0(212) 520 87 11
trende
trende

Hangar Çadırı

Hangar Çadırı

Hangar Çadırı

Hangar Çadırı geleneksel hangar binaları ile karşılaştırıldığında daha kullanışlı ve hızlı hangar çözümleri sunmaktadır.
Çelik ve Alüminyum Profillerden imal edilen hangar çadırları, kullanıcılar için 40 m’ye kadar kolonsuz ve yüksek mukavemetli alanlar sunar. Göktaş çadırları modüler yapısı sayesinde ihtiyaca göre alan ölçüleri değiştirilebilir.

Depo Hangar Çadırının yan cephe kaplamaları için normal PVC branda, çelik panel ya da şeffaf PVC tercih edebilirsiniz. Hangar çadırınızda kapı tercihi olarak sürgülü perde tipi branda kapı, roller-shutter lojistik kapı, motorlu seksiyonel kapı gibi pek çok kapı tercihi uygulanabilmektedir.

KALİTE POLİTİKASI

Çadır KALİTE POLİTİKASI

Hangar çadırları, zaman, ihtiyaç ve mali kaynak üçgeninde maksimum faydayı sağlamak amacıyla tasarlanmış yapılardır. Kurulum- sökümü hızlı, son derece pratik, ağır hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Depolama alanı olarak kullanılan çadırlarımızda kolon-kiriş sistemi yoktur, böylece geniş bir iç hacim avantajı sağlar, hareketi kolaylaştırır. Depolanacak malzemeye en uygun yükseklik ve nitelikte projelendirdiğimiz bu yapılar müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda korozyon ve yalıtım işlemleri Eksen Tent tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca bir çok opsiyon ve aksesuar temini de firmamızın toplam kaliteden ödün vermeyen çalışma anlayışıyla müşterilerimize sunulmaktadır.

Hangar Çadırı, depo çadırları konusunda 40 yılı aşkın süredir istanbulda faaliyet gösteren branda şirketimiz bu konudaki tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kapasitededir.Çok amaçlı olarak hazırlanan hangar çadırları bir çok sektörde kullanılmaktadır. Depo amaçlı kullanılabildiği gibi büyük yapısı nedeniyle inşaat alanlarında kalan işçilerin yatması için yada askeriyede askeri araçların konulması için garaj amaçlı olarak kullanılabilir. Büyük yapısına rağmen üretimi ve montajı ve demontajı oldukça hızlı bir şekilde yapılabilir. Kötü hava koşullarına dayanması nedeniyle acil durumlarında ilk yardım ekipleri tarafından da tercih edilmektedir. Şirketimizden ücretsiz fiyat ve teklif talebinde bulunabilirsiniz. Şirketimiz sizin için en uygun fiyat ve  proje maliyetini belirleyip sizin onayınıza sunacaktır. Dilerseniz şirketimizden ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz, İstanbul Çadır | İzmir Çadır | Kamp Çadırı |

Hangar Çadırı Çeşitleri ve Modelleri

Hangar Çadırı

Depo Çadırı

Şantiye Çadırı

 

 

Depo çadırları belirli bir alanın kapatıp ihtiyaç duyduğumuz gerekli eşyaları güneş ve yağmur gibi etkenlerden korunması için yapılması şart olan bir yapı sistemidir betonarme yapıların aksine daha hızlı kurulum ve maliyetsiz bir sistemdir betonarme yapılar günümüz şartlarında çok prosedür gerektiren yapılardır fakat depo çadırları günümüzde izin prosedürlerini aşmış kolay sökülüp tekrar kurula bilme özelliğine sahip olduğu için bir sıkıntı yaşamanız çok güç dür depo ve hangar branda çadırlarımız inşaatlarda fabrikalarda lojistik departmanlarında kullanılma daha yatın yapılardır

Hangar Çadırı

Hangar depo Çadırı

Hangar çadırı ve fabrika çadırları standart bir ölçüsü yoktur .eni boyu ve yüksekliği işverenin isteği doğrultusunda ve statik hesapları yapıldıktan sonra imalatı yapılır .Hangar çadırı ve fabrika çadırlarının tercih edilmesinin sebebi ise aynı büyüklükte bina yapımına karşın daha ekonomik olması,kısa sürede faaliyete geçebilmesi ,istenildiği zaman başka bir yere nakil edilebilmesi ,ayrıca orta bölmelerde kolon ve kiriş olmadığı için geniş bir hacim ve forklif ve diğer araçlar için de rahatça dolaşabilmeleridir Hangar çadırı ve fabrika çadırları şekil olarak üçgen , prizmatik ve yarım daire olarak imalatı yapılır.

 

 

670 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Göktaş Branda dedi ki:

    Depolanacak malzeme ve iklim şartlarına göre de ayrıca izoleli ve izolesiz olarak da üretilmektedir.diş kaplama ise pvc polyester branda dır. kapıları ise yine istek doğrultusunda sürgülü ,iki yana açılır,perde kapı olarak yapılmaktadır. Bu tip çadırlar atık malzeme depolama çadırı ,endüstriyel çadır ,stoklu malzeme depolama çadırı,yığın depolama çadırı ,tarımsal depolama çadırı,araç garajı,endüstriyel atık çadırı, barınak çadırı, çalışma alanını genişletmek için de kullanılır.

    Depo çadırları görüntü bakımından gerekli toplantı iftar ramazan gibi ve konser gibi çadırlar ol arakta kullanıla bilmektedir bu yapılar rüzgar yükleri kar ve basınç yükleri gibi istatistikleri ve fizibilite çalışmaları mevcut bir şekilde hizmete sunulmaktadır bu yapıların ömrü en az 20 yıl gibi bir süredir tabi bu tür ürünlerin bakımlarını yaptırdırdığımız bu süreyi uzatmak mümkündür belirli bir çok referansımız değişik ölçümler ve değişik yüksekliklerde mevcuttur kendi alanınıza göre çözümler üretilip buna göre hangar  brandası ve depo çadırlarımızı mekanınıza tasarlamak tayız ücretsiz keşif ve tekliflerimizden yararlanmak için iletişim kısmından bizlere ulaşmanız yeterlidir

BİR YORUM YAZIN

Tıkla Şimdi Ara