0(212) 520 87 11
trende
trende

Çadır Ürünlerimiz

Çadır Ürünlerimiz

ÇADIR ÜRÜNLERiMiZ

Çadır Ürünlerimiz Değişen sert iklim koşulları ve çalışma sahalarına uygun ortamlar oluşturmanın en pratik yolu olarak kullanılan şantiyeler birden fazla amaca hizmet etmek için en uygun çözümlerdir. Çadır Çeşitlerimiz

En kaliteli çadırlar %33’e varan indirimlerle Farklı ebat ve kullanım özelliklerine sahip kamp çadırları

Çadır Fiyatları İçin Önemli Bilgilendirme

Alacağınız çadırların fiyatlarını öğrenirken özelliklerini çok iyi dinleyip gerçekten not almalısınız çünkü çadır geldiğinde tek tek karşılaştırma yaparken aldığınız bu notlar işinizi kolaylaştıracaktır.

Telefonla konuşurken size söylenen her özelliğin ayrı ayrı fotoğraflarını da isteyebilirsiniz.

İç ve dış galvanizli sac kullanan tek firmayız.

Kapı kilit sistemleri kullanan tek firmayız.

Orijinal ham madde ürün kullanan yani geri dönüşüm kullanmayan tek firmayız.

Çadır Ürünlerimiz

Çadır Ürünlerimiz

Bu Çadır Ürünlerimiz  ortam ve iklim şartlarına en uygun ve portatif çadırlar kısa ve uzun vadede düşünüldüğünden dolayı tecrübeli eller  tarafından tasarlanıp kurulduğunda beklentilerinizin üstünde randıman verir.
Kullanılacak alanlara ve iklim şartlarına göre özel olarak imal ettiğimiz şantiye çadırları isteğe bağlı olarak yalıtımlı yada yalıtımsız olarak üretilebilmekte hatta içerisinde katı yakıt sobaları kullanılabilmektedir.
Aerodinamik açıdan oval köşeli uygulamalarımız her türlü hava koşullarında rahatlıkla kullanılabilmekte ve tasarım kalitesi sebebi ile rüzgar etkisini en aza indirebilmektedir.
Şantiye Çadır Ürünlerimiz tamamında kullanılan özel yapım branda dış iklimsel etkilere karşı dayanıklı ve uzun ömürlü olmakla birlikte, yangın, asit ve kimyasal içerikli maddelerin teması ve rutubet ile sıcak-soğuk harici etkilere dayanıklı dokuma olarak polyester kullanılmış PVC malzemeden üretilmektedir.

Çadır Modellerimiz

Hangar Çadırı

Depo Çadırı

Manej Çadırı

Akordiyon Çadır
Yarasa Çadır
356 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Tıkla Şimdi Ara