0(212) 520 87 11
trende
trende

Endüstriyel Çadır Fiyatları

Endüstriyel Çadır Fiyatları

Endüstriyel Çadır Fiyatları

ENDÜSTRİYEL ÇADIRLAR Çok amaçlı kullanılabilen kısa süre içerisinde kullanılacak hale gelen özel bir temel gerektirmeyen son derece ferah ve geniş Hayvancılık ve sera sektör kullanıma uygun endüstriyel çadırlar  modelleri en uygun fiyatları ile Göktaş Branda sitemizde siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktan gurur duymaktayız.

Endüstriyel Çadır Fiyatları

Endüstriyel Çadır Fiyatları

Geçici depolama ihtiyacını karşılamak ve ürünlerin çeşit olumsuz hava koşullarından korunmasını sağlamak için depo çadırı, tüm gereksinimlerinize cevap veriyor. Dayanıklı malzemeden üretilen ürün, taşınabilir özelliği ve pratik kurulum imkanı ile istenilen her yerde kullanılabilir. Havalandırma imkanları ile ürünlerin en iyi şekilde saklanmasını, yan duvar, cephe ve zemin brandaları ile tam bir koruma oluşturur. Depo çadırları verimli izolasyon seçenekleri ile ürünleriniz için tam koruma sağlar.

Hangar Çadırı

Endüstriyel Çadır Fiyatları brandaların tüm ürünlerini koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaya odaklamıştır. Ürünlerinin ve sistemlerinin sürekli iyileştirilmesi için tüm çalışanlarının sürekli gelişiminin ve eğitiminin esas olduğuna inanır. Şirketimiz bünyesinde daima mükemmel kalitede ürün çıkarmayı ve kaliteyi artırma amacında olan Göktaş Çadır siz değerli müşterilerimizin kaliteden ödün vermeden ihtiyaçlarını anında ve hızlı bir şekilde karşılayarak ve zamanında üretim yaparak sizlerin önerileri ve talepleri doğrultusunda geniş ürün yelpazesini geliştirme amacındadır.

Depo Çadırı

Ürünler proje ve kullanım alanlarınız doğrultusunda size özel olarak tasarlanarak üretilir. İstenilen tüm ebatlarda ürün üretilmekte olup, değişen depolama brandası ihtiyaçlarınıza göre çeşitli özellikler çadırlara eklenebilmektedir. Geçici depolama ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayan depo çadırı, yeniden kullanılabilir olma özelliği ile yer kaplamayan bir üründür.

Şantiye Çadırı

Konstrüksiyonlu çadır; Ağır Demir Konstrüksiyonlu endüstriyel çadır kategorisinden siz değerli müşterilerimizin beğeni ve kullanımına sunduğumuz Çadır ve branda ürünümüz

Hayvan Barınak Çadırı Fiyatları ve en iyi kullanıma olanak sağlayan modelleri hakkında şirketimiz ile iletişime geçiniz. Hangar Çadırı, Hayvan Barınak Çadırı Modelleri.

Halı Saha Çadırı

 

Telefon

TEL: 0(212) 520 87 11
TEL: 0(212) 514 01 74
TEL: 0(212) 531 39 44
TEL: 0(535) 920 08 95
TEL: 0(535) 627 98 93

Zeyrek mah. İtfaiye Cad. Kovacılar Sk. No:3/5
Shell Petrol Karşısı
Kadınlar pazarı / Fatih / İstanbul

1.354 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Tıkla Şimdi Ara