0(212) 520 87 11
trende
trende

Balkon Tente Modelleri

Balkon Tente Modelleri

Balkon Tente Modelleri

Balkonlar için Tasarlanan 1001 ürün çeşit Tente Modellerimiz Kesinlikle Su geçirmez tente kumaşı ve ışık almaz özelliğini taşır bu sayede sizlerde istenilen renk ve modellerimizi iletişim menüsünden ögrenebilirsiniz.

Balkon tente, genelde adından da anlaşılacağı üzere balkonlar için ideal bir yapılmış şık tente modelleridir. Evlerimizin balkonlarına ayrı bir hava katan bu sabit tente  modeli, aynı zamanda  güneşli havalarda veya kötü hava şartlarında  balkonlarımızı kullanabilmemiz için imkan sağlamaktadır. Balkon Tente,Her renk modelleri ve desende imal edilebilir ve bu seçim tamamıyla müşterinin tercihine bırakılmaktadır.

Balkon Tentesi Fiyatları

Balkon tentesi fiyatları, kullanılacak kumaştan tutun, ebatlarına veya hangi modelde  tercih ettiğinize göre fiyat belirlemesi yapılmaktadır. buraya balkon tentesi fiyatları hakkında net bir tutar yazmamız yanıltıcı olabilir bunun yerine aşağıdaki telefon numaralarımızdan  bizlere  ulaşarak, hayalinizdeki tente  modelini ve balkonunuzun ebatlarını belirterek, güncel balkon tentesi fiyatları hakkında  bilgi sahibi olabilirsiniz.

Balkon İçin Tente

Balkon İçin Tente

Balkon Tente Modelleri

Balkon tente modelleri, hemen hemen her tente sisteminde uyarlanmaktadır. Örneğin balkonlarınız için körüklü tente, körüklü sabit tente, katlamalı tente, raylı tente, Pencere tipi tente  modelleri benzeri, balkon tentesi üretilmektedir. Her bir modelin farklı bir havası olduğu düşünülürse, aralarında  seçim yapmak en zor işlerden birisi olacaktır sanırım. Balkon tente, neredeyse isteğinize bağlı her renk ve desende üretilmektedir ve montajı kısa  bir süre içerisinde  gerçekleştirilmektedir. Balkon tenteler, kullanılan akrilik tente kumaşı sayesinde kesinlikle renkleri soldurmaz bu bakımından uzun yıllar dayanıklı yapıda bulunmaktadır. Seçmiş olduğunuz balkon tentesi modeline göre, sabit veya açılıp kapanır sistemde yapılabilir.

ucuz Balkon Tente Modelleri

ucuz Balkon Tente Modelleri

Balkon Tente Modelleri

Balkon Tente Modelleri

Katlanır kollu tenteler:

Eğim ayarlı tenteler :

Körüklü tenteler :

Spotlu Tente :

Tek taraflı tente :

Çift taraflı tente :

Sabit tente :

Manuel tenteler:

Motorlu tenteler:

  • Sensorlu tente seçerseniz yağmurdan, güneşten ve rüzgardan tentenizin zarar görmesini engellersiniz. Sensorlar ayni zamanda tentenin altındaki mobilyaların korunması açısından önemlidir.
  • Tenteyi kullanacağınız yeri güneşin geliş açısına göre ayarlayın. Güneşi tam karşıdan alan mekanlarda, tentenin ön kısmından çıkan güneşlikler kullanmalısınız.
  • Tentenin kumaşı en önemli faktörlerdendir. Tente için en iyi kumaş; Hava şartlarından etkilenmeyen, Su geçirmeyen ve solmayan kumaşlardır.
  • Tentede kullanılan malzeme paslanmaz çelikten yapılmalıdır.

Balkon Tente Fiyatları

Balkon tente fiyatları,kullanılacak kumaştan tutun, ebatlarına veya hangi modelde tercih ettiğinize göre fiyat belirlemesi yapılmaktadır. buraya balkon tentesi fiyatları hakkında net bir tutar yazmamız yanıltıcı olabilir bunun yerine aşağıdaki telefon numaralarımızdan  bizlere  ulaşarak, hayalinizdeki tente modelini ve balkonunuzun ebatlarını belirterek, güncel balkon tentesi fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Balkon Tente Modelleri

Balkon Tente Modelleri

Balkon Tente Modelleri

Balkon Tente Modelleri

Balkon Tente Fiyatları

Balkon Tente Fiyatları

Balkon Tente Fiyatları

Balkon Tente Fiyatları

1.963 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

    BİR YORUM YAZIN

    Tıkla Şimdi Ara