0(212) 520 87 11
trende
trende

S.S.S

SIKÇA SORULAN SORULAR

                                                        S.S.S

branda

branda

 

1- Fiyatlar nasıl bu kadar uygun olabiliyor?

Branda ve tente gibi tüm Çadır öğeleri Genel Kamu Lisansı (GPL) kapsamında lisanslıdır. Bu, ürünü bir kez satın aldıktan sonra eğer istersek yeniden dağıtabileceğimiz anlamına gelir. Firmamıza üyeliğiniz, üçüncü taraf branda ve pergole tente müşteri korunması ve satın alınmasına katkı sağlamaktadır. Kitlesel fonlamanın bu şekli, fiyatları düşük tutmaya yardımcı olmakta ve biz de bu faydayı size yansıtmaktayız.

 

2- Ürünler Orijinal mi?

Evet, tüm http://www.goktasbranda.combranda ve pergola tente kumaşları doğrudan orijinal Avrupa Firma sahiplerinden ithal güvenli bir şekilde elde edilir ve biz ürünleri değiştirmeden yeniden dağıtırız.

 

3- Neden Branda / Tente Kalite Garantisi İstiyor?

Lisans blackout kumaş branda ve kumandalı otomatik olarak güncellemesi ve premium destek için gerekir. Goktsbranda.com olarak her yeni güncel Ürünleri sitemize 24 saat içerisinde yüklüyoruz. Yani en güncel Ürün Çeşit sitemiz üzerinden zaten ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca satın aldığınız Branda ve Çadır güncellendiğinde mailinize otomatik olarak aşağıdaki gibi bildirim gelmektedir.

Böylelikle lisanslı Branda Modellerini ihtiyaç duymadan pergola tente ve Şeffaf Branda daima güncel olarak kullanabilmektesiniz.

4- Su Geçirmez Branda Lisans Garantisi Sağlıyor mu?

Lisanslı Ürünlerimiz Daima Montaj Ve Destek sağlaktayız/kiralanmaz/piyasaya sürüyoruz/yeniden satışa çıkarıyoruz. Bu web sitesinde sunulan tüm ürünler GNU GPL Lisansı kapsamında lisanslıdır. İhtiyaç duyduğunuz projelerin hepsinde bunları kullanmak için herhangi bir Kafanızda soru işareti yoktur Bu Branda Modelleri ve tente sadece sahiplerinden otomatik Pergola almak için galeri ve video ürünleri ihtiyaç duyarlar.

5-Yerli Ürün  veya Premium’a Yani ithal Ürün Görüyorum? Bu Aradaki Fiyat Farkı ?

Bu Branda “PREMIUM” sürümdür ve hala tüm premium işlevleri alabilirsiniz. Lisans avrupa sadece otomatik pergola tente almak açmak içindir

6-Branda / Tente Nasıl Güncellerim?

Güncel, orijinal sahibinden Göktaş Branda dan temin edildikleri takdirde sağlanırlar. Güncellemeler varsa, web sitemizden yeniden bilgi alabilir. Ve eski ürünleri / tenteleri yeni sürümle değiştirebilirsiniz.  Nasıl Değişim Yapılır?

7- Branda Modelleri Güncel Değil. Yeni Sürüm Branda İsteyebilir miyim?

Evet, bu konuda bir talep girebilirsiniz. Bu durumda, iş günü içerisinde en kısa zamanda güncellemeyi yaparız. (Normalde tatil günleri hariç  24 saatten kısa sürede bilgi Veriyoruz.

8- Göktaş Branda  web sitemde Ürün Modelleri ve lisanslı ürünleri bulabilirsiniz?

Aşağıdaki adresteki branda, tente ve şeffaf Kapama kullanabilirsiniz.

Şeffaf Branda

Pergola Tente

Branda

9- Göktaş Branda Destek Sağlamakta mıdır?

Branda ve tente satın almak için temel destek sağlamaktayız. Büyük bir değişikliğe / ileri bir desteğe ihtiyacınız varsa, orijinal Branda sahibinden satın alabilir veya bedava karşılıksız bir geliştiriciden hizmet alabilirsiniz.

10- Bir talep oluşturdum, ne kadar sürede cevap verirsiniz?

Taleplerinize 24 saat içinde (nadiren daha uzun sürebilir) ve sadece iş günlerinde (Pazartesi – Cuma) cevap vermekteyiz.

11- Çadır yöneticisiyle (IDM ve diğer) Modelleri Fiyatları Alabilirmiyim?

Hayır. İndirme yöneticileri, kısa bir süre içinde sunucuya çok sayıda istek gönderir ve çoklu bağlantılar oluştururlar. Sunucunun, trafiğin yazılım tarafından oluşturulduğunu anlamasının bir yolu yoktur, bu nedenle her istek bir indirme olarak sayılır ve günlük indirme sınırınız aşılabilir.

12- Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme

Bankaların altyapısı ile ödemelerinizi taksit seçenekleri ile birlikte güvenle yapabilirsiniz.

Tıkla Şimdi Ara