0(212) 520 87 11
trende
trende
Katlamalı Tente

Katlamalı Tente

Katlamalı otomatik tente ,raylı tente ve raylı tente sistemleri, diğer tente sistemlerinden farklı olarak sabit tutulmuş bir ray sistemi üstüne kurulmuş ve isminden de anlaşılacağı üzere raylar üzerinde ileri – geri ve yukarı – aşağı doğru hareket edebilen bir branda tente sistemidir.

Katlamalı raylı tente nedir? Sağlam bir kargas sistemi üzerine kurulan bu sistem kaliteli bir mekanizma eşliğinde hareket sağlamakta ve kalitesini uzun yıllar yitirmeden çalışmaktadır. Kaliteli olarak yapılan her işçiliğin uzun ömürlü gibi, bu işte de kaliteli olarak yaptığımız bu katlamalı tente sistemleri, sizin de uzun yıllar sağlıklı bir şekilde yararlanmanızı sağlamaktadır. Gerekli sistem olduğu için üzerine koyulan brandanın çatlamaya karşı dayanıklı bir branda olmaktadır.her işyerinde, ya da istenilen her alanda kullanılması mümkün olan bu katlamalı tente sisteminin kullanımı da oldukça basittir.

Raylı tente sistemleri, kullanılacakları alanlara göre imal edilebileceklerinden dolayı her ebatta ihtiyaç duyulan mekanlarda kullanılabilirler. Cafeler, otel bahçeleri – balkonları veya ayarlanabilir gölge ve yağmur koruması istenilen her mekanda rahatlıkla kullanılabilirler. Raylı tente arzu edilen alanda gölge ve yağmur koruması sağlanabileceğinden çok kullanışlıdırlar.

Raylı Katlamalı Kumandalı Motorlu Pergole Tente

Pergola Tente

Katlamalı Pergola Tente

Katlamalı Pergola Tente

 

Raylı tente sistemleri

Raylı tente sistemleri

Şık ve fonksiyonel pergola çözümleri, Raylı Tente Sistemleri, otomatik açılır tente ve pergole sistemleri. 

Yapı ruhsatı gerektirmeden uygulanabilen tamamı otomatik açılır-kapanır şekilde tasarlanan,
ergonomik ve fonksiyonel bir tente sistemidir.Her türlü hava şartlarına göre ayarlayabileceğiniz Göktaş  pergola otomatik tente sitemleri ile sıcak ve bunaltıcı günlerde gölgenin serinliğini hisseder, kışın da konforunu yaşayabilirsiniz.Kumandalı otomatik Pergola veya raylı tente sistemi ile terasınızda yada verandanızda daha fazla güneş veya daha fazla gölge olması artık sizin elinizde. Tamamen açıldığında güneşin ışınlarından faydalanmanızı sağlarken, güneşten korunmak istendiğinde de kapalı olarak kullanılabilmektedir.

Katlamalı Tente

Katlamalı Tente

Ülkemizde özellikle işyerileri yani restoran, cafe, lokanta, çay bahçesi ve benzeri alanlarda kullanılın katlamalı tente çeşitleri, her işyeri tarafından yakından takip esinlenmektedir. İş yerlerine sağladığı ekstra alanlardan dolayı daha fazla müşteri kabulü için bu tip iş yerlerinde tercih edilen katlamalı tente sistemlerini bizim firmamız olan Göktaş branda olarak en iyi  ve en sağlam şekilde üretimini yapmaktayız. Firmamız 40 yılı aşkındır bu alanda hizmet vermekte ve devamlı olarak ütün kalitesini arttırmaya çalışmaktadır. Uzun yıllarım verdiği tecrübe ile bu alanda söz sahibi olan firmamız branda ve tente sektöründe birçok ilk’e de imza atmıştır. Sürekli olarak kaliteli iş anlayışı ile hizmet Beren firmamız isteğiniz doğrultusun da her türlü branda ve tente ilerinizi son teknoloji makineleri ve uzman kadrosu ile yapmaktadır.

Raylı Tente

Raylı Tente

Katlamalı tente basıl yapılır? Bugün gittiğimiz birçok mekanda karşılaştığımız katlamalı tenteler her zaman kaliteli olmak zorundadır. Çünkü böyle bir sisteme verilen paranın kimse çöp olmasını istemez. Sağlam bit mekanizma ile donatılan ve yine sağlam bir branda ile örtülen bu katlamalı tentelerimiz firma olarak her çeşidi ile üretmekteyiz. İster firmamıza gelerek buradan seçeceğiniz model ile isterseniz de aklınızda olan, bir yerde, ya da internet üzerinde gördüğünüz modellerim tamamını üretebilmekteyiz.

Otomatik Tente

Otomatik Tente

Katlamalı tente fiyatları

1.372 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

    BİR YORUM YAZIN

    Tıkla Şimdi Ara