0(212) 520 87 11
trende
trende

Tente Tamirinde “Devrim”

Tente Tamirinde “Devrim”

Tente Tamirinde “Devrim”

“Tente”, “Branda”, “Çadır”, “Devrim” İş dünyasının yoğun temposu, günlük koşuşturmacalar derken bazen kendimize dahi vakit ayırmakta zorlanıyoruz. Bazen bu koşturma içinde geçen yaşamımızda, bize bir nevi gölgelik serinlik yapan brandanın Altında dinlenmeyi de ihmal edebiliyoruz. Öyle güneşli Havalarda olsun Yağmurlu Havada düşen Yağmur tanelerini Tente Altında sesine alışıyoruz ki onlara, olmadığı zamanlarda hep bir şeyler eksik kalıyor gibi… Ayrıca Tente kumaşlarımız su geçirmez özelliğine Sahiptir.

Düşünün… Yoğun bir tempodasınız, zamanla yarışıyorsunuz ve bir bakıyorsunuz ki Yaz Gelmiş durmuş. Bahçenizde veya işyerinizin bir tente eskidi mi yoksa bozuldu mu diye düşünürsünüz değil mi? İş güç arasında branda tente tamircisi bulmak, yaptırmak, beklemek vs. derken zamanınız hızla akıp gidiyor. İşte böyle bir durumda bir telefon ile kapınızdan tentenizi alıp, tamir edip, yine kapınıza kadar teslim etmekten bahsedilseydi ne düşünürdünüz?

Tente Tamirinde “Devrim”

Tente Tamirinde “Devrim”

Farklı bir şekilde bakalım… Çok sevdiğiniz, değer verdiğiniz dinlenmek için altına oturduğunuz Tente bozuldu veya belki de kumaşı yırtıldı. İstanbul Şehrinizde iyi bir tente imalat tamircisi arıyorsunuz ama bulamıyorsunuz. Belki de yeni bir tente almaya çekiniyorsunuz. Peki yapılan işlerini görebildiğiniz, sürekli iletişimde olan bir branda çadır tamircisi var desek?

Tente Tamirinde “Devrim”

Tente Tamirinde “Devrim”

Tente Tamir ve Bakım Merkezi olarak hizmet veren Göktaş Branda bilgi teknolojisiyle Branda mesleğini birleştirip hızlı, erişilebilir ve güvenli çadır sistemleri servis hizmetleri sunmayı hedefliyor ve ‘samimi hizmet’ mottosuyla çalışıyor. Bu merkezde Branda, Çadır tamiri, Pergola tente, Şantiye Çadırı, Depo Çadırı ve daha bir çok kumandalı-raylı-otomatik markaların Montajını yapılabiliyor.

Sistemin işleyiş şekli ise şöyle; öncelikle iletişime geçip istenilen ölçülerle ve Ebatları ile alakalı sorunu aktarıyorsunuz, arızalı tentenizi kapınızdan teknik mobil ekiplerimizin kuryesine teslim edip gönderiyorsunuz. Brandanız merkeze ulaştığında sms ile bilgilendiriliyor ve Teknik Servis Takibi ile durumunu kontrol edebiliyorsunuz. İşlemler bittiğinde Branda verdiğiniz adresinize ücretsiz Mobil Gezici Ekipmanlarımız ile teslim ediliyor.

Ek olarak GoktasBranda.Com sitesi Balkon Tente tarzında bir işleyiş sergiliyor ve yapılan işlemleri, püf noktalarını, teknik bilgileri okuyucu ve takipçileriyle paylaşmaktan zevk alıyor.

Tente Tamirinde “Devrim” mesleğinin geleceği diyebileceğimiz bu hizmet şeklini siz de deneyin derim. Üstelik ücretsiz kargo kampanyaları ile gidiş-geliş kargo masraflarını da aradan çıkarabiliyorsunuz.

 

Katlanır kollu tenteler:

Eğim ayarlı tenteler :

Körüklü tenteler :

Spotlu Tente :

Tek taraflı tente :

Çift taraflı tente :

Sabit tente :

Manuel tenteler:

Motorlu tenteler:

  • Sensorlu tente seçerseniz yağmurdan, güneşten ve rüzgardan tentenizin zarar görmesini engellersiniz. Sensorlar ayni zamanda tentenin altındaki mobilyaların korunması açısından önemlidir.
  • Tenteyi kullanacağınız yeri güneşin geliş açısına göre ayarlayın. Güneşi tam karşıdan alan mekanlarda, tentenin ön kısmından çıkan güneşlikler kullanmalısınız.
  • Tentenin kumaşı en önemli faktörlerdendir. Tente için en iyi kumaş; Hava şartlarından etkilenmeyen, Su geçirmez ve solmayan kumaşlardır.
  • Tentede kullanılan malzeme paslanmaz çelikten yapılmalıdır.

 

Misyon

Kaliteli olanı ulaşılabilir fiyat ve ileri teknoloji ile buluşturarak müşterilerimize sunmak. Bu alanda markamızı geliştirmeye devam ederek dünya pazarında olan bir marka haline gelmek.

Misyonumuzun temel aldığı kavramlar şu şekildedir:

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizi her zaman kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler ile buluşturmak. Teknik servis hizmetimizin daha ulaşılabilir ve daha verimli olmasını sağlamak.

Küreselleşmek

Bir Türk markasının dünyaya tanıtılması için gerekli olan bütün alt yapı ile marka değerini her geçen gün daha ileriye taşımak.

İnovasyon

Güçlü Ar-ge desteği ve her zaman daha iyisini sunma isteğinin devamı olarak ürün ve hizmet kalitesini inovasyon ile harmanlamak.

Yüksek Kalite

Dünya pazarına hakim olan Intel ve Microsoft ile birlikte yüksek kaliteyi dünya pazarına ulaştırmak ve bir dünya markası haline gelmek.

Değerli Çalışanlar ile Gelen Başarı

Misyonumuzun gerçekleşmesi için dürüst, enerjik, yenilikçi ve aşağıdaki değerleri bizimle paylaşan insanlara ihtiyacımız var:

  • • Her seviyede liderlik yapabilen,
  • • Değişimi sahiplenebilen,
  • • Doğru iletişim kurabilen,
  • • Kişisel motivasyonu yüksek,
  • • Paylaşarak ilerleyen,
724 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Tıkla Şimdi Ara