0(212) 520 87 11
trende
trende

Raylı Tente Sistemi

Raylı Tente Sistemi

Raylı Tente Sistemi

Raylı Tente Sistemleri. Dört Mevsim kullanılabilen, açık mekanları kapalı mekanlara tek tuşla döndürebilek için geliştirilmiş son derece kullanışlı bir tente sistemidir. Her türlü hava koşuluna dayanıklı ve kullanımı oldukça basit bir üründür. Etrafı şeffaf ve cam kapama sistemleriyle kapatılabilir. 

Türkiye’nin tente, bioklimatik pergola ve güneşlik sistemlerinde lider kuruluşudur. Başlıca ürünlerimiz Tente, Düz Tente, Geniş Açılımlı, Oval Tente, Raylı Tente ve Tente Modelleri.

Raylı Tente Sistemi; güneşin, rüzgarın, yağmurun olumsuz etkilerinden korunmak için kullanılan bir sistemdir. Genelde bez veya naylondan üretilip, deniz ve kara araçları, ticari ve özel mekanlar için üretilmektedir. Tentelerin bu kolaylığı sayesinde güneşin, rüzgarın, yağmurun ağır etkilerinden kurtulmak kolaylaşmıştır. Tenteler hafif üst örtü sistemleri oldukları için, bu sistem ile geniş açıklıklar kolaylıkla geçilebilmektedir. Aynı zamanda tente öğle sıcağında, Sıcakta ve yağmurda oturamadığınız evinizin terası, kışın kullanırken sıkıntı çektiğiniz üstü açık balkon, bahçe ve verandanızı artık daha kolay kullanabilme imkanı sunmaktadır. Tenteler son yıllarda gerek estetik görünümü, gerekse işlevselliği ile mimari sorunlara etkin bir çözüm getirdiği bilinmektedir.

Branda ve Çadır Ürünlerimiz

Branda

Çadır

Tente

Pergola Tente

Depo Çadırı

Hangar Çadırı

Şantiye Brandası

Raylı Tente Sistemi

Raylı Tente Sistemi

Kullanılan Tente Branda Kumaşı

Pergola Tente Sistemleri

 

Raylı Tente Sistemleri Alman Mehler Polymar, ispanyol Loncar veya muadili, Black-Out (ışık geçirmez) ve alev yürütmeme özelliğine sahiptir. Kir tutmaz, ışık ve ısı geçirmez.

işletmelerinizin veranda ve teras kısımını uzun süre bakım ve servis gerektirmeden yaz kış kulanıma uygun mekanlara çevirmek amacıyla kulandığımız pergola  tente sistemleridir.

Cafe ve restaurantlarınız yaşam alanlarına dönüşüyor…

Raylı Tente Sistemi

Raylı Tente Sistemi

Raylı Tente Sistemleri işletmenizin bahçe ve teras kısımlarını sizin için yaşam alanlarına çeviriyoruz. Yenilikçi anlayışını modern mimari çizgiler ile yaz kış yaşanbilecek mekanlar…

Pergola Tente sistemleri

Pergola Tente sistemleri

 

Pergole Tente sistemleri

Pergole Tente sistemleri

* Ekstrüze edilmiş alüminyum profiller.
* Kesit özelliği 130 x 80 raylı pergola tente sistemidir.
* Genişlik: 1300cm , Açılım: 800cm
* Tamamı Paslanmaz Inox (inox bolt) Vidalar.
* Su tahliyesi aluminyum ekstrüksiyon ön oluk.
* Sessiz Çalışan Derlin Makaralar.
* Uzaktan kumandalı otomasyon sistemi.

Motor ve Otomasyon
Becker Alman Motor ve uzaktan kumanda seti

Pergola tente sessiz ve yumuşak çalışabilme özelliği,
Diğer radyo frekans düzeyleri ile karışmayan radyo frekans düzeyi,
Basit montaj yapılabilme özelliđi
Kumanda ile kablosuz ţekilde kontrol edilebilme özelliđi
Montaj seti kullanımına gerek duyulmaksızın çift yönlü montaj yapılabilme özelliği,
Kumanda kullanımı ile gerçekleştirilebilen alt ve üst limit pozisyon ayarları,
Ayarlanabilen 4 farklı pozisyon, geniş kapsama alanı,
Ekstra kablo tesisatı gereksinimi olmaksızın tekil, grup ya merkezi kontrol gerçekleştirilebilme imkânı.

Pergole Tente Fiyatları

Pergole Tente Fiyatları

GÖKTAŞ BRANDA, ÇADIR, TENTE özel motorlu tente sistemiyle her mevsimin sorunlarını çözüme dönüştüren kalıcı, estetik ve mimarlist bir çabanın ürünü olan Pergola markası altında motorlu tente sistemlerini, sanatın yapıcı, çözümleyici ve evrensel enerjisinden esinlenerek tasarlamaktadır.

Pergola motorlu tente sistemleri, her türlü hava şartlarında ideal korumayı sağlamaktadır. Özel tente kumaşı sayesinde Pergola tente sistemleri güneş, yağmur ve rüzgara karşı yüksek koruma sağlayarak; size bahçe, balkon, veranda, teras gibi açık alanlardan en iyi şekilde yararlanabilme imkanı sunar. Pergola motorlu tente sistemi, çevresine uygulanabilen çeşitli kapama sistemleri ile bütünleştirilerek tam kapalı bir mekan haline dönüştürülebilir.

Otomatik Motorlu Tente

Otomatik Motorlu Tente

GÖKTAŞ BRANDA, ÇADIR ve TENTE ‘ nin ürettiği motorlu Pergola tente sistemi, özel gergi sistemi ile kolayca açılıp kapanabilen, otomasyonlu, raylı tente sistemi olarak tasarlanarak hayatınıza yeni bakış açıları kazandırır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

  1. serdar dedi ki:

    Camimiızın musalla taşının olduğu kısma düşünüyorum fiat uygun olursa

BİR YORUM YAZIN

Tıkla Şimdi Ara