0(212) 520 87 11
trende
trende

Branda Kumaşları

Branda Kumaşları

BRANDA KUMAŞLARI

Su Geçirmez Branda Kumaşı Özellikleri: Su geçirmeyen branda kumaşı -25 °C soğuğa, +70 °C sıcağa dayanıklıdır. Branda Çadır kumaşı 4 mevsim kullanılabilir.

Bir kumaş türü olan branda, yün ve sentetik ipliklerle yapılan kumaşlara nazaran çok daha dayanıklı bir maddedir. Suyu emmeyen ve böylelikle Alev geçirmeyen, güneş ışığından korunmaktan tutun da, rüzgar ve çevre etkilerinden korunmaya kadar uzanan geniş bir kullanım alan brandalar reklamcılık sektörü tarafından da ilgi görmektedir.

Branda nerelerde kullanılır sorusunun cevabı aslında oldukça uzundur. Son derece hesaplı bir çözüm olması nedeni ile büyük ilgi gören brandalar iş yeri ve balkonlarda güneş ve yağmurdan korunmak amacı ile başlayan ve reklam çalışmalarına kadar uzanan geniş bir kullanım alanına sahiptir. Kullanılan branda modelleri de, kullanım amacı doğrultusunda değişkenlik göstermekte ve uygulamaya özel çözümler gerektirmektedir.

Branda kumaş çeşitleri, branda fiyatları, naylon branda, şeffaf branda, pamuklu branda, polyester branda, akrilik branda, meç branda, çadır branda, tente branda, kamyon brandası, kamyonet brandası, tekne brandası, havuz brandaları, tır brandası, tente kumaşlarıyla bazen aynı malzeme kullanılmaktadır.

Branda Kumaşları

Branda Kumaşları

Branda kumaş çeşitleri;

1-Akrilik kumaş: Kumaşın türü yün kumaşa benzer. Ayrıca pamuklu kumaşı da andırır. Bu kumaş kolay yıkanabilir ve leke tutma oranı da çok azdır. Renk renk seçenekleriyle branda kumaşları arasında kendine yer bulan kumaş türlerindendir.

2-Meç kumaş: Genelde rüzgârı kuvvetli olan yerlerde kullanılır. Güneş ışığını engelleyen ve aynı derecede görüntüyü de engelleyen bir kumaştır. Meç kumaşlar branda kumaşları arasında en çok tercih edilen kumaş türlerinden biridir.

3-Pilsa kumaş: Dış mekân koruma amaçlı imal edilmiştir. Yağmur geçirmez özelliğiyle de branda kumaşları arasında en tercih edilen kumaş türlerinden biridir.

4-Polyester kumaş: Yapay elyaftan oluşur. Çok düşük nem çekme özelliğine sahiptir. Branda dan çok giyim kumaşı olarak daha çok tercih edilmektedir.

5-Şeffaf mika kumaş: Bu kumaş İtalya ve İspanyadan ithal edilmektedir. Genelde yazın bahçelere, ya da cafelerin etrafına çevrilir.

2.517 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM

 1. Göktaş Branda dedi ki:

  Branda kumaş fiyatları ise şöyledir;

  Akrilik kumaş 8tl-35tl arası değişmektedir

  Meç kumaş 15tl-85tl arası değişmektedir.

  Pilsa kumaş 6tl-24tl arası değişmektedir.

  Polyester kumaş 5tl-21tl arası değişmektedir.

  Şeffaf mika kumaş 4tl-30tl arası değişmektedir.

  Branda kumaşı üretimi ise Türkiye de çok fazla olmayan tente kumaşı türlerinden oluşur. Genelde İtalya vb ülkelerden ülkemize gelmiş tente kumaşlardır. İster araba brandası ister işlettiğiniz cafenin etrafını veya üstünü kapatmak için branda ister kış bahçeniz için kullanmak için istediğiniz brandalar goktasbranda.com sitesinden alabilirsiniz. Kargo imkanları ve daha fazlası uygun fiyatlara bulabileceğiniz bir sitedir. Branda dışında aradığınız birçok çeşitte bu sitede bulunmaktadır.

  1. Tuncer guven dedi ki:

   Bizde bim ve a101 e sandalye ve branda kumasi yapiyoruz ihtiyac olursa sizinle calisabiliriz

   1. Göktaş Branda dedi ki:

    tabiki memnun oluruz
    Her Mevsimde Her Mekanda Göktaş Branda

BİR YORUM YAZIN

Tıkla Şimdi Ara