0(212) 520 87 11
trende
Göktaş Branda İstanbul
trende
Market Tentesi

Market Tentesi

Market Tentesi, Körüklü tente nedir? Çok nostaljik olan körüklü tente sistemi, eski Zaman’larda özellikle mahalle bakalı önünde görmeye alıştığımız tente sistemidir. Hatta son Zaman’larda balkon ya da pencere işyerinde de gördüğümüz körüklü tente sistemi daha uzun yıllar hayatımızda olacak bir sisteme benzemektedir. Bu tente üzerindeki brandanın seçimi ve tentenin modeli halkında çizim yapılabilmekte ve yapılan çizim doğrultusunda üretim yapmaktayız.

Market Tentesi

Market Tentesi

 Körüklü tente Nasıl yapılır? Uzun yıllar gözümüzün görmeye alıştığı körüklü tente sistemi açılır ve kapanır bir sisteme sahiptir. Sistem olarak yarım ay şeklinde yukarı ve aşşağı hareket eden sistem kolay bozulabilen bir sistem değildir. Demir ya da alüminyum ayaklar ile yelpaze şeklinde çalışan bu körüklü tentelerin elektronik değil de mekanik aksam ile çalıştığı için kolay bozulan nir yapıya sahip değildirler. Uzun yıllar kullanabileceğiniz bu sistemin de her türlü renk ve model ile üretimiz firmamız tarafından yapılmaktadır.

Market Tentesi

Market Tentesi

Körüklü tenteler üretim açısından işçiliği zor olan bir üründür.  İşçiliği zor olan bir ürün olan körüklü tente yapımında firmamız bu durumun üstesinden gelip, uygun fiyatlı kaliteli ürün üretmenin özelliğine sahiptir. Bizler siz müşteri memnuniyetimizi düşünerek üretmiş bulunuyoruz.

Balkon Tente Modelleri

Balkon Tente Modelleri

Market tentesi yeni açılışı yapılan veya yapılacak olan bir marketiniz mi var ?

göktaş branda en uygun fiyatlarla Market tentesi imalatı yapmaktadır. Polyester kumaşlı market tentesi en uygun fiyatlı ürünümüzdür.

Balkon Tente Fiyatları

Balkon Tente Modelleri

 

KÖRÜKLÜ TENTE SİSTEMLERİ

KÖRÜKLÜ TENTE SİSTEMLERİ

Firmamız İstanbul ve tüm ilçelerde hizmet vermektedir. Ürün fiyatı için iletişime geçiniz.

Kampanyalı market tentesi fiyatı: tl+kdv fiyat metre fiyatıdır. Polyester kumaşlı üründür. Montaj hariç verilen gel al fiyatıdır.

468 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

  1. Göktaş Branda dedi ki:

    Kalite bir ürün düşünüyorsanız Avrupa yada yerli akrilik su geçirmez tentelik kumaş tercihiniz olmalıdır.

    Marketlerde sıklıkla kullanılan mafsallı tente sistemi modelidir. Manüel olan bu sistem kullanım bakımından ise oldukça rahattır.

    Yeni çıkan Işıklı market tentesi modelimizi de tercih edebilirsiniz. Otomatik ve motorlu olan sistem kumanda ile açılır ve kapanır olarak çalışmaktadır.

    Körüklü tente yapımında, malzeme az kullanılır, işçilik olarak fazla fakat fiyat olarak uygundur. Göktaş Branda olarak müşteri memnuniyetimizin önemini hatırlatmak isteriz. Her ürün gibi körüklü tentemizde de kaliteli üründen ödün vermemekteyiz. Evlerin balkonlarında kullanım olarak daha uygun olup, ayarlanabilir özelliğe sahiptir. Ev balkonlarının görüş açılarını kapatmadan gerekli korumayı sağlar. Körüklü tentelerde akrilik veya polyester kumaş kullanılmaktadır. Körüklü tenteler, yapıları bakımında uzun ömürlü olup, kalite garantisini Göktaş Branda olarak vermekteyiz. Körüklü tente yapısı sayesinde tek hamleyle pratik kullanım sunmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tıkla Şimdi Ara