz başlıca çadır sistemleri görsellerimiz.

Branda imalatı konusun da sizlere birçok değişik alan da hizmet veren ve önemli işlemlerinize bu şekilde çözüm bulan firmamız uygun branda fiyatı ile aktif hizmetine devam etmektedir.

Fuar çadırı nedir? Fuar çadırı, ebatları belli olmayan bir ya da birçok iş alanını içerisinde barındıran toplu yâda şahsi bir kapalı alan yaratma malzemesidir. Ülkemizde birçok yerde fuarlar zaten kapalı alanda olmaktadır ama kapalı olsa da kapalı olan alanın içerisinde size özel bir alan yaratmak için bir oda ya da daha büyük ebatlarda olan, ya da açık alan fuarlarında belli bir alanı kapatmaya yarayan içerisinde ne kadar istenir ise o sayıda insanı barındıracak büyüklükteki alanı kapatan çadır sistemine verilen addır, fuar çadır.

Fuar Çadırı Özellikleri

 • Fuar Çadırları  ile tüm etkinliklerinizi yapabilirsiniz.
 • Fuar çadırları hızlı ve kolay kurulumu olan son derece pratik ve işlevsel bir yapıdır.
 • Fuar çadır düşük maliyetli sayesinde betonarme binalara göre zaman ve kaynak anlamın da ciddi bir  zaman kazancı sağlar.
 • Sizlerde fuar çadırınızı yaptırarak bu tip bir durumunuz olduğunda Fuar çadırları ile  hızlı bir şekilde soruna çözüm bulabilirsiniz.

Fuar Çadırını Türkiye’nin dört bir yanına isteklerde bulunabilirsiniz. Alt kısımda belirtilen telefon numarasın Fax numarası ve diğer iletişim türleri ile bizlerle teknik konularda veya diğer Çadır şemsiye, branda, yat ve tekne brandası gibi diğer ürünlerimiz hakkında da sorular sorabilmektesiniz.

Telefon

TEL: 0(212) 520 87 11
TEL: 0(212) 514 01 74
TEL: 0(212) 531 39 44
TEL: 0(535) 920 08 95
TEL: 0(535) 627 98 93

E-Posta & Fax

info@goktasbranda.com
FAX: 0(212) 531 35 44

Fuar çadırı nasıl yapılır? Fuar çadırı dış yüzeyi her çadır sisteminde olduğu gibi, doğal olaylar olan rüzgâr, yağmur, kar, fırtına, güneş, sıcak ya da soğuk tüm doğal olaylara karşı belli bir koruma alanı yaratan bir malzeme olan bu çadırların nasıl yapıldığını merak edenler için, fuar çadırı diğer çadır şekilleri gibi değil de çok daha kapsamlı bir olay olmaktadır. Çünkü hemen hemen her çadır sisteminin ortalama bir ölçüsü bulunmaktadır. Fakat fuar çadırı ölçüsü hiç belli olmayan var olan ve izin verilen alan ne kadar ise o alan ölçüsünde, ölçüye özel olarak üretilmektedir. Dolayısı ile bu çadırların nasıl ayakta duracağı ancak ve ancak kurulacak fuar çadırın ebatlarına bağlı olmaktadır.

967 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Tıkla Şimdi Ara