0(212) 520 87 11
trende
Göktaş Branda İstanbul
trende

Uygun Fiyatlara Otomatik Tente

Uygun Fiyatlara Otomatik Tente

Uygun Fiyatlara Otomatik Tentenin Tek Adresi

Uygun Fiyatlara Otomatik Tente İleri teknoloji ürünü olan Otomatik Tente Göktaş Branda markasıdır. Kurulduğu günden bu yana her zaman başarılara imza atmış olan firmanın ürünleri dünya standartlarının üzerinde olup hem kaliteli ve hem de çok uygun fiyatlarla satılıyor. Türkiye ve istanbulda pek çok ilke imzasını atan firma, ilkelerinden taviz vermeden yaptığı Pergola Tente üretimleri ile her zaman yanı başınızdadır. Son derece modern ve şık tenteler onun bünyesinde hayat bulmakta ve alıcıları ile buluşmaktadır. Otel, Ev, Bahçe, Balkon, işyeri ve cafelerin vazgeçilmezi olmak öyle kolay değildir, yukarıda saymaya çalıştığımız bir çok özelliğin bir arada bulunması gerekir. Göktaş Branda da bunu başarmış ender firmalar arasındadır.

Pergola Tente

Raylı Katlamalı Kumandalı Motorlu Pergole Tente

Uygun Fiyatlara Otomatik Tente

Uygun Fiyatlara Otomatik Tente

İnternet her geçen gün daha yaygın olarak kullanılıyor, hemen her ihtiyacımızı internetten karşılamaya başladık, hatta gün geliyor market tentesi alış verişlerimizi de buradan yapıyoruz. Online alış verişin kolaylığı insanları cazibesi altına almayı başardı. Branda ve Çadır da bu konuda hayli iddialı satışlar yapıyorlar. Mağazalarda satılan fiyatlarının çok altına çektikleri uygunluktaki ücretlendirmeler ile online Balkon tente onların işi oldu. Bu konuda sizlere yardımcı olmaya çalışan pek çok site var ama en güvenilir ve garantili olanı Goktasbranda.com/ adresidir. Satın almak istediğiniz Branda, Çadır, Tente çeşitliliği gözlerinizi kamaştıracak ve sizlerin hayallerinizi süsleyecektir. Tek bir sitede en beğenilen Çadır markalarını bulabilmek farklı bir kolaylıktır. Site sayfalarına yapacağınız kısa bir ziyaret bu konuda size fikir verecek ve yardımcı olacaktır.

Uygun Fiyatlara Otomatik Tente

Uygun Fiyatlara Otomatik Tente

Eskiden ancak film yıldızlarının ve ünlü simaların evlerinin balkonlarında görmeye alıştığımız Otomatik Tente artık bize bir tık kadar yakın mesafede. Açıyoruz bilgisayarımızı ve google üzerinden en çok beğendiğimiz Otomatik tente üzerine tıklayarak hemen sipariş verebiliyoruz. Bu kumandalı tente bir diğer özelliği ise gerçekten de çok daha ucuza satılıyor olmaları. Eskiden hayalini kurduğumuz ama artık elimizin altındaki Katlamalı tente sipariş verildikten çok kısa bir zaman sonra verilen adreslere teslim ediliyorlar, kargo ücretini de siz değil firmamız üstleniyor. Otomatik tente ihtiyacı olan herkesi yukarıda adresini verdiğimiz siteye davet ediyoruz. Otomatik tente deyip geçmeyin, en kaliteliyi en ucuza almak sizin de hakkınız.

