0(212) 520 87 11
trende
trende

Yaşam Çadırı

Yaşam Çadırı

Yaşam Çadırı

Yaşam çadırı günümüzde oluşabilecek doğal afetlerden korunma tedbirli olma amaçlı yaptırma isteği duyulan son derece faydalı çadır çeşitlerinden biridir.

Çelik konstrüksiyonlu yaşam çadırı imalatı yapan firmamız deprem sel gibi doğal afetlerde kullanılmak üzere özel yaşam çadırlarını imal etmektedir.Kızılay ve afet çadırları sipariş vermek için iletişime geçiniz.

Firmamız dünya standartlarına göre üretim yapmaktadır.  Ülkemizde lider olmak için varlığını sürdürmektedir. Vizyonumuz her geçen gün ileriye doğru ilerlemektedir. İnsanların daha çok ihtiyaçlarına yönelik çalışmakta olan şirketimiz daima ileriyi hedefleyerek yoluna devam etmektedir. Tecrübeli kadrosu ile hizmet vermekte olan ekibimiz kalitesinden ödün vermemektedir. Müşterimize daima özen ve itina göstermekte olan firmamız sizlerin memnun kalması için gerekli olan tüm çalışmaları gerçekleştirmektedir. Özel mimari çadır alanında da kendini ilerletmiş olan firmamız sizlerin isteklerini karşılamaktadır.

Çadır tente kumaş branda hizmetleri veren yetkili kurumsal firmayız. Tüm çadır çeşitleriniz firmamızda kolaylıkla bulabilirsiniz.

çadır çeşitleri

çadır çeşitleri

Geniş renk seçeneğimiz ve dayanıklı kumaş modellerimiz ile sizlere kalite standartlarına uygun hizmet vermekteyiz.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir. Sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

Şantiye Çadırı

Branda sanatı yapımı gerek sanatsal gerek görsellik açısından önemli bir faktördür bilindiği üzere branda günlük yaşantımızın bir parçası olmuş her alanda kullanılması zorunlu hale gelmiş bir ürün yelpazesinden oluşmaktadır gerek güneşlik gerekse yaşam alanı oluşturmak gibi önemli görevleri’de üstlenmiştir gerek mülteci çadırları yaşam çadırları olsun gerek yarasa ve depolama çadırları olsun gerek gölgelendirme tenteleri ve gerdirme brandalar olsun hayatımızda önemli bir yer kaplamıştır haberlerde sıkça duyulan mülteci çadırları insani hayatı en uygun ve en hızlı çözümünü oluşturmaktadır bu çadırların içerisinde ısı yalıtım yaz kış şartlarında uygun alev yürütmez branda ürünü kullanarak olası bir yangına önceden önlem alınmasını sağlamaktadır paylaşacağımız fotoğraflar bu paylaşımı mıza ışık tutacaktır

çadır

çadır

Yaşam Çadırı ve Çadır Çeşitlerimiz 

 • KIZILAY ÇADIRI

 • DOĞAL AFET ÇADIRI

 • KAMP ÇADIRI

 • PİKNİK ÇADIRI

 • BESİ ÇADIRI

 • ŞANTİYE ÇADIRI

 • DEPO ÇADIRI

 • ARAÇ GARAJ ÇADIRI

 • PAZAR ÇADIRI

 • KURBAN ÇADIRI

 • TÜM ÇADIR ÇEŞİTLERİ …

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle irtibata geçiniz.

Yaşam Çadırı Fiyatları 2018 

Firma olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat politikamız ile hizmet vermekteyiz.

Yapacağımız çadır çalışma ve kalite sınıflandırmasına göre fiyat tarifemiz değişmektedir.

En uygun fiyatlar ile güvenilir hizmet almak için doğru adrestesiniz.

1.272 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  BİR YORUM YAZIN

  Tıkla Şimdi Ara