0(212) 520 87 11
trende
trende

Gölgelik Çadır

Gölgelik Çadır

Gölgelik Çadır

Gölgelik Çadır Bahçe kapımın hemen önünde, arabamı geçici olarak koyduğum, park ettiğim bir kaldırım parçası var. Bunun yanına gölge yapacak Çadır veya Tente düşündüm.
Özellikle Afrika veya bazen de İstanbul siluetlerinde, resimlerinde gördüğüm tepesi şemsiye gibi geniş ve düz çadır çeşitleri olduğunu biliyorum. Ancak bu branda cinslerini ve benim bulunduğum yer iklimine uyup uymadıklarını bilmiyorum.

Gölgelik Çadır

Gölgelik Çadır

Arabamın durduğu yere gölgelik çadır yapsın diye, sizce hangi Gölgelik Tente Modeli Uygun olur. Seçim yaparken dikkat etmem gereken nitelikler şunlar:

1- Bahçe Kamelya veya gölgelk çadır tercihim sanırım. Farklı türden ağaç veya Bazı gölge sistemini kullanırsanız olacaklar şunlardır Çünkü araba üzerine meyve ya da reçine dökülmesini, damlamasını istemem. Zaten herkesin gelip geçtiği kaldırım kenarı olacak. Bu alanı çok kapsamayacak bir çadır, branda, tente seçmeliyim.

2- Gölgelik Branda Macaristan’ın güneyinde bir küçük köyde yaşıyorum. Yaşadığım yerin iklimi aşağı yukarı Türkiye’de Afyon şehri iklimine benzer. Yazları kurak ve çok sıcak olur. İlkbahar ve sonbaharda çok yağmur yağar. Kışın ise kar yağışlı ve soğuk olur. Bu yıl mesela, şubat ayı boyunca neredeyse bir ay boyunca sürekli geceleri eksi 15-20 derece gündüzleri eksi 5-8 derece gibi soğuklar oldu.

Gölgelik Çadır

Gölgelik Çadır

3- Göreceli olarak hızlı pratik kurulan Çadır olması çok iyi olur.

4- Kökleri derine dalan kazık köklü çadır daha iyi olur sanırım. Çelik veya metal destekli  yüzeyine yakın ve pararlel genişleyen branda yakınlarındaki kaldırımları, asfalt veya duvarları bozuyor, zedeliyor. Dikeceğim yerde hem asfalt, hem kaldırım hem de bahçemin duvarı var.

Gölgelik Tente

Gölgelik Tente

Şimdilik aklıma gelen özellikler bunlar. Bende göktaş Branda firmasından Gölgelik Tente Siparişi vermeye karar verdim yerin bir fotoğrafını çekip buraya ekleyeyim.

Saydığım niteliklere uyan çadır veya tente çeşitleri önerilerinizden minnettar kalacağım. Şimdiden yardımlarını ve tavsiyelerini esirgemeyen arkadaşlara teşekkür ederim.

Bu Makale Bir Müşterimizin Bize E Mail Yoluyla Destek amaçlı olduğu için Yayınlıyoruz Tabiki izin alarak yayınlıyorum, Kendisine Hayırlı olsun Gölgelik Branda Çadır Tente Sistemleri.

Branda Nedir?

Branda bezi nedir:

Branda neye yarar :

FAYDALI BİLGİLER

Katlanır kollu tenteler:

Eğim ayarlı tenteler :

Körüklü tenteler :

Spotlu Tente :

Tek taraflı tente :

Çift taraflı tente :

Sabit tente :

Manuel tenteler:

Motorlu tenteler:

  • Sensorlu tente seçerseniz yağmurdan, güneşten ve rüzgardan tentenizin zarar görmesini engellersiniz. Sensorlar ayni zamanda tentenin altındaki mobilyaların korunması açısından önemlidir.
  • Tenteyi kullanacağınız yeri güneşin geliş açısına göre ayarlayın. Güneşi tam karşıdan alan mekanlarda, tentenin ön kısmından çıkan güneşlikler kullanmalısınız.
  • Tentenin kumaşı en önemli faktörlerdendir. Tente için en iyi kumaş; Hava şartlarından etkilenmeyen, Sugeçirmeyen ve solmayan kumaşlardır.
  • Tentede kullanılan malzeme paslanmaz çelikten yapılmalıdır

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Tıkla Şimdi Ara