0(212) 520 87 11
trende
trende

Depolama Çadırı

Depolama Çadırı

Depolama Çadırı

Depolama Çadırı İmalatçıdan alınır. Göktaş Branda branda ürünleri ile tasarlanabilecek tüm ürünleri üretmektedir.Kurumsal bir firma olmamızın yanında binlerce referans mutlu müşteri ilkesi ile yoluna devam ediyor.

Depo çadırları, zaman, ihtiyaç ve mali kaynak üçgeninde maksimum faydayı sağlamak amacıyla tasarlanmış yapılardır. Kurulum- sökümü hızlı, son derece pratik, ağır hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Depolama alanı olarak kullanılan çadırlarımızda kolon-kiriş sistemi yoktur, böylece geniş bir iç hacim avantajı sağlar, hareketi kolaylaştırır. Depolanacak malzemeye en uygun yükseklik ve nitelikte projelendirdiğimiz bu yapılar müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda korozyon ve yalıtım işlemleri Göktaş Branda tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca bir çok opsiyon ve aksesuar temini de firmamızın toplam kaliteden ödün vermeyen çalışma anlayışıyla müşterilerimize sunulmaktadır.

Depolama Branda ürünlerimizde ürünün istenilen ölçülerde imal edilebilmesini sağlaması ve depo çadırı hazır modelleri ile de size çözümü sunmaktayız. Depolama Çadırlarımız Samanlık, Ardiye, Traktör Garajı Balya deposu gibi depolama amaçlı tüm kullanım alanlarınızda kullanabileceğiniz ürünümüzdür. bunların yanı sıra mimari çadır ve  şantiye çadır modellerimizde mevcut olup siz değerli müşterilerimzin beğenisine sunmaktan onur duyarız.

Göktaş Hangar Çadırları, geleneksel hangar binaları ile karşılaştırıldığında daha kullanışlı ve hızlı hangar çözümleri sunmaktadır.

Çelik ve Alüminyum Profillerden imal edilen hangar çadırları, kullanıcılar için 40 m’ye kadar kolonsuz ve yüksek mukavemetli alanlar sunar. Göktaş çadırları modüler yapısı sayesinde ihtiyaca göre alan ölçüleri değiştirilebilir.

Hangar Çadırının yan cephe kaplamaları için normal PVC branda, çelik panel ya da şeffaf PVC tercih edebilirsiniz. Hangar çadırınızda kapı tercihi olarak sürgülü perde tipi branda kapı, roller-shutter lojistik kapı, motorlu seksiyonel kapı gibi pek çok kapı tercihi uygulanabilmektedir.

Depo alanı olarak kullanacağınız çadır sistemleri yaz ve kış aylarında mevsim koşullarına elverişli malzemeden özel olarak üretilmelidir.

Ürün metre ve metrekare fiyatları konusunda bilgi almak için alt kısımda bulunan yorum kısmından yada iletişim sayfamızdaki numaramız dan bilgi alınız.

göktaş branda sistemleri her kullanıma uygun çadır modelleri ve fiyatlarda rakip tanımayan bir firmadır. Fiyatlarımızı kumaş kalitemiz ve demir profil kalitesinde kalıcı bir ürün için veriyoruz. Firmamız imalatını yapmış olduğu ürünler konusunda garanti ve servis hizmeti sunmaktadır.

Depolama Çadırı Modellerimiz

Hangar ve Depolama Modellerimizi İsteklerinize göre de tasarlamak tayız. İsteklerinizi Bize Söylemeye çekinmeyiniz. İşimiz En Büyük Sanatımız.

endüstriyel hangar çadır

endüstriyel hangar çadır

endüstriyel depo çadır

endüstriyel depo çadır

Depolama Çadırı

Depolama Çadırı

Depo Çadırı

Depo Çadırı

Hangar Çadırı

Hangar Çadırı

 

Ürün Bilgileri
 • Kullanım Alanları:Depo, Atölye, Üretim Alanı, Sosyal Yaşam Alanları
 • Ölçüler:100 ile 5000m2 arası
 • Ürün Birleşimi: Çelik , Alüminyum Demonte Sistem, Yalıtım Yapı Duvarı ve Teknik Kumaş

Çadır Kurulumu

 • Kurulumu 2 veya 5 kişi ekip tarafından dakikalar içerisinde gerçekleştirilebilir.
 • Demonte sistem demir ve branda kumaşı
 • Kapı sistemi motorlu veya manüel cırt cırt branda yapıştırmalı yada tokalıdır.
 • Kullanılacak depolama cinsine göre özel tasarım(Sıcaktan veya soğuktan etkilenen ürünler için yalıtımlı)
 • Demir sistemi geçmeli sistem yada sabit bir yapı tasarlanabilir..
Renkler
 • Beyaz Ral 9010
 • İsteğe göre özel renkler
Ürün Ölçüleri
 • Ürün Kodu
  Genişlik
  Boy
  Yükseklik
 • TSH
  Opsiyonel*
  Opsiyonel*
 • TSH
  Opsiyonel*
  Opsiyonel*
 • TSH
  Opsiyonel*
  Opsiyonel*
890 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. Tuncay dedi ki:

  Iyi Gunners Atolye cadir modelleri ve fiat bilgisi icin

BİR YORUM YAZIN

Tıkla Şimdi Ara