0(212) 520 87 11
trende
trende

Pazar Çadırı

Pazar Çadırı

Pazar çadırı

Pazar çadırı, ürünlerin korunması amacıyla pazar alanlarının tepesine iplerle gerdirilerek uygulanan branda modelidir. Pazar tezgahlarını kötü hava şartlarından koruyan pazar çadırı, genelde kubbe biçiminde olduğu gibi, üçgen şeklinde de modelleri mevcuttur. Pazar çadırı bez veya özel korumalı kumaşlardan, yan taraflarından hava alacak şekilde tasarlanmaktadır. Seyyar olarak çalışan pazarcılar için, özel üretilen çadırlar ise basit bir şekilde  toplanır ve tekrar kurulabilmektedir.

Pazar branda çadırı

pazarcı çadırı, geleneksel pazar alanları veya yerleşik pazar alanları içerinde kullanıma en uygun yöntemdir. Pazar çadırları renk bakımından artık standart hale gelmiş beyaz dışında her renk mevcuttur. 1001 Çeşit Renk seçimi müşterinin isteğine göre  belirlenmektedir. Pazar çadırlarının en başlıca sorunları, taşınma esnasında hasar görmesi, veya yıpranmasıdır. Göktaş Branda olarak bu durumu minimuma indirmek amacıyla kaliteli branda kumaşları kullanıyoruz. Pazar zamanı belli başlı günlerde olduğu gibi, hemen hemen her gün pazar alanları da  kurulabilir. Bu konuda ürettiğimiz pazar çadırları kolay kullanımı sayesinde sizleri fazla yormadan veya fazla vakit kaybı yaşamadan kolaylıkla kurulumu gerçekleştirilebilir.

Pazar Çadırı

Pazar Çadırı

pazar çadırı fiyatları büyük

Pazar brandası fiyatı, konusunda genel bir fiyatlandırma yapılamamaktadır. Pazar çadırı fiyatları, kullanılacak brandanın ebatlarına göre değişmektedir. Dilerseniz telefonla bizleri arayarak pazar çadırı fiyatları konusunda  bilgi edinebilirsiniz.

Üretimlerimiz için kullandığımız amaca yönelik kumaşlar konusunda oldukça seçici davranmaktayız. Hangi işlev ön planda ise ona yönelik Su geçirmez branda kumaşı ve yan malzemeler seçilerek oluşturulan ürünlerimiz uzun yıllar dayanıklı çözümler sunabilmektedir. Bunun dışında ürünlerimiz hem imalat hem de kumaş bakımından üretim veya tasarım hatalarına karşı firmamız sorumluluğundadır. Yine kullanım esnasındaki soru ve sorunlarınız için her zaman destek hizmetlerini sunmaktayız. Her türlü üründe olduğu gibi ihtiyacınız olan pazar çadırları için de fiyat arabartısız belirleyici bir rol oynayacaktır. Üretimimiz olan pazar çadırları fiyatları konusunda da iddialı bir politika izlemekteyiz. Ödediğiniz paranın karşılığında dayanıklı ve kullanışlı ve de uzun ömürlü ürünler satmaktayız. Çadır türlerimiz ve diğer üretimlerimiz, deneyimli teknik ve imalat ekibimizle verdiğimiz hizmetimiz isteklerinize cevap verecek kalitededir.

Pazar Çadırı

Pazar Çadırı

Pazar Çadırı Nedir

Genelde kubbe şeklinde olan ya da üçgen çadır grubuna giren Pazar çadırları sabit ve hareketli pazarlarda kullanılan çadır sistemleridir. Göktaş branda firması Pazar çadırına da diğer ürünlerde olduğu gibi önem göstermekte hizmette sınır tanımamaktadır. Pazarcının, belediyenin ya da büyük kullanım alanına sahip olanların isteğine göre özel çizimlerde oluşturulacak Pazar çadırları aynı zamanda şehrin mevsimsel ortamına göre de şekillenebilmektedir. Kendini sürekli geliştiren firma Pazar konusunda pazarcının ve müşterilerinin rahat edebileceği sabit ya da taşınabilir çadır sistemleri yapabilmek ta veya yeni modeller tasarlayabilmektedir. Firmanın bu sektördeki başarıları ve kullanıcı yorumları dikkate alındığında ürün kalitesi ortada olup gerekli siparişleriniz vermelisiniz. Firma aynı zamanda firmaya ait web sitesinden gerekli araştırmalar da yapabilirsiniz.

Pazar Çadırı Nasıl Yapılır

Plastik bez ya da özel korumalı kumaşlardan yapılan Pazar çadırları genellikle kenarlardan hava alacak şekilde ve üçgen veya yarasa şeklinde de olabilmektedir. Sabit olan çadırlar firma tarafından gönderilen deneyimli ve tecrübeli ekiplerce kurulmaktadır. Seyyar olan pazarcıların kullanacağı basit ve kurulumu kolay çadırlar ise basit bir şekilde toplanabilr ve kurulabilmektedir.

Pazarlar için gerek geleneksel stilde gerekse yerleşik olarak Pazar çadırları hala en kullanışlı ve geçerli yöntemdir. Pazar yerlerinin değişkenliği ve hemen her gün başka yerde pazara çıkma sıklığı bu çadırların imalatının özellikli olması gerekliliğini ortaya koymaktadır. En fazla pazar çadırı kullanım sorunu yıpranma veya sürekli taşınma nedeni ile ortaya çıkmaktadır. Göktaş Branda tarafından üretilen pazar çadırları oldukça dayanıklı kumaşlardan yapılmaktadır. Yağmur veya güneş gibi kuvvetli dış etkenlere karşı uzun yıllar dayanabilecek kumaşlardan üretilen çadırların kenar ve bağlantı parçaları da oldukça dayanıklı Her türlü Hava Şartlarına Uygun malzemelerden kuvvetli dikiş mukavemetine haiz bir biçimde imal edilmektedir.

1.120 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

    BİR YORUM YAZIN

    Tıkla Şimdi Ara