0(212) 520 87 11
trende
trende

Tır Brandası

Tır Brandası

Tır Brandası

Tır Brandaları Yurt içi ve yurt dışı nakliye hizmetlerinin en önemli iş gören aracı olan tırlara oldukça özellikli taşıma araçlarıdır. Tır brandası da sıradan bir araç örtüsünden farklı olarak nitelikli imal edilen ve bir konstrüksiyon dahilinde araca eklenen koruyucu malzemedir.

Tır Tentesi renk bakımından oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir, aynı zamanda örnek olarak kataloglarımızdan seçim yaparak tır çadırı imalatına geçilebilir.

Tır brandası da sıradan bir araç örtüsünden farklı olarak nitelikli imal edilen ve bir konstrüksiyon dahilinde araca eklenen koruyucu malzemedir.
tır brandası

tır brandası

Üretimini yaptığımız pvc kaplama tır brandaları (Tır , Kamyon ve Kamyonet vb ) araç dorselerini kapatma amaçlı olarak kullanılmaktadır . Çeşitli renk seçenekleri ve farklı mukavemette aynı zamanda baskıya uygun branda seçenekleriyle üretimimizde standart olarak yer almaktadır. .Yüksek mukavemetli,sıcağa dayanıklı 1100 dtex polyester iplikten dokunmuş kumaşlar üzerine emülsiyon PVC kaplanarak mat veya parlak ,yanmaz ,güneş ışığına dayanıklı yüksek kaliteli ürünlerimiz ile sektör lideri olarak hizmet veriyoruz.

Branda rulo genişliği 150 cm den 320 cm. enine , 600 gr/m2 den 680 gr/m2 ye kadar üretim bandımızda yer almaktadır. 2000 Denye 900 gr/m2 ağırlığında özel Panama üretimimizde standart olarak üretilmektedir.

Tır brandası nasıl yapılır konusunu sadece kumaş bağlamında değil, modern tasarımlar ile ürettiğimiz ürünlerimizle işlevsel ve kolay sökülüp takılabilen ürünler ve aracınıza sıfırdan branda sistemi yaparak ele almaktayız. Ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgiye web sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Uzun yol ve fazla yük naklinin kara yolu dairesindeki en mantıklı ve sürekli çözümü olan TIR ile taşımacılık oldukça yaygın ve kendi çapında bir sektör oluşturacak büyüklüktedir. Tırlar için yol boyunca güvenli sürüş bakımından korunmaları ve taşıdıkları ürünü zarar görmeden taşıyabilmeleri için özenle imal edilen tır kasalarında en önemli unsurlardan biri de brandalarıdır. Tır brandası polyester temelli kumaşlardan imal edilmektedir. İstenilen özellik ve dayanımlar için nitelikli kaplamalar yapılarak nihai şeklini alan brandalar, uzmanlık isteyen ürünlerdir.

Misyon

Kaliteli olanı ulaşılabilir fiyat ve ileri teknoloji ile buluşturarak müşterilerimize sunmak. Bu alanda markamızı geliştirmeye devam ederek dünya pazarında olan bir marka haline gelmek.

Misyonumuzun temel aldığı kavramlar şu şekildedir:

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizi her zaman kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler ile buluşturmak. Teknik servis hizmetimizin daha ulaşılabilir ve daha verimli olmasını sağlamak.

Küreselleşmek

Bir Türk markasının dünyaya tanıtılması için gerekli olan bütün alt yapı ile marka değerini her geçen gün daha ileriye taşımak.

İnovasyon

Güçlü Ar-ge desteği ve her zaman daha iyisini sunma isteğinin devamı olarak ürün ve hizmet kalitesini inovasyon ile harmanlamak.

Yüksek Kalite

Dünya pazarına hakim olan Intel ve Microsoft ile birlikte yüksek kaliteyi dünya pazarına ulaştırmak ve bir dünya markası haline gelmek.

Değerli Çalışanlar ile Gelen Başarı

Misyonumuzun gerçekleşmesi için dürüst, enerjik, yenilikçi ve aşağıdaki değerleri bizimle paylaşan insanlara ihtiyacımız var:

 • • Her seviyede liderlik yapabilen,
 • • Değişimi sahiplenebilen,
 • • Doğru iletişim kurabilen,
 • • Kişisel motivasyonu yüksek,
 • • Paylaşarak ilerleyen,
2.374 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

 1. Oto Branda dedi ki:

  Yurt dışından ithal edilen kaliteli brandaların satışını gerçekleştiren Favori Branda, hizmetinizdedir. Brandanın yanı sıra tente çeşitlerini de bulabileceğiniz bir web sitesidir. Siteye http://www.goktasbranda.com adresinden ulaşmanız mümkündür. Ortalama 150 farklı ürün satışı gerçekleştiren sitenin çok talep gören ürünlerinden biri, oto brandası olmaktadır. Zarafetli yapıları, kullanışlı ve dayanıklı olması nedeniyle, bu ürünler piyasanın iyi ürünleridir.

  Oto brandası nedir dendiğinde, aracı korumak için kullanılan dayanıklı örtü olduğunu söyleyebiliriz. Araçların kapalı otopark v.b yerlerde çizilip kirlenmemesi amacıyla kullanılır. Sağlam yapılı olması, artır bir değerdir. Aracı yağmur, çamur, güneş gibi zararlı etmenlerden korumak için ideal bir üründür. Kullanım miktarı son derece fazla olan ürün gruplarındandır. Farklı ren ve model seçenekleri ile bu ürünler, sitemiz üzerinden satışa sunulur. 1980’lerden bu yana sektörde hizmet sunan bir marka olmakta ve ürünlerinin güvenirliğini kazanmış bir web sitesi olmaktayız. Her daim müşteri memnuniyetini önemseyerek hizmet veren bir site olup, çok sayıda firmanın tercihi olmaktayız. Ürünlerin renk ve desen farklılığı ile arabanızı görmek istediğiniz şekilde örtmeniz mümkün oluyor. Ülkenin branda ve tente alanlarında güvenilir noktası konumuna yükselmiş bir web sitesiyiz. Farklı firmaların bizden ürün temin etmesi ve aldıkları ürünlerden memnun kalması ile referanslarımız oluşmuştur. Sektördeki yenilikleri devamlı olarak takip ediyor olmamız sayesinde, ürünlerimiz yıla ve sezona uygundur. Kendini yenileyen ve geliştiren bir firma profilimiz vardır.

  Oto brandası nasıl yapılır dendiğinde, akla faydalı mı zararlı mı olduğu soruları gelir. Aracı çok sayıda dış etmenden koruması yönüyle oldukça yararlı bir üründür. Branda kullanımı, faydalı bir ürün olduğunun anlaşılması üzerine son yıllarda artış göstermiştir. Boya yanığı oluşmamasına dikkat etmek önemlidir.

  Otoparkta veya evinizin önünde uzun süre kalacak araçlarınızın dış yüzeyinin korunması için en mantıklı çözüm branda kullanmak olacaktır. Özellikle açık otoparklarda veya evinizin önündeki araçların toz ve güneş ışığından başarı ile korunabilmesi bu koruyucu örtüler sayesinde olur. Oto brandası seçiminde en önemli unsur malzeme kalitesi ve otomobilinize uygun brandanın seçilmesidir.

BİR YORUM YAZIN

Tıkla Şimdi Ara