0(212) 520 87 11
trende
trende

Soğuk İklim Çadırı

Soğuk İklim Çadırı

Soğuk İklim Çadırı

Soğuk iklim brandası koşullarına göre üretilen çadırlardır. Kar, yağmur, rüzgar vb. sert hava soğuk İklim koşullarına göre çadır tipleri değişmektedir.

Askeri çadırlarımız çabuk temin, her türlü iklim-coğrafi şartlarda az sayıda personel ile kısa sürede kurulum-söküm, düşük maliyet ve kolay taşınma özelliklerine sahiptir.

İhtiyacın niteliğine göre çelik iskeletli ya da hava destekli olarak da tasarlanabilen askeri çadır yapıları boyut olarak oldukça geniş spektrumludur. Ağır hava şartlarına karşı dayanıklı, depolanması pratiktir.

Pratik yapılı çadır olma özelliği nedeniyle kullanımı çok kolay olup, kaliteli ve maliyet açısından da uygundur.

Soğuk İklim Çadırı şartlarına karşı ve afet durumlarına karşı dayanıklı çadırlar olup, sarsılmalara karşı sağlam yapılı çadırlardır. Malzemesi pamuklu veya polyester branda dan üretilmiştir.

Çadırın kurulumu her zemine uygundur. Çevresinde kaplı olan alüminyum folyo ısı yalıtımının düzenli akışını sağlamaktadır.

Soğuk İklim Brandası

Çadırı kurması kadar taşımasıda bir o kadar zahmetsizdir. Araç gerektirmez. Herhangi bir durumda bu tip çadırlar, pratik sökülebildiğinden alan bakımından özel bir izne tabi değildir.

Çadırın saklama koşulları açısından kaplaması pvc olma özelliğinden dolayı rahatlıkla uzun zaman istenilen her yerde saklanılanılabilir.

PVC kaplı membran kumaş kum beji, Nato yeşili ve kamuflaj desenli olabildiği gibi su geçirmezlik ve alev yürütmezlik teknolojisiyle firmamız bünyesinde üretilmektedir.

Uygulanabilir güneş enerji panelleri, yalıtım, aydınlatma, jeneratör vs. istenirse tarafımızdan askeri çadır yapıya özel projelendirilip, temin edilmektedir.

Böylece çok daha dayanıklı ve korunaklı askeri çadırlar meydana getirilir.

iklim çadır fiyatları

iklim çadır fiyatları ise kullanılan malzeme ve ebadına göre değişmektedir. Piyasanın çok altında olan uygun fiyatla bulabileceğiniz Şeffaf branda firmasında kaliteyi de satın almış olursunuz.

Kullanım amacına uygun şekilde üretilen çadırlar soğuğa karşı sizi ve eşyalarınızı koruyup daha iyi bir ortam oluşturacaktır.

Dilediğiniz ölçülerde 2+1 3+1 1+1 şeklinde üretim yapabiliriz. Fiyat temsilidir. Kullanılacak ürünlere göre belirlenen fiyatlarımız için bizimle iletişime geçiniz.

İklim Çadır Modelleri

iklim çadır fiyatları ise kullanılan malzeme ve ebadına göre değişmektedir.

Piyasanın çok altında olan uygun fiyatla bulabileceğiniz göktaş çadır firmasında kaliteyi de satın almış olursunuz.

iklim çadır kurulumu

Göktaş branda çadır ve tente sektöründe çıkan her yeniliği takip etmekte çıkan her yeni alet ve makinelere sahip olarak kendini geliştirmektedir.

En iyi hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkarmaktadır. Özel çizim ve modelleri ile rakiplerine göre farklılık oluşturan güçlü bir firmadır. 

iklim çadırı üretimi de aynı koşullarda ve büyük bir titizlik ile imalatı yapılmaktadır.

Her türlü koşum ve hava şartlarına göre zengin çeşitlilikte üretilen çadırların üretimi ile ilgili tüm bilgiler web sitesinde bulunmaktadır.

2.602 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Tıkla Şimdi Ara