0(212) 520 87 11
trende
trende

Hangar ve Depo Çadırı

Hangar ve Depo Çadırı

HANGAR ŞANTİYE DEPO ÇADIRI

Hangar ve Depo Çadırı, zaman, ihtiyaç ve mali kaynak üçgeninde maksimum faydayı sağlamak amacıyla tasarlanmış yapılardır. Şantiye çadırları, şantiyelerin zorlu çalışma şartlarında hızlı, kolay ve demonte sistem olarak kurulabilirler. Şantiye çadırları kullanım amacına göre yatakhane, Yemekhane,Depolama, Ticarethane Üretimi Firmamız Göktaş Branda Kalite Ve Güvencesi Altında Farklı Desen Farklı Model Ve Çeşitleri ile Uzman Ekip Geniş Ürün Yelpazesine Sahip Tek Kuruluşdur.

çadır, şantiye çadırı, depo çadırı, yemekhane çadırı, branda, tente, yatakhane çadırı, işçi çadırı, kubbeli çadır, kiralık çadır, hangar çadırı,

GÖKTAŞ Hangar Çadırları, geleneksel hangar binaları ile karşılaştırıldığında daha kullanışlı ve hızlı hangar çözümleri sunmaktadır.

Depolama çadırı nasıl yapılır konusunda uzman olan Göktaş Branda ürünlerine ve bizlere www.goktasbranda.com web adresimizden ulaşabilirsiniz. Teknik deneyimi ve bilgisi yüksek ekiplerimiz sizinle irtibata geçerek en kısa sürede hizmet verecektir.

Fabrika ve Şantiyelere Ayak bastığımız birçok yerde depo bulunmaktadır. Malum insanoğlu hayatta olduğu sürece kullanmak veya sahip olmak istediği için o kadar çok eşya alıyor ki, bazen deposunda bile eşyalarını koyabilecek bir yer bulamıyor. Bu tür durumlarda en çok yardımcı olabilecek şey, bir depo çadırı olmaktadır. İstediğiniz boyutlarda bulabilir ve istediğiniz her şeyi saklayabilmektesiniz. Depo çadırları genellikle iş yerlerinin kullandığı ve büyük malzemelerin daha fazla saklandığı bir yer olmaktadır, fakat farklı boyutlarda da bulabileceğinizden, örneğin bazıları evlerinin bahçesine koymak ve orada eşyalarını saklamak için bir depo çadırı satın alabilmektedir.

Hangar ve Depo Çadırı

Hangar ve Depo Çadırı

Hangar ve Depo Çadırı

Hangar ve Depo Çadırı

depo çadırı

depo çadırı

hangar çadırı

hangar çadırı

endüstriyel çadır fiyatları

endüstriyel çadır fiyatları

endüstriyel branda fiyatları

endüstriyel branda fiyatları

endüstriyel depo çadır fiyatları

endüstriyel depo çadır fiyatları

endüstriyel şantiye çadırı fiyatları

endüstriyel şantiye çadırı fiyatları

Hangar ve Depo Çadırı

Hangar ve Depo Çadırı

667 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM

 1. Göktaş Branda dedi ki:

  Depolar her zaman çok işe yarayan ve birçoğumuzun kullandığı bir yerdir. Evlerimizde iş yerimizde ve her yerde mutlaka bir depo bulunur, fakat bazen o kadar çok eşyalar olur ki, elimizde olan depolar bile yetmemeye başlar. Bu yüzden depo çadırları bulunmaktadır. Bu şekilde istediğiniz kadar eşya saklayabilir, hatta düzenli bir şekilde deponuzda tutabilirsiniz. Depo çadırı fiyatları genel anlamda boyutlarına göre değişmektedir ve bazı çadırların farklı özellikleri olduğundan, fiyatlarını araştırarak bulabilirsiniz. Mutlaka istediğiniz ve kendinize uygun bir depo çadırı bulabileceksiniz. Bazıları ise kendilerine göre depo çadırı tasarlanmaktadır. Bu şekilde istedikleri gibi eşyalarını saklayabiliyorlar.

  Çelik ve Alüminyum Profillerden imal edilen hangar çadırları, kullanıcılar için 40 m’ye kadar kolonsuz ve yüksek mukavemetli alanlar sunar. GÖktaş çadırları modüler yapısı sayesinde ihtiyaca göre alan ölçüleri değiştirilebilir.

  Hangar Çadırının yan cephe kaplamaları için normal PVC branda, çelik panel ya da şeffaf PVC tercih edebilirsiniz. Hangar çadırınızda kapı tercihi olarak sürgülü perde tipi branda kapı, roller-shutter lojistik kapı, motorlu seksiyonel kapı gibi pek çok kapı tercihi uygulanabilmektedir.

  Konstrüksiyonlu çadır; Ağır Demir Konstrüksiyonlu endüstriyel çadır kategorisinden siz değerli müşterilerimizin beğeni sunmaktan Onur Duymaktayız.

  ENDÜSTRİYEL Depo, Hangar ve Şantiye ÇADIRLAR Çok amaçlı kullanılabilen kısa süre içerisinde kullanılacak hale gelen özel bir temel gerektirmeyen son derece ferah ve geniş.

BİR YORUM YAZIN

Tıkla Şimdi Ara