Tır Brandası

Tır Brandası

Tır Brandası

Tır Brandaları Yurt içi ve yurt dışı nakliye hizmetlerinin en önemli iş gören aracı olan tırlara oldukça özellikli taşıma araçlarıdır. Tır brandası da sıradan bir araç örtüsünden farklı olarak nitelikli imal edilen ve bir konstrüksiyon dahilinde araca eklenen koruyucu malzemedir.

Tır Tentesi renk bakımından oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir, aynı zamanda örnek olarak kataloglarımızdan seçim yaparak tır çadırı imalatına geçilebilir.

Tır brandası da sıradan bir araç örtüsünden farklı olarak nitelikli imal edilen ve bir konstrüksiyon dahilinde araca eklenen koruyucu malzemedir.
tır brandası
tır brandası

Üretimini yaptığımız pvc kaplama tır brandaları (Tır , Kamyon ve Kamyonet vb ) araç dorselerini kapatma amaçlı olarak kullanılmaktadır . Çeşitli renk seçenekleri ve farklı mukavemette aynı zamanda baskıya uygun branda seçenekleriyle üretimimizde standart olarak yer almaktadır. .Yüksek mukavemetli,sıcağa dayanıklı 1100 dtex polyester iplikten dokunmuş kumaşlar üzerine emülsiyon PVC kaplanarak mat veya parlak ,yanmaz ,güneş ışığına dayanıklı yüksek kaliteli ürünlerimiz ile sektör lideri olarak hizmet veriyoruz.

Branda rulo genişliği 150 cm den 320 cm. enine , 600 gr/m2 den 680 gr/m2 ye kadar üretim bandımızda yer almaktadır. 2000 Denye 900 gr/m2 ağırlığında özel Panama üretimimizde standart olarak üretilmektedir.

Tır brandası nasıl yapılır konusunu sadece kumaş bağlamında değil, modern tasarımlar ile ürettiğimiz ürünlerimizle işlevsel ve kolay sökülüp takılabilen ürünler ve aracınıza sıfırdan branda sistemi yaparak ele almaktayız. Ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgiye web sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Uzun yol ve fazla yük naklinin kara yolu dairesindeki en mantıklı ve sürekli çözümü olan TIR ile taşımacılık oldukça yaygın ve kendi çapında bir sektör oluşturacak büyüklüktedir. Tırlar için yol boyunca güvenli sürüş bakımından korunmaları ve taşıdıkları ürünü zarar görmeden taşıyabilmeleri için özenle imal edilen tır kasalarında en önemli unsurlardan biri de brandalarıdır. Tır brandası polyester temelli kumaşlardan imal edilmektedir. İstenilen özellik ve dayanımlar için nitelikli kaplamalar yapılarak nihai şeklini alan brandalar, uzmanlık isteyen ürünlerdir.

Misyon

Kaliteli olanı ulaşılabilir fiyat ve ileri teknoloji ile buluşturarak müşterilerimize sunmak. Bu alanda markamızı geliştirmeye devam ederek dünya pazarında olan bir marka haline gelmek.

Misyonumuzun temel aldığı kavramlar şu şekildedir:

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizi her zaman kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler ile buluşturmak. Teknik servis hizmetimizin daha ulaşılabilir ve daha verimli olmasını sağlamak.

Küreselleşmek

Bir Türk markasının dünyaya tanıtılması için gerekli olan bütün alt yapı ile marka değerini her geçen gün daha ileriye taşımak.

İnovasyon

Güçlü Ar-ge desteği ve her zaman daha iyisini sunma isteğinin devamı olarak ürün ve hizmet kalitesini inovasyon ile harmanlamak.

Yüksek Kalite

Dünya pazarına hakim olan Intel ve Microsoft ile birlikte yüksek kaliteyi dünya pazarına ulaştırmak ve bir dünya markası haline gelmek.

Değerli Çalışanlar ile Gelen Başarı

Misyonumuzun gerçekleşmesi için dürüst, enerjik, yenilikçi ve aşağıdaki değerleri bizimle paylaşan insanlara ihtiyacımız var:

  • • Her seviyede liderlik yapabilen,
  • • Değişimi sahiplenebilen,
  • • Doğru iletişim kurabilen,
  • • Kişisel motivasyonu yüksek,
  • • Paylaşarak ilerleyen,
Tıkla Şimdi Ara
Yol Tarifi Al

Brandacı

Branda Fiyatları

Branda Çeşitleri

Su Geçirmez, Yanmaz, Alev Yürütmez