0(212) 520 87 11
trende
trende

Branda Tente Fiyatları

Branda Tente Fiyatları

Branda Tente Fiyatları

Türkiye’nin lider Branda markası Göktaş Branda, Hazine ve Maliye Bakanı tarafından açıklanan Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı kapsamında tüketiciyi destekliyor. Göktaş Branda, yıl sonuna kadar depo çadırı ve pergola tente Montaj, kurulum ve bakımında kullanılan yedek parça satışlarında yüzde 10 indirim uyguluyor .

yerli üretim branda

yerli üretim branda

Göktaş Branda Olarak Kampanya süresince Tüm ürün gruplarında %30’a varan ve Enflasyonla Topyekün Mücadele kapsamında +%10 indirim(ithal ürünler hariç)

Branda Tente Fiyatları

Branda Tente Fiyatları

Enflasyonla Topyekün Mücadele kampanyası 

Türkiye ekonomisinin içinde bulunduğu sıkıntılı günlerin aşılacağına değinen Göktaş Branda CEO’su TURAN GÖKDAŞ konuya ilişkin şu açıklamalarda bulundu: “Türkiye’nin lider Tente markası olarak, güçlü Türkiye ve güçlü bir Türk markası olabilmek için var gücümüz ile çalışıyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ve katma değerli ürünler geliştirerek, üretim, ihracat ve istihdam gücümüzle ülke ekonomisine ve toplumsal kalkınmaya da katkı sağlamaya çalışıyoruz. Son dönemde, ülke ekonomisinin içinde bulunduğu sıkıntılı günlerin üstesinden hep birlikte gelebileceğimize inanıyoruz. Bu doğrultuda, Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından başlatılan “Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı”nı, yıl sonuna kadar Şantiye Çadırı ve Branda vede Tente Montajında ve imalatında, bakımlarında kullanılan yedek parça satışlarımızda yüzde 10 oranda yapacağımız indirimlerle estekleyeceğiz.”

İndirimler :- Enflasyonla Topyekün Mücadele Önemli Not :- Fiyatlar 31.12.2018 tarihine kadar devam edecektir. Yeni ürünler eklendikçe fiyat listesi de güncellenecektir.

Şeffaf Branda

Tente

inşaat Brandaları

Pergola Tente

Depo Çadırı

Şantiye Çadırı

Hangar Çadırı

Çadır

Branda

Balkon Kapama

Şeffaf Mika

su geçirmez branda

Alev Yürümez Branda

 

Branda Tente Fiyatları

Branda Tente Fiyatları

Branda Tente Fiyatları, Göktaş Branda Tente Çadır sektöründe iyi yerlere gelmenin sırlarını, Branda Tente sektöründe hızlı ve etkili iş yapmak için gerekli olan ipuçlarını, sektöre dair ilginç başarı hikayelerini ve çok daha fazlasını bu Fiyatları ile paylaşacak.

76 yılında kurulup, günümüze kadar etkinlik ve eğitimlerini sürdüren GÖKTAŞ BRANDA, bu yıl 41 yıllığın Fiyat Şenliği etkinliğini gerçekleştirecektir. Tente, branda ve çadır hayatımızın belirli alanlarında ihtiyaç duyduğunuz malzemelerdir.

557 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Tıkla Şimdi Ara