0(212) 520 87 11
trende
trende

Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Çadır

Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Çadır

Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Çadır

Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Çadırlar, Branda ve Tente sistemleri fiyatları konusunda uygun fiyat teklifi yapıyoruz. Kullanmış olduğumuz branda kumaşları hem ekonomik hem kalitelidir.

Önceleri insanların barınma ihtiyacı için kullanılan çadırlar yerleşik hayata geçildikten sonra farklı amaçlar için kullanılmaya başladı. Çadır çeşitleri ihtiyaca göredir.

Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Çadır

Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Çadır

Kamp için, düğün, nişan ve benzeri özel günler için, çocukların oyun oynaması için, pazar yerleri, hal ve panayırlar için, otel, kafe ve restoran gibi mekânlarda balkon ve teras keyfi yaşamak isteyen müşteriler için özel tasarlanan; ihtiyaca göre büyüklüğü ve işlevi değişen çadırların yapıldığı malzemenin cinsini de ihtiyaçlar belirliyor. Bölmeli, gölgelikli ve pencereli olarak da üretilen çadırların renk ve desen seçimi de sizlere kalmış.

Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Branda

Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Branda

Çadır çeşitleri ve kataloglarını görebilmek için bu işi yapan firmamız Göktaş Çadır ve iletişim bölümününden bilgi alabilirsiniz. Özellikle ticari iş yapan kamyon ve tırlar için kullanılan, şantiye ve depolarda da sıkça başvurulan çadırlar, koruma ve gölgelendirme işlevini yerine getiriyor ve daha az maliyet gerektiriyor. Plastik ve PVC malzemelerden başka, kıl keçeden ve kilimden yapılan çadırlar da tarihi mekânlar, şark köşeleri ve tanıtım noktaları için de kullanılıyor.

Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Tente

Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Tente

Göktaş Branda, Çadır, Müşteri beklentilerinin önünde olma arzusu ile tasarladığı yenilikçi ürünleri, müşteri memnuniyetine bakış açısı, yönetici ve çalışanlarının potansiyeli, sürdürülebilir farklı iş modeli ile ulusal ve uluslar arası piyasalarda, paydaşlarının çalışmaktan gurur duyduğu bir firma ve tüketicilerinin bir numaralı tercihi olmak…;

Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Çadır

Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Çadır

İnsanoğlu barınacak bir yere sahip olmasından itibaren yaşadığı mekanı “güzelleştirme”, onu kullanışlı hale getirme, ona değer katma ihtiyacı içindedir. Günümüzde bu beklentiler, insanın yaşamını geçirdiği her yere (konutlara, işyerlerine, restoranlara, alışveriş merkezlerine ve hatta sokaklara) yansımıştır. İnsanlar zamanlarını geçirdikleri tüm mekanların;

  • mimari olarak daha estetik modern olurken kullanışlılığının da artmasını,
  • tehlikelere karşı daha kullanışlı güvenli olurken şeffaflılığının ve manzarasının en üst düzeyde kalmasını,
  • daha kolay iklimlendirilirken enerji tüketiminin en minimuma indirecek şekilde çevreye duyarlı hale gelmesini ve benzeri değişimleri talep etmektedirler.
425 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Tıkla Şimdi Ara