0(212) 520 87 11
trende
trende

Uzaktan Kumandalı Tente

Uzaktan Kumandalı Tente

Kumandalı Tente

Uzaktan Kumandalı Tente Dört mevsim gölgelendirme işlevine sahip tenteler Bahçeniz olsun evlerinizde ya da yöneticiliği yapmış olduğunuz mekanlarda, daha ekonomik bir şekilde hem dekoratif açıdan hem de koruyucu açıdan üstün olan çeşitli alternatifler sunar. Tenteler esas olarak iki kısımdan oluşur ve bu kısımlar, branda ve tente sistemi olarak adlandırılır. Sabit tenteler otomatik tenteler den farklı olarak herhangi bir sisteme sahip değildirler ve fonksiyonellikleri düşüktür. Sabit tenteler haricindeki tüm gölgeliklerde ise belli bir otomasyon sistemi kullanılabilir ve fonksiyonellik kişinin isteğine göre ayarlanabilir. En fazla tercih edilen tenteler arasında uzaktan kumandalı tenteler yer alır. Uzaktan kumandalı tentenin kullanım avantajları sabit tentelere göre çok daha fazladır. Günümüzde birçok mekanda ve evde otomatik tenteler kullanılmaya başlanmıştır. kumandalı tente fiyatları

Uzaktan Kumandalı Tente

Uzaktan Kumandalı Tente

Uzaktan Kumandalı tente , Tek tuş ile açıp kapatabileceğiniz kaliteli, kumandalı tente, ucuz tente sistemlerimiz. sektöründeki imalatlarımız; mafsallı tente, raylı tente, katlanır tente, kasetli tente, körüklü tente, katlamalı tente, şeffaf kapama, asma germe sistemleri ve kış bahçesi çeşitlerimizdir. Tek tuş ile zahmetsiz açıp kapatabileceğiniz kaliteli, otomatik tente, ucuz tente sistemlerimiz sizler için en kullanışlı hale getirilerek evinize, kafenize veya işyerinize profesyonel olarak uygulanır.

Uzaktan Kumandalı Tente

Uzaktan Kumandalı Tente

Dört Mevsim Açık havada yaşama sanatı

Her Sisteme Uyarlanabilir

Tenteler ihtiyaçlara göre, körüklü tente, spotlu tente, raylı tente, kasetli tente, eğim kontrollü tente olarak farklı alternatifler ile tercih edilebilirler. Tüm bu alternatiflere uygulanan uzaktan kumandalı sistem, güneşin geliş açısında göre ayarlama yapmayı sağlayabildiğinden kullanışlılık açısından fark yaratır. Kişi isterse güneşi tamamen keserek tam gölge bir ortam ya da kısmi engelleme yaparak yarı gölge bir ortam oluşturabilir. Bu tip tenteler sabit tentelere göre çok daha fazla tercih edilmekte olan sistemlerdir.

Otomatik Raylı Katlamalı Tente

Otomatik Raylı Katlamalı Tente

Uzaktan Kumandalı Tente Sistemlerinin Özellikleri

Uzaktan kumandalı otomatik tenteler pratik kullanım açısından büyük avantajlar sağlarlar. Hafif oluşları ise bir diğer avantajları arasındadır. Bahçelerde ya da mekanlarda, bu tentelerin açılıp kapanması yaklaşık olarak 1 2 dakika içerisinde gerçekleştirilir. Branda malzemesinin hafif olması bu kolaylığı sağlar. Tente sensörü ya da motoru olarak adlandırılan kısım, açılıp kapanmayı sağlar ve uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Açılma yarıda kesilerek kısmı açık bir alan oluşturulabilir. Motor yer kaplayan bir sistem olmayıp, tente demirleri içerisinde yerleştirilen bir mekanizmadır ve kullanım kolaylığı açısından sorun yaratmayan bir pratikliğe sahiptir. Uzaktan kontrollü tenteler, kumanda üzerindeki ayarlar sayesinde, ısı yayabilme, ya da varsa spot ışıklarının kullanımını ayarlayabilme gibi seçenekler de sunarlar.

kumandalı pergola tente

kumandalı pergola tente

875 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Tıkla Şimdi Ara