Uygun Fiyatlara Otomatik Tente

Uygun Fiyatlara Otomatik Tente

 

Katlanır kollu tenteler:

Eğim ayarlı tenteler :

Körüklü tenteler :

Spotlu Tente :

Tek taraflı tente :

Çift taraflı tente :

Sabit tente :

Manuel tenteler:

Motorlu tenteler:

 • Sensorlu tente seçerseniz yağmurdan, güneşten ve rüzgardan tentenizin zarar görmesini engellersiniz. Sensorlar ayni zamanda tentenin altındaki mobilyaların korunması açısından önemlidir.
 • Tenteyi kullanacağınız yeri güneşin geliş açısına göre ayarlayın. Güneşi tam karşıdan alan mekanlarda, tentenin ön kısmından çıkan güneşlikler kullanmalısınız.
 • Tentenin kumaşı en önemli faktörlerdendir. Tente için en iyi kumaş; Hava şartlarından etkilenmeyen, Sugeçirmeyen ve solmayan kumaşlardır.
 • Tentede kullanılan malzeme paslanmaz çelikten yapılmalıdır.

Pergola Nedir?

Pergola kelimesi latince saçak anlamına gelen “pergule” kelimesinden gelmekte olup, İtalyancada “pergola” yani gölgelik anlamına gelen bir kelimedir. Sonrasında İtalyanca vasıtasıyla tüm dünya dillerinde aynı ifadeyi içeren evrensel bir kelime haline gelmiştir.

Pergola tente sistemleri sayesinde, yatay, bükümlü ve çatı şeklinde açıklıklar tente ile kapatılabilmektedir.

Pergola tente sistemleri güneşlik olarak yazları sizi güneşten, açılır kapanır tavanı ve su geçirmez özelliği ile yağmurlu havalarda yağmurluk olarak sizi yağmurdan koruyacaktır.

Dilerseniz pergola tente sisteminizin etrafını camla kapattırıp, tente sisteminizi açılır kapanır kış bahçesine dönüştürtebilirsiniz.. Böylece kış aylarında da pergola tentenizin altında sanki açık alandaymış gibi bahçenizde, verandanızda ya da balkonunuzda kışın tadını soğuktan etkilenmeden çıkartabilirsiniz.

Branda Nedir?

Branda bezi nedir:

Branda neye yarar :

389 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

 1. pergola tente dedi ki:

  Pergola tente

  Pergola tente nasıl yapılır Sistemi için özel olarak saç vida primler paslanmaz özellikteki malzemeler ile kullanılır. 90 km hızda esen rüzgara ve 30 cm kalınlığında ki kara dayanacak şekilde üretilmektedir. Her türlü iklim şartları göz önünde bulundurularak kaliteli malzeme kullanılmakta ve tercihleriniz göz önünde bulundurulmaktadır.

  Bahçe ve teraslar için en fazla tercih edilen tente modeli pergole tente sistemleridir. Çünkü bahçe ve teraslarda mevcutta bulunan ahşap yada demir parmaklık gibi uzantılara kolaylıkla monte edilebilme özelliği sayesinde ev ve villalarda öncelikli tercih edilen modeldir.

  Gölgelendirme sistemleri içinde en parik olan modellerden biri olan pergole tente, katlanabilir yatay zemini sayesinde kademeli olarak açılıp kapanabilen bir sisteme sahiptir. Raydolap mantığı ile üretilen bu model son dönemlerde cafe ve restoranlarda da sıkça tercih edilir hale geldi. Çünkü ahşap veya metal ayaklar aracılığı ile gölgelediği alanı genel mekandan ayıran ve yeni bir yaşam alanı sunan yapı sayesinde cafelerin müşterilerine sunduğu alanı algısal olarak göstermesini sağlar.

  Pergole tente sistemleri üretimi son günlerde sıkça tercih edilen akrilik kumaş kaplaması ve çeşit çeşit modeliyle gün geçtikçe artmaktadır. Bu kumaş gerildiği kasnaktan kolaylıkla çıkartılıp temizlenmeye elverişli şekilde tasarlanmıştır. Dolayısı ile kışın kullanmak istemediğiniz dönemlerde kumaşı tenteden çıkartıp yıkayabilir, sonraki kullanıma kadar saklayabilirsiniz. Yada bahçe ve terasımın keyfini dört mevsim sürmek istiyorum derseniz de ahşap yada metal ayaklarına şeffaf katlanır branda yada naylon eklemek suretiyle her mevsim kullanışlı bir mekan yaratabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tıkla Şimdi Ara