İthal Branda

ithal-branda Modelleri

İthal Branda

İstanbul Göktaş Branda firmamız Avrupa’dan ithal branda ürünlerimiz ile hizmetinizde.

İthal ürünlerin kaliteli ve ucuz almanın en doğru adresi. İthal Ürün Al dükkanı ürünleri peşin fiyatına bol taksitle Göktaş Branda Çeşitleri Adresinde, 1.kalite ithal ürün ne demek

Firmamız imalatlarını ve ithalatlarını gerçekleştirirken dünya standartlarına göre gerçekleştirmektedir. Üretimlerini gerçekleştirirken son derece kaliteli ürünler malzemeler kullanarak çalışmaktadır. Her geçen gün kendisini daha da ileriye taşıyan geliştiren firmamız sizler için üretimlerini hızlandırmaktadır. Firmamız ayrıca ithal brandalar konusunda kendisini kanıtlamış ve lider bir firma olarak yoluna devam etmektedir.  Tecrübeli yetişkin ve işi bilen ekibimiz tarafından her bölgede hizmet vermekteyiz. Firmamız ayrıca müşterileri tarafından takdir edilmekte ve çalışmalarımız hakkında övgü ile bahsetmektedir. Müşteri portföyümüz sizler sayesinde her geçen gün daha da artış göstermektedir. İthal olarak gelen ürünler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için bizleri arayabilirsiniz.

İthal Branda Fiyatları

İthal Branda Fiyatları

En önemli özelliği dayanıklılık ve su geçirmezlik olan ithal branda nedir? İthal brandalarımız polietilen kumaştan üretilmektedir. Daha çok güneş ve ışığa karşı koruma sağlaması özelliğiyle bilinen ithal brandalar aslında soğuk kış şartlarına karşıda oldukça dayanıklıdır. Tüm açık alanları süratli bir şekilde korunaklı hale getirmesi sebebiyle son derece pratik ve düşük maliyetli bir üründür. Ayrıca temizlenmesi de son derece kolaydır. Çamaşır suyu, farklı kimyasallar barından temizlik maddeleri, tiner, gaz ya da benzin yerine temizlik işleminizi sadece sabun ve su ile yapabilirsiniz. Doğru temizleme işlemi sonucunda ürününüzün ömrünü uzatabilirsiniz.

İthal branda teknik özellikleri

İthal Branda

İthal Branda

İthal Branda Ürünlerimizin metrekare gram ağırlıkları şöyledir.

 


Göktaş Branda hakkında

Göktaş Branda olarak çadır ve tente sektöründe her zaman yeniliklere imza atıyoruz. Sizin istekleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz çadır ve branda modellerini tasarlıyoruz. Sunduğumuz tüm hizmetlerde üretimden müşteri memnuniyetine kadar bütün aşamalarda global standartları uygulayarak bir dünya markası yaratmak ve branda sektörünün lideri olarak gelecektede de müşteri ihtiyaçlarını yüksek hizmet kalitesinde karşılamaktır.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.