0(212) 520 87 11
trende
trende

Saman Koruma Brandası

Saman Koruma Brandası

Saman Koruma Brandası imalatı yapan firmamız bu branda türü ile müşterilerinin gereksinimini tam olarak görmektedir.

Saman brandası nasıl yapılır: Saman brandası -25 soğuğa, artı 70 sıcağa ve yağmura dayanıklı olan branda türüdür. Ve brandalar dört mevsim kullanılabilen özellikte olacak şekilde üretilmektedir.

saman örtmek için branda, baklagiller veya buğdaygillerin kurutulmuş halidir, hayvan yemi olarak kullanılır.

Branda ise, su ve ışık geçirmez kumaştan üretilerek, koruduğu madde veya alanı su ve güneş ışığı gibi dış etkenlere karşı koruyan malzemelerin genel adıdır.

Saman brandası nedir: saman brandası tanımlardan da anlaşılacağı üzere samanların, her türlü dış etkenden etkilenmeyecek şekilde muhafaza edilmesini sağlayacak koruyucu malzemedir.

Müşterilerine büyük yarar sağlayan bu branda sistemi sayesinde firmamız olumlu referanslar almaktadır.Kaliteli işçilik ve uygun branda fiyatları ile aktif şekilde hizmetimize devam etmekteyiz.

Samanın kalitesini belirleyen içeriğindeki tohum ve yapraktır. Çiftçiler tohumlar tam oluşmadan,  yapraklar çok olduğunda otları kesmeye başlarlar. Kesilen bu otlar yerde bırakılarak içindeki nemin çoğunun buharlaştırılması sağlanır. Ancak bu otların makine yardımıyla kolay toplanıp balyalanabilmesi için yaprakların tamamen kurumasına izin verilmez.

Saman, hava durumuna çok duyarlıdır. Kuraklık olursa, tohum ve yapraklar etkilenerek zayıf olur; hava çok nemli olursa, saman henüz balyalanmadan çürüyebilir ya da balyalandıktan sonra çürüyüp küflenebilir. Bunun sonucu olarak samanlarda hayvanları hasta edebilecek bazı toksinler oluşabilir. Samanın ıslanmayacağı ya da aşırı güneşe maruz kalmayacağı bir şekilde depolanması gerekir.

Saman balyaları çiftçiler, üreticiler ve saman ticareti yapanlar için oldukça önemli gelir kaynağı; hayvanlar için de besin kaynağı olduğundan muhafazası son derece önemlidir.

Saman Koruma Çadır Modelleri

Saman Koruma Brandası

Saman Koruma Brandası

Saman Koruma Brandası

Saman Koruma Brandası

Saman Çadırı

Saman Çadırı

Saman Koruma Çadırı

Saman Koruma Çadırı

Saman koruma çadırları beton koruma örtüsü gibi mükemmel koruma özelliğine sahiptir.

 

Saman Koruma Brandası İmalatı

 • Saman koruma branda ile sizde samanlarınızı her türlü kötü hava şartlarından koruyabilirsiniz.
 • Brandalar dayanıklı yapısı ile su ve ışık geçirmemektedir.Bundan dolayı samanlarınızı rahatlıkla su ve güneş ışınlarından koruyabilirsiniz.
 • Samanları her türlü dış etkiden rahatlıkla koruyabilirsiniz.
 • Samanlar hava durumuna çok duyarlıdır brandalar aracılığı ile sıcak havalarda samanlarımız kurumaz ve bu şekilde etkin bir koruma sistemi sağlarsınız.
 • Saman koruma brandaları samanlarınızı etkin bir şekilde korumasından dolayı sizler için oldukça yararlı bir üründür.
 • Kaliteli işçiliği ve kaliteli kumaşlar ile hizmet veren firmamız aracılığı ile sizler de saman koruma brandalarınızı rahatlıkla temin edebilirsiniz.
 • Tek yapmanız bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi almak olacaktır.
2.118 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  BİR YORUM YAZIN

  Tıkla Şimdi Ara