0(212) 520 87 11
trende
trende

Şantiye Çadırı

Şantiye Çadırı

Şantiye Çadırı

ŞANTİYE ÇADIRI: Şantiye tipi ideal bir çadırdır. Yemekhane, yatakhane ve depolama maksatlı olarak kullanılabilir. Polyester brandadan imal edilmiştir. Su geçirmezdir. Yalıtımlı ve yalıtımsız olarak imal edilmektedir. İstenirse soba kurulabilir özelliktedir. İstenilen her ebatta yapılabilir. Direkleri (iskeleti) borudan imal edilmiş olup tek yada iki girişli olarak imal edilebilir.

Şantiye Çadırı Nedir: Rüzgara ve diğer iklim şartlara dayanıklı olarak üretilen ısı ve nem yalıtımı mevcut olan bir çadır türüdür.

Isı Yalıtımlı Branda Şantiye Çadırı,Beton Yorganı gibi alanlarda tercihen kullanılan ürünümüzdür. Isı yalıtımı konusunda oldukça uygun bir Özel Mimari Yapıdır.

Şantiye Çadırı

Şantiye Çadırı

İnsanların barınma ihtiyaçlarını karşılayan, kendilerini güvende hissettiren ortamlar sunan, iklim koşullarının olumsuz etkilerinden koruyan mekânların inşasında önemli bir yere sahip olan inşaat sektörü için büyük öneme sahip olan şantiye çadırı ihtiyacını, üstün ürün kalitesi ile müşterilerine sunmakta olan Göktaş Çadır firması müşterilerinin memnuniyetini önemseyen bir tutumla hizmet vermenin gururlu onurunu yaşar. İnsanların çeşitli ihtiyaçları için önem arz eden mekânların inşası için gece gündüz çalışan ve emek veren inşaat işçilerinin, güven içinde ve dış koşulların olumsuz etkilerinden korunduğu kaliteli ortamlar sunan şantiye çadırı ürünlerini Ekin Şantiye çadırlarını tercih ederek doğru bir seçim yapmış olursunuz. Göktaş Çadır firması güler yüzlü hizmet anlayışı ve üstün kaliteye sahip ürünleriyle müşterilerinin büyük memnuniyetini amaçlamaktadır.

Şantiye Çadırları

Şantiye Çadırları

Özel Mimari Çadır

ŞANTİYE ÇADIRLARI iç kısımlarını oluşturan astar bölümlerinde uv katkılı lamineli, bakteri barındırmaz özellikli ve su geçirmez nitelikli branda kullanılır. Hangar ve Depo Çadırı izolasyon bölümleri hava kabarcıklı bifol aba olup, şantiye çadırlarının her birinde 2 mt. izolasyon fazlası sağlanmaktadır. Çadırların dış kaplamasını meydana getiren branda kısmı uv katkılı iplikten dokuma olup üzeri pvc kaplanmıştır. Sahip oldukları bu özellikleri sayesinde şantiye çadırları yağmur ve kar suyu geçirmez özellikli ve bakteri barındırmaz niteliktedir. Şantiye çadır ölçüleri standart değildir. Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak uzunluklarda ayarlanabilmektedir.

Endüstriyel Çadırlar Sanayi Ekipmanları

Endüstriyel Çadırlar Sanayi Ekipmanları

756 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

    BİR YORUM YAZIN

    Tıkla Şimdi Ara