Soğuk İklim Çadırı

Soğuk İklim Çadırı

Soğuk İklim Çadırı

Soğuk iklim çadırı koşullarına göre üretilen çadırlardır. Kar, yağmur, rüzgar vb. sert hava soğuk İklim koşullarına göre çadır tipleri değişmektedir. Askeri çadırlarımız çabuk temin, her türlü iklim-coğrafi şartlarda az sayıda personel ile kısa sürede kurulum-söküm, düşük maliyet ve kolay taşınma özelliklerine sahiptir. İhtiyacın niteliğine göre çelik iskeletli ya da hava destekli olarak da tasarlanabilen askeri çadır yapıları boyut olarak oldukça geniş spektrumludur. Ağır hava şartlarına karşı dayanıklı, depolanması pratiktir.

Pratik yapılı çadır olma özelliği nedeniyle kullanımı çok kolay olup, kaliteli ve maliyet açısından da uygundur.

Soğuk iklim şartlarına karşı ve afet durumlarına karşı dayanıklı çadırlar olup, sarsılmalara karşı sağlam yapılı çadırlardır. Malzemesi pamuklu veya polyester branda dan üretilmiştir. Çadırın kurulumu her zemine uygundur. Çevresinde kaplı olan alüminyum folyo ısı yalıtımının düzenli akışını sağlamaktadır. Çadırı kurması kadar taşımasıda bir o kadar zahmetsizdir. Araç gerektirmez. Herhangi bir durumda bu tip çadırlar, pratik sökülebildiğinden alan bakımından özel bir izne tabi değildir. Çadırın saklama koşulları açısından kaplaması pvc olma özelliğinden dolayı rahatlıkla uzun zaman istenilen her yerde saklanılanılabilir. PVC kaplı membran kumaş kum beji, Nato yeşili ve kamuflaj desenli olabildiği gibi su geçirmezlik ve alev yürütmezlik teknolojisiyle firmamız bünyesinde üretilmektedir. Uygulanabilir güneş enerji panelleri, yalıtım, aydınlatma, jeneratör vs. istenirse tarafımızdan askeri çadır yapıya özel projelendirilip, temin edilmektedir. Böylece çok daha dayanıklı ve korunaklı askeri çadırlar meydana getirilir.

göktaş Branda olarak önceliğimiz olan siz müşterilerimize kaliteli ürünler sunmaktır. Çadır kalitemizdeki önceliğimiz sizlerin beğenisidir. Soğuk iklim koşullarına göre ürettiğimiz çadırlarımız ve diğer ürünlerimiz  sizlerden tam not almış olup, Göktaş Branda olarak bunun sevincini yaşamaktayız. Soğuk iklim çadırları ve diğer ürünlerimizin kalitesini siz müşterilerimiz belirlemektesiniz. Belirlediğiniz kalite bazında Göktaş Branda olarak sizlere şık, zarif, tasarımıyla zengin ürünler üretmeye devam edeceğiz.

Soğuk iklim çadırı fiyatları ise kullanılan malzeme ve ebadına göre değişmektedir. Piyasanın çok altında olan uygun fiyatla bulabileceğiniz favori branda firmasında kaliteyi de satın almış olursunuz. Kullanım amacına uygun şekilde üretilen çadırlar soğuğa karşı sizi ve eşyalarınızı koruyup daha iyi bir ortam oluşturacaktır. Üretilen her ürün ile ilgili görsele, fotoğrafa ve gerekli bilgilere ulaşmak için firmanın web sitesine ulaşabilir ve irtibat için iletişim bölümden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Firmamız çadır imalatı yapmaktadır. Kamp çadırı modellerini isteğiniz doğrultusunda sizin kullanımınıza göre tasarlayarak imal ediyoruz. Kullanılan branda ve dokuma su geçirmez kumaşlar ile en uygun fiyat en uzun dayanıklılık.

Dilediğiniz ölçülerde 2+1 3+1 1+1 şeklinde üretim yapabiliriz. Fiyat temsilidir. Kullanılacak ürünlere göre belirlenen fiyatlarımız için bizimle iletişime geçiniz.

Soğuk İklim Çadırı Modelleri

Soğuk İklim Çadırı

Soğuk İklim Çadırı

Şantiye Soğuk İklim Çadırı

Şantiye Soğuk İklim Çadırı

Soğuk İklim Çadırı

Soğuk İklim Çadırı

Soğuk İklim Çadırı fiyatları

Soğuk İklim Çadırı fiyatları

soğuk iklim kamp çadırı

soğuk iklim kamp çadırı

Soğuk iklim çadırı fiyatları ise kullanılan malzeme ve ebadına göre değişmektedir. Piyasanın çok altında olan uygun fiyatla bulabileceğiniz göktaş çadır firmasında kaliteyi de satın almış olursunuz. Kullanım amacına uygun şekilde üretilen çadırlar soğuğa karşı sizi ve eşyalarınızı koruyup daha iyi bir ortam oluşturacaktır. Üretilen her ürün ile ilgili görsele, fotoğrafa ve gerekli bilgilere ulaşmak için firmanın web sitesine ulaşabilir ve irtibat için iletişim bölümden ulaşım sağlayabilirsiniz.

soğuk iklim çadırı kurulumu

Göktaş branda çadır ve tente sektöründe çıkan her yeniliği takip etmekte çıkan her yeni alet ve makinelere sahip olarak kendini geliştirmektedir. En iyi hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkarmaktadır. Özel çizim ve modelleri ile rakiplerine göre farklılık oluşturan güçlü bir firmadır. Soğuk iklim çadırı üretimi de aynı koşullarda ve büyük bir titizlik ile imalatı yapılmaktadır. Her türlü koşum ve hava şartlarına göre zengin çeşitlilikte üretilen çadırların üretimi ile ilgili tüm bilgiler web sitesinde bulunmaktadır.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.