0(212) 520 87 11
trende
trende

Yalıtımlı Hayvan Çadırı

Yalıtımlı Hayvan Çadırı

Yalıtımlı Hayvan Çadırı

Yalıtımlı Hayvan Çadırı ile sizler de artık hayvancılıkla uğraşıyorsanız rahat bir nefes almış olacaksınız.

Müşterilerimize sunduğumuz uygun branda fiyatları ile müşterilerimizin bir numaralı tercihi olmaktayız.

Özellikle kurban Bayramlarında her tarafta görmeye alıştığımız kurban çadırlarının imalatını yapan firma olarak birinci sınıf kalitede, çok dayanıklı bir şekilde üretilmektedir. Zaten firma olarak her zaman yenilikçi ve sektöründe söz sahibi olduğumuz çadır ve tente konusunda sektörde bir numarayız. Geniş ve büyük olan bu hayvan çadırı seyyar ahır olarak da adlandırılmaktadır. Havacılık ile uğraşan her insanın sahip olması gereken hayvan çadırları firmamız tarafından itina ile yapılmaktadır.

Hayvan çadırlarımız ile müşterilerimiz hayvanlarına artık gönül rahatlığı içinde bakım imkanı kazanmaktadır.Isı yalıtımlı branda özelliği ile hayvanlarınıza rahat bir şekilde bakım imkanı sağlar.

Hayvan çadırı nedir? İçerisinde büyük ya da küçükbaş her türlü hayvanın rahat bir şekilde barınabileceği üstü oval şekilde kapalı plan ve bu ovalık sayesinde su birikintisi oluşturup çadırda yıkılma tehlikesi oluşturmayan ve içerisindeki hayvanların rahat bir yaşama alanı sağlan çadırlardır. Bu çadırlarda gerek duyulduğu alanlarda tersi şeklinde olan metal ayaklar ile ortada bir engel olmayan kenardan kenara Dikmeler işe ayakta şuran çadır sistemidir.

Yalıtımlı Hayvan Çadırı

Yalıtımlı Hayvan Çadırı

 • Eğer hayvancılık sektörü ile uğraşıyorsunuz kümes hayvancılığı ve ya ağır hayvancılığı yapıyorsanız sizler için oluşturduğumuz ve branda sistemleri sizler için oldukça önemlidir.
 • Bu branda sistemleri ile sizler de hayvanlarınıza kolaylıkla bir barınak temin edebilirsiniz.
 • Kaliteli kumaşlardan olan bu branda sistemleri istediğiniz ebatlarda tasarlamak tayız.
 • Hayvanlarınızın rahat bir şekilde yaşamlarını sürdürmesi için oldukça uygun yapılardır.
 • Dayanıklı kumaş özelliği ile su geçirmez yapısı sayesinde hayvanlarınızı dış etkilerden rahat bir şekilde korur.
 • Ayrıca ısıyı koruma özelliği ile içeride ki ısının rahat bir şekilde korunmasını sağlar.
 • Hayvanların sağlıklı bir şekilde yaşamasını sağlayan özel ısı yalıtımlı sistemi sizlere ek avantaj sağlamaktadır.
 • Uygun fiyat seçenekleriyle hizmet veren firmamızı arayarak sizler de hayvanlarınız için Göktaş Tente aracılığı ile uygun yaşam alanı hazırlayabilirsiniz.

 

Yalıtımlı Hayvan Çadırı

Yalıtımlı Hayvan Çadırı

Kümes Çadırı İmalatı

 • Tavuk,hindi gibi kümes hayvanlarına rahat bir şekilde bakım imkanı sağlar.
 • Isı yalıtımlı özelliği ile dış etkilerden sizi korur.
 • Kaliteli kumaşı sayesinde su geçirmez.

Besi Çadırı Brandası Hizmeti

 • Büyükbaş ve küçükbaş hayvanlarınıza rahatlıkla yaşam alanı oluşturmuş olursunuz.
 • Kötü hava şartlarından hayvanlarınıza koruma sağlarsınız.

Çiftçilikte ve özellikle hayvan yetiştiriciliğinde sıklıkla ihtiyaç duyulan hayvan çadırı Göktaş branda kalitesi ile alıcılarını buluşturmaktadır. Taşınabilir ve sabit olmak üzere iki ana gruba ayrılan bu çadır sisteminin de pek çok değişik şekli ve modeli bulunmaktadır. Firmanın web sitesinden gerekli görselleri bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Hayvan ile uğraşan çiftçilerimiz özellikle kurban bayramı zamanında İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlere hayvanlarını götürmektedir. Bu dönemlerde ihtiyaç duyulan taşınabilir, kolay kurulabilir ve pratik hayvan çadırlar mevcuttur. Bu sistemlerde çadırın sağlam olması dış etkenlere karşı koruması gibi pek çok sebepten kalite çok önemlidir. Pazar ve uygunsuz çadırlara oranla göktaş brandada olan tüm ürünler yüksek kalitede olup müşteri memnuniyeti üst sıralara çıkarılmaktadır.

Yalıtımlı hayvan çadırı  imalatı yapan firmamız kaliteli kumaşları ve uzman işçiliği ile müşterilerine en uygun fiyat ile hizmet etmektedir.

Yalıtımlı Hayvan Çadırı

Yalıtımlı Hayvan Çadırı

Hayvan çadırı fiyatları ile ilgili tüm bilgi ve detaylara web sitesinden ulaşabilirsiniz. Kurulum ve taşıma gibi detaylar için ayrıca sözleşmeye eklenerek fatura edilebilir. Gerekeli tüm özel bilgi ve karşılıklı anlaşmalar için yine web sitesinin iletişim bölümünden firmaya ulaşabilir ve gerekli bilgileri alabilirisiniz.

1.963 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  BİR YORUM YAZIN

  Tıkla Şimdi Ara