0(212) 520 87 11
trende
trende

inşaat brandaları

inşaat brandaları

inşaat brandaları

Göktaş Çadır Yılların verdiği tecrübe ile kaliteli sağlam yenilikçi ve öncü firmamız siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

İnşaat Dış Cephe İskele Brandası imalatı ve inşaat sektörü için Beton Koruma Örtüsü yapan firmamız her alanda olduğu gibi müşterilerine bu alanda da branda hizmetini sağlamaktadır.

İskele branda nedir? Genellikle inşaatlarda dış faktörlerden (iklim olayları) gibi korunma amacıyla kullanılan branda çeşitlerindendir. Aynı zamanda inşaatın olumsuz etkilerine karşın çevreyi muhafaza eden bir sistemdir. Bir diğer kullanım alanı da; restorasyonu, tadilatı ve yıkımı yapılan binaların dışına korunaklı olarak uygulanıyor olmasıdır. Bazı yeni hizmete açılacak olan restoranlar, kafeler ve restorasyona uğrayan mekanların da tercihi olan iskele brandalar, mevsimsel problemleri de bertaraf ediyor olması ile çalışanlara rahat bir ortam oluşturmaktadır.

inşaat brandaları Modelleri

inşaat brandaları

inşaat brandaları

inşaat brandaları

inşaat brandaları

inşaat brandaları

inşaat brandaları

inşaat brandaları nasıl kurulur? İnşaat brandası dikkatle ve uzman bir ekiple kurulmalıdır. Kurulumda yapılan hatalar, görünüm ve kullanımda sıkıntılara yol açacaktır. İskele brandaları mantolama sistemlerine de yardımcı olmaktadır. Firmamızın üretimi olan inşaat iskele brandaları, rahat montajı, kurulum kolaylığı, inşaat ortamına göre özel üretilmiş güçlendirilmiş yapısı ile tercih sebebidir. En iyisi olarak hizmet verdiğimiz bu alanda, çalışanların iş güvenliğine katkı sağlayan iskele branda sistemlerine titizlikle yaklaşmakta ve çok sağlam uzun ömürlü brandalar üretmekteyiz.

inşaat brandaları

inşaat brandaları

İnşaat Dış İskele Örtüsü

 • İnşaatınızı etkin bir şekilde korumak için sizler için ayrıcalıklı bir üründür.Fiyat durumu yaptırdığınız ürünün ebatına göre değişmektedir.
 • Her zaman piyasa koşullarına göre daha rakipsiz fiyat seçenekleri ile hizmet veren firmamız müşterilerine büyük avantajlar sağlamaktadır.
 • Sizler de dış cephe brandalarınıza firmamız aracılığı ile rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Bu tür bitkilerin çok fazla güneş almaması için ve güneşin gücünü dengeleyebilmek amacıyla brandalar kullanılmaktadır. Brandaların üretilmiş olduğu bezler ve malzemelerin sağlamlığı ve ayrıca birçok dış etkenleri dışarıda tutabilme özelliğine sahip olmasıyla, birçok yerde işe yaramaktadır. Eğer sizin de bir seranız varsa veya kendinize bir iskele brandası almak isterseniz ve iskele branda fiyatlarıkonusunda bilgi sahibi olmak isterseniz, internetten araştırıp kendinize uygun bir iskele brandası bulabilirsiniz. İnternetten araştırıp bulabilirsiniz veya bahçe malzemeleri satan, hatta inşaat malzemeleri satan dükkânlarda bile bulabilmektesiniz.

1.354 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

 1. Delikli Branda dedi ki:

  Gözenekli yapısı sayesinde her türlü çetin hava şartlarına üst düzey dayanıklılık gösterdiği için özellikle büyük alanlarda ve büyük dış cephelerde oldukça fazla tercih edilen delikli branda üzerine her türlü dijital baskı uygulanması mümkündür bu nedenle de reklamcılık sektöründe sıkça rağbet edilen bir üründür.
  Sıkça merak edilen soruların başında gelen delikli branda nasıl yapılır? Konusunda ise sizlere verebileceğimiz bilgi ürünün yapısında bulunan eşit aralıktaki delikler sayesinde ürünün maksimum düzeyde hava geçirgenliğinden dolayı dayanıklılık süresinin artmasıdır. Delikli brandanın dökme ve lamine olmak üzere iki türü bulunmaktadır. Kullanım alanına göre çok uzun süreler formunu koruyabilen bu ürün ayrıca maliyet bakımından da uygunluğu sayesinde birçok firma tarafından tercih sebebidir. Ayrıca inşaat ve tadilat yapılan binalarda ya da uzun zamandır kullanılmayan çok eski binalarda ve dış cephedeki çirkin görüntüyü örtmek amacıyla da kullanılır. Ürün cam kaplamalı cepheler içinde uygundur. Aynı zamanda bu çok büyük ebatlara sahip brandanın üzerine dijital baskı uygulayarak firmanızın reklamını da yapabilirsiniz. Her türlü hava koşuluna uzun süreler dayandığı için çok az maliyetlere çok verimli sonuçlar alabilirsiniz.

  Delikli Branda Fiyatları

  Genel olarak kullanılacak alan, tercih edilen kumaş kalitesi gibi pek çok dış etkeni altında 20 TL ile 40 TL arasında fiyatlar değişmektedir. Kurulum ya da taşıma gibi konular ek olarak konuşulup anlaşılarak sözleşmeye eklettirilebilir.

  Delikli Branda İmalatı

  Çok amaçlı olan delikli branda pek çok yerde kullanılarak ihtiyaca cevap verebilecek şekildedir. Delikli olması sebebiyle hava ile akımı sağlanmakta aynı zamanda da güneşin ve dış etkenlere karşı sınırlı bir koruma sağlamaktadır. Sıklıkla inşaat sektöründe de tercih edilen delikli branda özel amaçlar içinde kullanılmaktadır. Bu ve pek çok nedenden dolayı delikli branda talebini karşılamak amaçlı firmalar üretim ve imalatı yapmaktadırlar. Bu alanda uzmanlaşmış ve teknik ekibi ile var olan favori branda firması başarılı olup brandanın her çeşidinin imalatını yapmaktadır. Delikli branda ve çeşitlerinin de bulunacağı firmada gerekli bilgileri almak için hem web sitesinden hem de telefonla ulaşarak alabilirsiniz. Yedi gün 24 saat şeklinde açık olan web sitesi iletişim bölümünden gerekli bilgilere ulaşabilir ve vereceğiniz ürün hakkında siparişinizi yapabilirsiniz.

 2. İskele Koruma Filesi Delikli Branda File imalatı yapan firmamız bu alanda da sizlere sağladığı brandacı hizmetler ile sizlere tecrübelerini

BİR YORUM YAZIN

Tıkla Şimdi Ara