Tekstil Taşıma Torbası

BRANDA İMALATI

Tekstil Taşıma Çantası

Tekstil Taşıma Torbası imal ettiğiniz kirli temiz ve bir takım ürünlerin taşınmasında yardımcı olur çamaşırhanelerde otellerde restoranlarda konfeksiyon atölyelerinde iplik atölyelerinde kullanıma uygundur.

Tekstil Taşıma Torbası
Tekstil Taşıma Torbası

Su Geçirmez Dayanıklı ve Uzun Süre Kullanıma Sahip Tekstil Taşıma Çuvalı

Tekstil Taşıma Torbası Tekstil taşıma çuvalı, temiz ve kirli birçok ürünün taşınması için kullanılan ürünlerdir. Ağırlığa ve dış etkenlere karşı dayanıklı ham maddelerden üretilen branda taşıma torbaları uzun süreli kullanım özelliğine sahiptir. İçerisinde taşınılacak malzemeleri dış etkenlerden koruduğu gibi uzun süre saklanmasına da imkan tanır. Dilediğiniz ölçüde üretilebilen taşıma torbası, yerde sürüklenme gibi ağır ve darbeli işlemlere dayanıklı ve yırtılmaz özelliklere sahip olduğundan dolayı birçok taşıma işleminde rahatlıkla kullanılabilir. Atölyelerde, tekstil fabrikalarında, oteller ve çamaşırhanelerde büyük kolaylık sağlayan taşıma çuvalı istenilen ölçülerde kolaylıkla üretilir. Kullanım alanına göre dilediğiniz ölçülerde üretilebilen tekstil taşıma çuvalları birçok alanda kolay kullanıma sahiptir.

Tekstil Taşıma Çuvalı Nedir?

Tekstil taşıma çuvalı, atölye ve fabrikalarda üretilen ürünlerin taşınmasını kolaylaştıran ve özel üretime sahip taşıma çuvallarıdır. Tekstil taşıma çuvalı, talep edilen her ölçüde üretilebilir. Renkleri genelde mavi, turuncu sarı  beyaz gri  ve yeşil  olan bu branda torbalar yine talebe göre farklı renklerde üretilebilir. Dayanıklı ve içerisinde bulunan malzemeleri uzun süre koruduğundan dolayı fabrika ve atölyelerde çok fazla tercih edilmektedir.

Tekstil Taşıma Brandası ağız kısmı, ağız takviye kolonu, ağız ipi, kapsül ve kapak kısmından oluşur. Taşıma kulpu ve orta takviye kolonunun hemen altında irsaliye cebi ve taban takviye kolonu yer alır. En ve boy ölçüleri talebe göre belirlenir. Genelde bir metrelik standart ölçülerin yanı sıra müşteri taleplerine göre farklı ölçülerde de üretilebilir. Üçü, orta ve büyük bot branda torba modelleri ihtiyacınıza göre en uygun olan ölçüde üretilebilir.

Genel Özellikleri ve Kullanım Alanları

branda taşıma torbası Tekstil atölyeleri ve fabrikaları, hastaneler, çamaşırhaneler ve oteller için uygun kullanım alanına sahip branda taşıma çuvalı ve tekstil taşıma poşeti ağrılığa dayanıklıdır. Genelde brandadan üretilen branda çuval ve branda taşıma poşetleri üzerine talep edilirse firma adı yazılabilir.

Tekstil Taşıma Torbası Özellikleri
Tekstil Taşıma Torbası Özellikleri

Bir branda taşıma çuvalı, üç ana kısımdan oluşur. Ağız kısmı olarak bilinen üst kısımda takviye kolonu, ağız ipi, kapsül ve kapak yer alır. Orta kısımda ise orta takviye kolonu ve taşıma kulpu mevcuttur. Taban kısım yani en alt kısımda irsaliye cebi yer alır. Ayrıca taban kısmında taban takviye kolonu mevcuttur.

Rahat taşınır bu torbalar yüksek ağırlığa dayanıklı üretilir. Bu yüzden dilediğiniz ölçüde ve dilediğiniz ağırlığa dayanıklı taşıma çuvallarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Renkleri genelde mavi, turuncu, sarı, beyaz ve griden oluşur. Fakat firma taleplerine göre farklı renklerde de üretilebilir. İçerisine konulan ürünlere hiçbir şekilde bu torbalar renk soldurmaz. İçerisinde yer alan eşyaların korunmasını sağlar. Branda taşıma poşeti, su geçirmez özelliğinin yanı sıra aynı zamanda ışık geçirmediği için uzun süre boyunca taşıyacağınız eşyayı dış etkenlerden korur. Branda çuval modelleri aynı zamanda yerde sürüklenme ve darbelere dayanıklıdır.

Tıkla Şimdi Ara
Yol Tarifi Al

Brandacı

Branda Fiyatları

Branda Çeşitleri

Su Geçirmez, Yanmaz, Alev Yürütmez