0(212) 520 87 11
trende
trende

Depo Branda Çadır

Depo Branda Çadır

Depo Branda Çadır

Depo Branda Çadırı imalatı yapan firmamız her alan da aktif olarak branda hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet sağlayan firmamız bu alan da başarıyı yakalayarak sektörün de öncü firma konumun da bulunmaktadır. Göktaş branda sağlamış olduğu uygun branda fiyatları ile müşterilerinin en çok tercih ettiği firma konumundadır.

Depo Branda Çadırı ürünlerimizde ürünün istenilen ölçülerde imal edilebilmesini sağlaması ve depo çadırı hazır modelleri ile de size çözümü sunmaktayız. Depo Çadırlarımız Samanlık,Ardiye,Traktör Garajı Balya deposu gibi depolama amaçlı tüm kullanım alanlarınızda kullanabileceğiniz ürünümüzdür.

Günümüz teknolojilerinde betonarme yapılardan yapılan depo gibi yapılar artık yerini depo çadırlarına bırakmıştır bu branda sitili gerek maliyet ve gerek hız bakımından ve izinlerin alınması bakımından daha kolaydır depo çadırlarından bir kaç örnek vermek gerekirse fotoğraflardan örnekler şu şekildedir.

Göktaş Hangar Çadırları, geleneksel hangar binaları ile karşılaştırıldığında daha kullanışlı ve hızlı hangar çözümleri sunmaktadır.

Depo Çadırı Modellerimiz

Depo Branda Çadır

Depo Branda Çadır

Modellerimizi İsteklerinize göre de tasarlamak tayız. İsteklerinizi Bize Söylemeye çekinmeyiniz. İşimiz Sanatımız.

Şantiye Çadırı

Depo Çadırı

Hangar Çadırı

Çelik ve Alüminyum Profillerden imal edilen hangar çadırları, kullanıcılar için 40 m’ye kadar kolonsuz ve yüksek mukavemetli alanlar sunar. Göktaş çadırları modüler yapısı sayesinde ihtiyaca göre alan ölçüleri değiştirilebilir.

Depo Branda Çadır alanı olarak kullanacağınız çadır sistemleri yaz ve kış aylarında mevsim koşullarına elverişli malzemeden özel olarak üretilmelidir.

Depo Branda Çadır Ürün metre ve metrekare fiyatları konusunda bilgi almak için alt kısımda bulunan yorum kısmından yada iletişim sayfamızdaki numaramız dan bilgi alınız.

Göktaş branda sistemleri her kullanıma uygun çadır modelleri ve fiyatlarda rakip tanımayan bir firmadır. Fiyatlarımızı kumaş kalitemiz ve demir profil kalitesinde kalıcı bir ürün için veriyoruz. Firmamız imalatını yapmış olduğu ürünler konusunda garanti ve servis hizmeti sunmaktadır.

Hangar Branda Çadırının yan cephe kaplamaları için normal PVC branda, çelik panel ya da şeffaf PVC tercih edebilirsiniz. Hangar depo çadırınızda kapı tercihi olarak sürgülü perde tipi branda kapı, roller-shutter lojistik kapı, motorlu seksiyonel kapı gibi pek çok kapı tercihi uygulanabilmektedir.

Ürün Bilgileri

 • Kullanım Alanları: Şantiye,Depo, Atölye, Üretim Alanı, Sosyal Yaşam Alanları
 • Ölçüler: 100 ile 5000m2 arası
 • Ürün Birleşimi: Çelik, Alüminyum Demonte Sistem, Yalıtım Yapı Duvarı ve Teknik Kumaş

Renkler

 • Beyaz Ral 9010
 • İsteğe göre özel renkler

 

Ürün Ölçüleri

 • Ürün Kodu
  Genişlik
  Boy
  Yükseklik
 • TSH
  Opsiyonel*
  Opsiyonel*
 • TSH
  Opsiyonel*
  Opsiyonel*
 • TSH
  Opsiyonel*
  Opsiyonel*

 

1.011 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  BİR YORUM YAZIN

  Tıkla Şimdi Ara