0(212) 520 87 11
trende
trende

Mimari Çadır

Mimari Çadır

Mimari Tarz Çadırları

Firmamız dünya standartlarına uygun Mimari Çadır üretimi yapmaktadır.  Ülkemizde lider olmak için varlığını sürdürmektedir. Vizyonumuz her geçen gün ileriye doğru ilerlemektedir. İnsanların daha çok ihtiyaçlarına yönelik çalışmakta olan şirketimiz daima ileriyi hedefleyerek yoluna devam etmektedir. Tecrübeli kadrosu ile Geniş Ürün Yelpazesi ile hizmet vermekte olan ekibimiz kalitesinden ödün vermemektedir. Müşterimize daima özen ve itina göstermekte olan firmamız sizlerin memnun kalması için gerekli olan tüm çalışmaları gerçekleştirmektedir. Özel mimari çadır alanında da kendini ilerletmiş olan firmamız sizlerin isteklerini karşılamaktadır.

Mimari Çadır

Mimari Çadırları

Mimari Çadır düzel ve model olarak ileri düzeyde görsel sunmaktadır değişik yapıtlar sunan branda sektöründe az tercih edilse de şıklığı ve portatif ligi simetrik yapısı görünümüyle kullanıcılarına ve isteklilere üst düzeyde sağlamlık ve güzel bir görünüm sağlamaktadır Asma Germe Branda Yapılar belli başlı bir düzeni bulunmamaktadır Caferler, Restoranlar, Siteler, kış bahçeleri, otel girişleri, pazar alanları, Firmalar, şirket önlerinde görmeniz mümkündür Bu yapılar hakkında Branda İletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

HANGAR, ŞANTİYE, DEPO ÇADIRI

özel tarz Mimari Çadır

özel tarz Mimari Çadır

Özel mimari çadır nedir? Az yer kaplama sağlam dayanıklı olarak halk arasında bilinmekte olan çadırın başlıca kullanıldığı yerler; yemekhane, yatakhaneler vb. yerlerde kullanılmaktadır. Kolay kurulma özelliği olan özel mimari çadır nedir? Sorusuna cevabımız ise demir aksamı pimli birbirine kenetlenebilme özelliği ile yapılmaktadır. Çadır ile işiniz bittiği zaman kolayca sökülebilme ve katlama özelliği sizlere büyük imkanlar sağlamaktadır. Özel mimari çadır nasıl yapılır? Ayrıca özel çantasına koyup fazla yer kaplamaması sayesinde tercih edilmektedir. Özel mimari çadırlar her türlü hava koşullarına göre üretilmektedir. 1100 denye, pvc, polyester gibi brandalar kullanılmaktadır. Isı yalıtımı için ayrıca her iki tarafı alüminyum ile kaplanır. Alüminyum folyo kaplı olma özelliği ile sizleri yazın sıcağın korurken aynı zamanda kışın da soğuktan korumaktadır. Standart üretimleri olan bu çadırın sizlerin tercihi üzerine dilediğiniz ebatta üretimi de gerçekleşmektedir. Renk seçeneği de sizlerin tercihine bırakmıştır.

Mimari Çadır

Mimari Çadırı

ÖZELLİKLERİ VE AVANTAJLARI

  • İstediğiniz ebatta üretim seçenekleri
  • Renk kullanımında isteğe bağlı üretim
  • Geniş aksesuar imkanları
  • Pencere özellikli olması ile doğal bir havalandırma sistemine sahiptir
  • Hızlı montaj özelliği ile vakit kaybına yol açamaması
  • Hızlı toparlanabilme ve depo veya evlerinizde yer kaplamama özelliği
758 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM

    BİR YORUM YAZIN

    Tıkla Şimdi Ara