0(212) 520 87 11
trende
trende
Market Tentesi

Market Tentesi

Market Tentesi, Körüklü tente nedir? Çok nostaljik olan körüklü tente sistemi, eski Zaman’larda özellikle mahalle bakalı önünde görmeye alıştığımız tente sistemidir. Hatta son Zaman’larda balkon ya da pencere işyerinde de gördüğümüz körüklü tente sistemi daha uzun yıllar hayatımızda olacak bir sisteme benzemektedir. Bu tente üzerindeki brandanın seçimi ve tentenin modeli halkında çizim yapılabilmekte ve yapılan çizim doğrultusunda üretim yapmaktayız.

Market Tentesi

Market Tentesi

 Körüklü tente Nasıl yapılır? Uzun yıllar gözümüzün görmeye alıştığı körüklü tente sistemi açılır ve kapanır bir sisteme sahiptir. Sistem olarak yarım ay şeklinde yukarı ve aşşağı hareket eden sistem kolay bozulabilen bir sistem değildir. Demir ya da alüminyum ayaklar ile yelpaze şeklinde çalışan bu körüklü tentelerin elektronik değil de mekanik aksam ile çalıştığı için kolay bozulan nir yapıya sahip değildirler. Uzun yıllar kullanabileceğiniz bu sistemin de her türlü renk ve model ile üretimiz firmamız tarafından yapılmaktadır.

Market Tentesi

Market Tentesi

Körüklü tenteler üretim açısından işçiliği zor olan bir üründür.  İşçiliği zor olan bir ürün olan körüklü tente yapımında firmamız bu durumun üstesinden gelip, uygun fiyatlı kaliteli ürün üretmenin özelliğine sahiptir. Bizler siz müşteri memnuniyetimizi düşünerek üretmiş bulunuyoruz.

Balkon Tente Modelleri

Balkon Tente Modelleri

Market tentesi yeni açılışı yapılan veya yapılacak olan bir marketiniz mi var ?

göktaş branda en uygun fiyatlarla Market tentesi imalatı yapmaktadır. Polyester kumaşlı market tentesi en uygun fiyatlı ürünümüzdür.

Balkon Tente Fiyatları

Balkon Tente Modelleri

 

KÖRÜKLÜ TENTE SİSTEMLERİ

KÖRÜKLÜ TENTE SİSTEMLERİ

Firmamız İstanbul ve tüm ilçelerde hizmet vermektedir. Ürün fiyatı için iletişime geçiniz.

Kampanyalı market tentesi fiyatı: tl+kdv fiyat metre fiyatıdır. Polyester kumaşlı üründür. Montaj hariç verilen gel al fiyatıdır.

999 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

    BİR YORUM YAZIN

    Tıkla Şimdi Ara