0(212) 520 87 11
trende
trende

Motorlu Şemsiye

Motorlu Şemsiye

Motorlu Şemsiye

Motorlu şemsiye ler, En Zahmetsiz uzaktan kumanda ile Tek Tuşla açılıp kapanan büyük çaplı mekânların üstlerini kapamak amaçlı kullanılan Gölgelik şemsiye türüdür.

Otomatik şemsiyeler, bir hidrolik sisteme bağlı olarak çalışırlar. Çok büyük çaplı şemsiyeler olup, bir motor yardımıyla şemsiyenin açılıp, kapanması şeklinde çalışır. Belli bir aksam sayesinde büyük mekanların ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. Alüminyum profilden üretilmektedir. İmalatı elektro statiktir ve boya aynı malzemeden kullanılmaktadır. Hareket kabiliyetini sağlayan parçalar mekaniktir. Kumaş malzemesi aklirik olup, su geçirmezlik tente özelliğine sahip olarak üretilmiştir. Güneş ışınlarına karşı kaliteli malzemeye sahiptir. Firmaların gözdesi olan motorlu pergola şemsiyeler elektronik aksamı, kaliteli tasarım ve malzemesiyle Göktaş Branda güvencesiyle siz müşterilerimize faydalı hizmet sunmaktayız. Motorlu şemsiyeler de gelinen son noktayı beraber tanımamızı temenni ediyoruz. Biz Göktaş Branda olarak sizlere iyi ürün ve hizmet sunmayı ve bu hizmetimizi gelecek dönemlere de aktarmayı amaçlıyoruz. Göktaş Branda olarak uzun yıllara dayanmaktayız. Bu yıllar içerisinde kendimizi geliştirip, sizlere kaliteli hizmetin kapılarını araladık ve aralamaya devam ediyoruz.

daire Motorlu Şemsiye

daire Motorlu Şemsiyesi

Bizler sizler için bu hizmetin sınırlarını zorladık ve sizlere aynı tarzda her ortama uygun ürünler ürettik. Göktaş Çadır olarak ürün çeşitliliğimizi tanımanızı arzuluyoruz.  Ürün yelpazesi geniş olan Motorlu şemsiyeler, hizmetini sizlere bahsettik. Göktaş Çadır ise sizlere bu hizmetin kalitesi, zerafetli  tasarımlarıyla sizlerin beğenisine sunan firmadır. Ürünlerimizin kalitesi yurt dışından ithal edilmesiyle tescillenmiştir.

Motorlu Şemsiye

Uzaktan Kumandalı Motorlu Şemsiyeler

Mutlaka hayatınızda bir defada olsun motorlu şemsiyeleri görmüşünüzdür. Restoranlarda veya en fazla görebileceğiniz yerler tatil köyleri olmaktadır. Şemsiyeyi aldık ama motorlu şemsiye nasıl oluyor diye merak edenler mutlaka vardır. Bunu merak edenler, kesin olarak motorlu şemsiyesi görmüşlerdir, fakat onun bir motorlu şemsiye olduğunu fark etmeden altına girmişlerdir veya kullanmışlardır. Motorlu şemsiyeler, aslında çok basit olarak, açılan güneşten korunarak altına oturup çayınızı yudumlayabildiğiniz şemsiyelerdir, fakat motorlu olmaları sebebiyle otomatik olarak açılıp kapanabilmektedir. Aslında her şey bu kadar basittir. Motorla çalıştığı için de, motorlu şemsiye olarak bilinmektedir. Başka hiçbir hilesi veya özelliği yoktur.

kare Motorlu Şemsiye

kare Motorlu Şemsiye

970 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Tıkla Şimdi Ara