0(212) 520 87 11
trende
trende
Sabit Tente

Sabit Tente

Sabit tente adından da anlaşılacağı gibi kapı, pencere önü gibi yerlerin üzerine ve duvara monte edilerek kullanılır. Diğer tente türlerinden en büyük farkı hareket edecek bir mekanizmasının olmamasıdır.

Şayet dekoratif yani sabit bir tente yaptırmayı düşünüyorsanız, zevkli bir kişiliğe sahip olduğunuzu söylemekte yarar var. Tenteye yuvarlak hatlar vermek daha kolay olduğundan estetik görünümler için tercih edilebilir.

Ayrıca uygulandığı alanlara görsel olarak bir değer katmasının yanında uygulanma kolaylığı ve daha ekonomik olması da tercih nedenlerini artırabilir.

Tenteler, özellikle aşırı sıcak veya yağmurlu günlerde, dükkanların önünde gördüğünüz koruyuculara verilen genel isimler olsa da, kendi arasında birçok türü vardır. Hareketli tenteler, mobil yani seyyar tenteler, mafsallı tente  vb gibi oldukça geniş uygulama şekli bulan tenteler için en çok rastlanılan türlerinden biri olan sabit tente konusunda imalat yapan firmalar arasında yer alan Göktaş Branda bu tentelerin tasarımından işler hale getirilip teslimine kadar olan süreçte hizmet vermektedir.

Sabit tente, genel olarak montaj yapılacak cephenin durumuna göre ve müşterinin istediği ölçülerde ve renklerde üretilir. Çoğu mekanda dekor amaçlı kullanılan bir balkon tente modelidir.

Sabit Tenteler Özel Projeler Uygulanacak Alana Göre Projelendirilerek İmalatı Yapılmaktadır Sistem Sabit ve De monte Olarak üretilmektedir.

Sabit  Tente Dekoratif Teknik Özellikleri

Özel Projenin Metal Aksamı Çelik Konsol veya Alüminyum profil kullanılarak üretilmektedir Kumaş seçeneği Müşterilerimizin isteği Doğrultusunda veya Çalışma yapılacak Mekanın Mimari Projesine uygun imalatı yapılmaktadır.
Uygulaması yapılacak projeye uygun Kumaş ve Branda Kataloğundan Renk Seçeneğine karar verilmektedir.

Metal Aksamı                         : Demir / Alüminyum / Bakır / Pirinç / Paslanmaz seçenekleri bulunmaktadır

Cephe Uzunluğu Minimum : o.50 cm / Maksimum : 700 cm  Üretilmektedir.

İleri Doğru Açılımı                : 0,30 cm / Maksimum : 120 cm

Genel olarak cephenin durumuna ve müşterinin tercihine göre farklı dizayn ve şekillerde ve boyutlarda tasarlanabilen uygulandığı bina ve mekanlara estetik bir görüntü kazandıran bir tente modelidir. Bir çok mekanda dekoratif amaçlı da kullanılmaktadır. Sabit tente uygulanan alanlarda açılıp kapanmasına gerek kalmadan iyi havalarda gölgeleme, kötü havalarda ise yağmurdan korunma alanları yaratır.

Tenteler genelde işyerilerin tercihleri arasında olmaktadır. Dükkânlarda ve daha çok sektör alanlarında kullanılmaktadır. Tentelerin bir çok çeşitleri bulunmaktadır. Kullanım yeri ve alanlarına göre değişiklik göstermektedir. Sabit tente adı üstünde sabit duran hareket ettirilemeyen tente çeşidi olmaktadır.

Sabit Tente Model Fiyatları

sabit tente

sabitlenen tente

sabit tente fiyatları

sabitlenen tente fiyatları

sabit tente modelleri

sabit tente modelleri

sabit tente modelleri

sabit tenteler modelleri

Göktaş branda ürünlerinde kaliteyi ön planda tutmaktadır.

En uygun branda ve tente fiyatları için iletişime geçiniz.

Sabit tente nedir? Sorusuna gelecek olursak dükkânların giriş kısımlarına ya da camekân olan her yerin üst kısmına yerleştirilen bir tente biçimi olmaktadır. Bu tenteler dükkânı güneşten ve hava koşullarından korumaktadır. Bu tente çeşidi her ne kadar dükkânları koruma amaçlı yapılsa da mekâna hoş bir hava vermektedir. Ve bazı müşteriler sadece dekor amaçlı sabit tente yaptırmaktadırlar. Bu tenteler sayesinde mekânınız hem şık görünecek hem de hava koşullarından kolaylık ile korunacak. Bizler bu işi uzun süredir yapmaktayız. Bu konuda uzman olduğumuzu sizlere belirtmek isteriz.

İmalat yapmak oldukça zor ve önemli bir konudur. İmal ettiğiniz ürünün her aşamasında mutlaka aynı özen ve teknik deneyim sergilenmelidir ki, sabit tente imalatı konusunda yıllardır sunduğumuz özenli hizmet ve ürünlerimiz neticesinde mutlaka memnun kalacağınız kalitede bir hizmeti almış olacaksınız.

1.117 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

    BİR YORUM YAZIN

    Tıkla Şimdi Ara