İLETİŞİM

İLETİŞİM

İLETİŞİM

Göktaş Çadır Branda A.Ş. olarak ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için her türlü görüş ve teklifinizi değerlendirmeye hazırız.  Aşağıda bulunan Telefon dan bize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Telefon

Mağaza Tel : 0(212) 520 87 11
Mağaza Tel : 0(212) 514 01 74
Fabrika Tel : 0(212) 531 39 44
TEL: 0(535) 920 08 95
TEL: 0(535) 627 98 93

Zeyrek mah. İtfaiye Cad. Kovacılar Sk. No:3/5
Shell Petrol Karşısı
Kadınlar pazarı / Fatih / İstanbul

E-Posta & Fax

  • info@goktasbranda.com
    FAX: 0(212) 531 35 44

Göktaş Branda Çadır A.Ş. olarak ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için her türlü görüş ve fiyat teklifinizi değerlendirmeye hazırız.  Aşağıda bulunan telefon numaralarını arayarak bize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Merhaba! Branda Firmamızla iletişim kurmak istemeniz mutluluk verici! Hemen şimdi aşağıdaki iletişim formu aracılı ile ya da direkt olarak info@goktasbranda.com mail adresi üzerinden bana aklınıza takılan konular hakkında, bilgi almak istediğiniz Ürün hakkında ya da sadece Fiyat Teklifi dileklerinizi iletmek için bile olsa e-posta gönderebilirsiniz. Sizinle Bilği Alış Verişinde olmak bana mutluluk verecek 🙂

Hey! Eğer buraya  Ürünlerimiz Hakkında Satın almada %25 indirim için geldiyseniz aşağıdaki iletişim den “Branda, Çadır veya Tente Satın Almak istiyorum” konusunu seçin. Size inanılmaz fırsatlar sunacağım 😉

• Lütfen dikkat! Mesajinızı gönderdiğinizde size otomatik olarak iletim raporu gönderilir. Eğer bir iletim raporu almadıysanız e-posta adresinizi doğru girdiğinizden emin olun ve mesajınızı tekrar gönderin.

İLETİŞİM

İLETİŞİM

İLETİŞİM, whatsapp-destek

whatsapp-destek, İLETİŞİM

Katlanır kollu tenteler:

Eğim ayarlı tenteler :

Bizimle İrtibata Geçiniz


Her türlü soru ve organizasyonlarınıza yardımcı/destek olalım!

İletişim, iletilmek istenen bilginin hem gönderici hem de alıcı tarafından anlaşıldığı ortamda bilginin bir göndericiden bir alıcıya aktarılma sürecidir.

Organizmaların çeşitli yöntemlerle bilgi alışverişi yapmalarına olanak tanıyan bir süreçtir.

İletişim tüm tarafların üzerinden bilgi alışverişi yapılacak ortak bir dili anlamalarına ihtiyaç duyar.

Belirli mesajların kodlanarak bir kanal aracılığıyla bir kaynaktan bir hedefe/alıcıya aktarılması süreci.

Örneğin bir konuşmacı (kaynak) ortak bir dil aracılığıyla (örn. Türkçe) kodladığı belirli kelimeleri (mesaj/ileti) ses dalgaları ve hava yoluyla (kanal) dinleyiciye/alımlayıcı (hedef) aktarır.

Bu süreçte geribildirim hedefleniyorsa, iletiyi gönderen Kişi kaynak, hedef/alımlayıcı ise sonat kaynak olarak tanımlanırlar.

Türkiye Geneline ve istanbul da GÖKTAŞ BRANDA, ÇADIR ve TENTE ‘ nin ürettiği motorlu Pergola tente sistemi, özel gergi sistemi ile kolayca açılıp kapanabilen, otomasyonlu, raylı tente sistemi olarak tasarlanarak hayatınıza yeni bakış açıları kazandırır.